Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Karam crnu kurvu dok pijem sampanjac, prdim joj u facu jer jeo sam prebranac!
    sigpic

    Comment


    • Zove duznost. Lepo je bilo druziti se sa vama veceras <3

      Comment


      • Pozdrav rodjeni.
        I bas me boli ka*a ko sta prica kupio sam novi cd od Seke Aleksica.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Hahaha, evo Andre Miller prica o tome ko ima najbolji roling u NBA-u i ko iz topa, Derrick Rose.
          Ako neko to zna, onda je to Andre.


          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Kakva je kraljina bio Moskri...
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Pozdravljam vas uz stihove. Ajverson, Dankan, Divac, Dzordan, Mc Moskri od dopa je odran.
              Styo se tice rolinga, mozda samo Elis moze da mu parira, mada je i Vejdarin dobar.
              Cuj prvi maj

              Comment




              • Ne volim pacovcica, ali za ovo mu svaka cast, i za ono provlacenje kroz noge Cousinsu sinoc
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • A sigurno sve ulazi,koja montaza...

                  Comment


                  • Originally posted by Vule_89 View Post
                    A sigurno sve ulazi,koja montaza...
                    Ni blizu montaze. Dok sam trenirao cepao sam na keca 5-5 sa ove pozicije u vise navrata.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      A sigurno sve ulazi,koja montaza...
                      Kontam da su i publiku montirali A i ovi iz Ginisovog komiteta ucestvuju u svemu.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • A ono kada Lebron preko celog terena kao od sale ubacuje u kos,par puta?

                        Comment


                        • To Lebronovo je montirao, kao ono Ronaldinjo kad gadja u precku. Ali ovo nije nista nerealno da bi se montiralo, samo namestis zglob i cepas kao da su bacanja.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Kao sto rekoh tu su ljudi iz Ginisovog komiteta, majku mu njima je bas u interesu da se ovol azira. Nisu svuda oko nas zavere, nesto je i stvarno ;)
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Isto kao sto je Bekam u reklami za Pepsi,sutirao lopte u kantu sa velike udaljine,to su tek namontirali...

                              Comment


                              • Kako da dodjem do ovih iz Ginisa? Ja mogu minimum 30 puta za redom sa te pozicije.

                                Comment

                                Working...
                                X