Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel bas ima Free LP ili je ono bila zajebancija?

    Comment


    • Originally posted by emil_portnoy View Post
      Jel bas ima Free LP ili je ono bila zajebancija?
      Ima do 4. marta.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • http://www.mondo.rs/s235793/Sport/Ko...u_i_Darka.html

        Najefikasniji u timu Njujorka bio je Karmelo Entoni sa 22 poena, dok je u gostujućoj ekipi Entoan Džejmison postigao 23, a Kajl Irving 22.
        Kajl Irving

        E jeb`o novinarstvo, s` oprostenjem.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Meni nece LP neznam zasto kad ocu da gledam utakmicu izbaci mi da platim.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Originally posted by stefan12 View Post
            Meni nece LP neznam zasto kad ocu da gledam utakmicu izbaci mi da platim.
            Comcast radi prenose za dzabe, to je tamo provajder kao recimo SBB ovde i samo njihovi pretplatnici mogu da gledaju tj. Ameri...
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment




            • Bullsi svidece vam se drugi dio ovog intervjua

              Comment


              • Veliki ARod

                @AaronRodgers12
                Best European center of all-time=Vlade Divac
                @AaronRodgers12
                I miss the kings team with vlade, cwebb, bibby, bobby j, christie

                Comment


                • Obama se razume u kosarku vise nego Mike D'Antoni
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam da li ću moći noćas da pratim svog omiljenog igrača i tim pa unapred želim da izrazim svoju želju da Miami Heat rastavi Utah-u od života i da Bikovi igraju Under!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Hahahahahaha, idi bre Erni, umro sam...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment




                        • Ne znam jel neko vec ovo postavio, ali genijalan video.. The Big Dipper's 100 point game..
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • nisam nesto bio aktivan na forumu, ovaj zasto je MVP banovan? o.O

                            Comment


                            • Originally posted by LejkerBoy View Post
                              nisam nesto bio aktivan na forumu, ovaj zasto je MVP banovan? o.O
                              Zbog nacionalizma cini mi se..
                              sigpic

                              Comment


                              • O banovima na privatne poruke, a i imate temu o tome pa se informisite.

                                http://www.sportklub.info/forum/thre...983#post718983
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X