Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Sonetov pas..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Nope, this is my dog



      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Mislio sam da si skromniji..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Mislio sam da si skromniji..
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Znam da nije tema za ovde,ali da li iko moze da mi pomogne hitno mi treba za sastav teme su: zelim,hocu i mogu i rijeci koje su me inspirisale.Ako moze pomoc ikako.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Originally posted by stefan12 View Post
              rijeci koje su me inspirisale
              http://www.sportklub.info/forum/sear...earchid=720179

              Reci velikog Mandusica, rudnik premudrih reci, knjige bi se mogle pisati...
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by stefan12 View Post
                Znam da nije tema za ovde,ali da li iko moze da mi pomogne hitno mi treba za sastav teme su: zelim,hocu i mogu i rijeci koje su me inspirisale.Ako moze pomoc ikako.
                Kod tako glupih tema samo pisi nebuloze,to uvek pali profesorice,veruj mi.
                sigpic

                Comment


                • Ja sam mislio da napisem neki citat i pisem zasto me inspirisao.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Originally posted by stefan12 View Post
                    Ja sam mislio da napisem neki citat i pisem zasto me inspirisao.

                    Dobra ti je ideja,iz toga se odlican sastav moze izroditi
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by stefan12 View Post
                      Ja sam mislio da napisem neki citat i pisem zasto me inspirisao.

                      Odlicno ti je to,samo ne znam da li ti je kvantitet vazan...
                      Uglavnom,sta god da budes pisao "seri" sto vise mozes.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jedna stranica mi je dosta.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Ne znam brate koji si razred i koliko godina imas, ali znam da sam od petog razreda za pismeni imao teme vezane za dela, sto je dosta lakse pisati od slobodnih tema. Sto kaze Black Mamba, lupaj sto je vise moguce, to stvarno pali profesorke, pogotovo ako su neke sabanke
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by stefan12 View Post
                            Jedna stranica mi je dosta.
                            Tu ti ja ne mogu pomoci,sam zakljuci da li bi mogao izvuci iz te teme jednu stranicu.
                            Uzmi onu prvu temu,nadji na netu i miran.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Ne znam brate koji si razred i koliko godina imas, ali znam da sam od petog razreda za pismeni imao teme vezane za dela, sto je dosta lakse pisati od slobodnih tema. Sto kaze Black Mamba, lupaj sto je vise moguce, to stvarno pali profesorke, pogotovo ako su neke sabanke
                              Ne moze samo dela brate meni je u srednjoj bilo, znaci 4 pismena godisnje, 2 su slobodne teme, 2 su teme vezane za neko delo

                              @Stefan12 Profesori vise cene kvalitet u odnosu na kvantitet. U vecini slucajeva naravno. Osim ako nemas profesora koji kada ti jednom da jednu ocenu, tako tera dok ne zavrsis skolovanje...
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by MakiVW View Post
                                Ne moze samo dela brate meni je u srednjoj bilo, znaci 4 pismena godisnje, 2 su slobodne teme, 2 su teme vezane za neko delo

                                @Stefan12 Profesori vise cene kvalitet u odnosu na kvantitet. U vecini slucajeva naravno. Osim ako nemas profesora koji kada ti jednom da jednu ocenu, tako tera dok ne zavrsis skolovanje...
                                Ja sam od 5. do 8. razreda imao teme vezane za dela. U prvoj godini srednje samo mi je prvi pismeni bila slobodna tema i svi pismeni zadaci posle i sad u drugoj godini prva 3 pismena zadatka su takodje bila vezana za dela, a na poslednjem koji sam radio pre 2 dana smo imali dve ponudjene teme, jednu slododnu i jednu za gradivo..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X