Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • "Ono kad te ispali konobar"

    Comment


    • Ja se sjecam da sam u srednjoj imao krizu u prvih pola sata nakon sto profesorica ispise teme na tabli. Onda ona negdje ispali sa casa, a pismeni zapocnem sa nekom skuvanom recenicom koju nikad ne bih upotrijebio u govoru. Znaci neka usrana recenica. I onda samo nastavis srati i srati, a recenice se samo lijepe. Koristis neke naj-gej izraze i ladno se profesorice prime na to. Inace, puno mi je lakse srati kad su teme slobodne, a ne one vezane za lektire ili kapitalna djela i ta sranja.

      Znaci, seri seri i samo seri.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment




      • At birth, Turner had chicken pox, pneumonia, asthma and measles before he celebrated a birthday. Turner survived the measles but had severe breathing problems. Surgery to remove his adenoids and tonsils eventually eased the struggles. He struggled to speak as a toddler with oversize baby teeth and a difficult overbite... intense speech therapy helped Turner, but the sting of special classes and the frustration of not being understood left Turner reserved and insecure.


        Monroe i Turner ubedljivo najvise napredovali u odnosu na proslu, pricam o generaciji '10-'11, sofmorima tj.

        Comment


        • Stvarno mnogo gotivim Turnera i bilo bi mi bas drago da postane superstar,mada ne verujem da ce u tome uspeti

          Na sve ovo dodas lom ledja u srednjoj skoli i jednostavno moras da mu se divis.

          Dobar igrac i jos bolji covek

          Comment


          • Za kad ti treba sastav?
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment



            • LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment





              • Djilas tajkun <3 Pre 6 godina ispevano i macka i dalje dominira. Ovce jedne!

                Comment


                • Proslo 6 godina

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Proslo 6 godina
                    Ko bi rekao da tako brzo ide dok te karaju. Mozda smo svi zapravo pederi kad toliko uzivamo

                    Comment




                    • Види га Леброн...
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment




                        • Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Pretpostavljamo ciji je ovo listic
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ja sam za Tita glasao nisam za Mvp-a

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Ja sam za Tita glasao nisam za Mvp-a
                                Tito ti ispred MVP-a?

                                Comment

                                Working...
                                X