Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To poslednje je legitiman razlog al nemoj mi ovamo lako

    Comment


    • Znas kako kazu, FIFA je za pocetnike, PES za profesionalce...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Znas kako kazu, FIFA je za pocetnike, PES za profesionalce...
        Svaki pes ima par bagova koji ne mogu da se brani. Na 11 npr centarsut po zemlji 50% gol. Na 12 na drugu stativu posle duplog pasa. Na 10 gradis igraca i nema nacin da ti uzme loptu cim vidis da ce da te izgura odes u stranu on ispadne. Takodje zalamanje bez odlaska u stranu nego samo pravo, polomi se odbrambeni ne zna kud ce. Mrzim PES. Igram sto moram.

        Comment


        • PES 6 je bolji od svakog fudbala,nema tu diskusije.

          Kakvi su modovi u Fifi? Jel ima nesto slicno Master ligi gde mogu da kupujem igrace i tako to

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            PES 6 je bolji od svakog fudbala,nema tu diskusije.

            Kakvi su modovi u Fifi? Jel ima nesto slicno Master ligi gde mogu da kupujem igrace i tako to
            Manager mode... Mnogo je bolje odradjen od Master lige, to je jedino sto mi se svidja u FIFI..
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Manager mode... Mnogo je bolje odradjen od Master lige, to je jedino sto mi se svidja u FIFI..
              Meni je to najbitnije...

              Comment


              • Jel neko od vas korisnik ADSL VeratNet?
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  PES 6 je bolji od svakog fudbala,nema tu diskusije.
                  Uh, kad se sjetim te šestice i šta sam patcheva pravio za nju ... imo sam po 500 orginal stadiona, sve orginal dresove ko i u stvarnosti, face skoro pa identicne, ma ljepota ... sa Betisom stigo do 2016. godine, a onda se poceli ponavljat stari i sa time zavrsio PES.a uopce ...

                  Sada, samo DOTA, al' ne dvica, jer mi je poglupa, nego kec 4ever!
                  San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

                  Comment


                  • SHOLYM se i dalje updatuje i vrhunski je.

                    Comment


                    • LBJ obozava da slomi dzojstik dok igra omiljenu igricu...PES Fifu nikad nisam hteo da igram do ove 12ice. Definitivno mnogo bolja od PES-a 12. Realnija i nekako lepo ti da je igras, odem kod burazera i ne mogu da spavam kad pocnemo. Sve dok te levi palac ne zaboli onako krvnicki. Dok se za PES 12 i smrdljive bagove lako iznervira covek i nema svrhe da nastavis.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Shollym patch za PES 6 je najbolji patch koji je ikada napravljen. Jeste da ima oko 10 gb, ali vrijedi skinuti.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          LBJ obozava da slomi dzojstik dok igra omiljenu igricu...PES Fifu nikad nisam hteo da igram do ove 12ice. Definitivno mnogo bolja od PES-a 12. Realnija i nekako lepo ti da je igras, odem kod burazera i ne mogu da spavam kad pocnemo. Sve dok te levi palac ne zaboli onako krvnicki. Dok se za PES 12 i smrdljive bagove lako iznervira covek i nema svrhe da nastavis.
                          Dok god te ne gadjam sve je dobro

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Dok god te ne gadjam sve je dobro
                            Gazim ja ortaka celo vece, i uzima on Chelsea, ja kao i uvek Milan. Daje mi gol za 1:0, onako me unakazi igrom. Ja izjednacim iz penala u 80 i nekom, i bukvalno zadnji napad na utakmici neki centarsut, njegov stoper odbija, lopta ide onako uvis blizu gola, Cech skace da je uhvati, promasuje je i od glave mu se lopta odbija u gol. Ja tu scenu nikad necu zaboraviti... Decko gleda belo 10 sekundi u monitor, vadi dzojstik iz kompa, ustaje i odlazi do vrata bez ijedne jedine reci. Izlazi napolje, i samo cujes kako lupa dzojstik od beton. Au, naopako, i sad kad se setim samo sto mi suze ne krenu.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Gazim ja ortaka celo vece, i uzima on Chelsea, ja kao i uvek Milan. Daje mi gol za 1:0, onako me unakazi igrom. Ja izjednacim iz penala u 80 i nekom, i bukvalno zadnji napad na utakmici neki centarsut, njegov stoper odbija, lopta ide onako uvis blizu gola, Cech skace da je uhvati, promasuje je i od glave mu se lopta odbija u gol. Ja tu scenu nikad necu zaboraviti... Decko gleda belo 10 sekundi u monitor, vadi dzojstik iz kompa, ustaje i odlazi do vrata bez ijedne jedine reci. Izlazi napolje, i samo cujes kako lupa dzojstik od beton. Au, naopako, i sad kad se setim samo sto mi suze ne krenu.
                              Ja sam tako dva komada, uzeo i moj i njegov spojio kablove i tresao o stepenice dok su samo kablovi ostali u ruci. Kondicija kad je bila zadnji put polomio sam fotelju

                              Comment


                              • Imao sam i ja svojih bisera, mada vise ludim kad igram protiv kompjutera i kad pocnu neki bagovi, dodje mi da polupam kompjuter, a ne dzojstik. Jednom sa Forest-om dodjem do polufinala FA Cup-a i to u prvoj sezoni, bez skoro ijednog kupljenog igraca, igram protiv Chelsea-a, i dam gol na vreme, vodim celu utakmicu, samo vidis u 93. lopta prolazi kroz mog stopera (bukvalno) i Drogba mi daje gol. Posle ispadnem na penale, njih tek mrzim.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X