Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Pa skini ponovo vidis da covek ima invite da ti da.
    Ma necu sad...sacekacu jos tih mesec,dva

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ma necu sad...sacekacu jos tih mesec,dva
      Pa opet ces morati preko steama.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Pa opet ces morati preko steama.
        Pa skinucu ga tad. Sada skidam nesto zbog cega mi se srce cepa - Fifa 12. Mnogo mi se igra fudbal, a novi PES je patetican.

        Sva sreca pa ce Pes 13 da sabija

        Jel igrao ko fifu? Valja li? Poslednja koju sam igrao je bila 98

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Pa skinucu ga tad. Sada skidam nesto zbog cega mi se srce cepa - Fifa 12. Mnogo mi se igra fudbal, a novi PES je patetican.

          Sva sreca pa ce Pes 13 da sabija

          Jel igrao ko fifu? Valja li? Poslednja koju sam igrao je bila 98
          Brate, sta da ti kazem Fifa nije losa, a za PES 2012 je izmislila pojam fudbala. Neces se kajati ako je skines.

          Comment


          • LJubo sto si bot?

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              LJubo sto si bot?
              Zato sto sam pro

              Comment


              • FIFA 12 je otprilike da ne preteram 10 puta bolja od PES-a.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  FIFA 12 je otprilike da ne preteram 10 puta bolja od PES-a.
                  Kada ovo kaze jedan prekaljeni gejmer onda sa nestrpljenjem cekam da zaigram Fifaricu

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Kada ovo kaze jedan prekaljeni gejmer onda sa nestrpljenjem cekam da zaigram Fifaricu
                    Na velikoj plazmi na PS3 igrati fifu je za mene bio najbolji gejmerski osecaj 100% Koje je to uzivanje, uhvatis sebe da gledas detalje gejmpleja i ne igras koliko je mocno.

                    Comment


                    • Skines peceve za PES 11, i kraj price... PES 12 je zaista krsh, ali ne bi FIFU igrao pa da mi platis... Prelaka i jednostavna igrica...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Skines peceve za PES 11, i kraj price... PES 12 je zaista krsh, ali ne bi FIFU igrao pa da mi platis... Prelaka i jednostavna igrica...
                        Bilo nekad. Dvanaesticu su radili svi najbolji developeri na svetu. Zato je 100 puta bolja od PES-a.

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Skines peceve za PES 11, i kraj price... PES 12 je zaista krsh, ali ne bi FIFU igrao pa da mi platis... Prelaka i jednostavna igrica...
                          Ma i 11 je cist prosek...ali valjda ce 13 raditi neki zajebani ljudi,pa ce da valja

                          Moram i Fifu da probam,svi je zivi hvale. Sto da ne

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Bilo nekad. Dvanaesticu su radili svi najbolji developeri na svetu. Zato je 100 puta bolja od PES-a.
                            Ma igrao sam ja 12-cu, lako se daju golovi, ne znam dal sam izgubio nekad od kompa, nikad jos nisam bio u situaciji da gubim, i to najvisem mrzim, prelako... Ne mozes da odigras takvu pas igru, kako mozes u PES-u, jednostavno ogranicena igrica. Nazalost su unistili PES 12, nadam se da ce 13 biti mnogo bolji..
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ma igrao sam ja 12-cu, lako se daju golovi, ne znam dal sam izgubio nekad od kompa, nikad jos nisam bio u situaciji da gubim, i to najvisem mrzim, prelako... Ne mozes da odigras takvu pas igru, kako mozes u PES-u, jednostavno ogranicena igrica. Nazalost su unistili PES 12, nadam se da ce 13 biti mnogo bolji..
                              Ko gubi multiplayer igricu od kompa covece Je l' gubis dotu i kaunter od botova?

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Ko gubi multiplayer igricu od kompa covece Je l' gubis dotu i kaunter od botova?
                                Prevazisao sam botove u CS jbg, Dotu ne igram, komplikovano je to za mene, ili bolje receno, mrzi me da razmisljam...

                                Opet kazem, treba mi neki izazov kad igram manager mode, smori me kad stalno pobedjujem.. A svi ortaci igraju PES, niko nece FIFU...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X