Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ovo bebisiterka?

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Sta god da je, treba je po svaku cenu zaposliti.

      Comment


      • ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment




        • Koji su to amateri, pilicari, cigani, ne znam kako da ih nazovem.



          Menjaju kvote rade sta hoce, zajebavaju igrace, pilicari obicni.
          Last edited by LBJmvpFORlife; 03-06-12, 07:35.

          Comment




          • Kakav as.

            Comment


            • Pa što igraš onda kod njih koji k?
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                Pa što igraš onda kod njih koji k?
                Pa necu vise svakako, prelazim u William Hill danas, nego treba narod da vidi kakvi su pilicari, satro najjaca kladionica u regionu.

                Comment


                • A jel može neko da mi kaže u čemu je tolika fora sa Džejmsovom kosom?Svi mu pominju ,,hairline".Znam čoveka kako izgleda ali ne shvatam poentu.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • a sta se desava na onom snimku gore? kolko sam uspeo da vidim ono mi deluje kao zeljko obradovic koji saopstava navijacima nesto. znam da je rekao da nece biti vise trener,al ovo mi deluje kao da ostaje... a mozda se i oprasta sa njima. ne znam nisam upucen
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • - Hvala vam najiskrenije. Svih ovih godina titule smo osvajali zbog vas i znajte da ću učiniti sve da ostanemo zajedno. Moja budućnost je ovde, sa vama. Do sada nisam mnogo obećavao, ali želim da ekipa ostane na okupu. Moje srce i dom su ovde. Još jednom hvala navijačima koji su nas pratili, ali i (vlasnicima) Dimitrisu i Tanasisu Janakopulosu. Važno je i da oni ostanu u klubu - rekao je Obradović, a onda je nastala euforija. Navijači su skandirali treneru koji je u klubu već 13 godina
                      Evo ovo

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Pa necu vise svakako, prelazim u William Hill danas, nego treba narod da vidi kakvi su pilicari, satro najjaca kladionica u regionu.
                        Moj covek
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife
                          Imajte na umu da je ovo grupa delikvenata koji imaju 1000 godina robije i zlocina a cute kao zaliveni kad prica Zeljko. Kakav as.

                          Comment


                          • Перкинсов мали:



                            Last edited by Урош94; 03-06-12, 13:19.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Sva sreca pa je Kendrick kratko tu, svakakva pitanja bi se postavljala Videti pod: John Terry
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment




                              • epic TV fail

                                a, provalite prezime igraca

                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X