Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Za'faljujem Flash .


    @Caniggia


    Narafski da jesam . h5g6k8

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      http://www.mondo.rs/s193010/Sport/Ko...zi_Lebron.html
      Seljak!

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        [quote author=T-Mac link=topic=2941.msg218625#msg218625 date=1293455482]
        Program su u MSG-u otvorili Chicago i New York. 2 MVP kandidata jedan protiv drugog, a kao pobednik je izasao Stoudemire. Bulls-i sa velikim hendikepom neigranjem Noah-e koji je u prvom medjusobnom susretu ove dve ekipe bukvalno stavio Amare-a u dzep. Pocelo je ruzno sa obe strane, ali u drugoj cetvrtini smo vec poceli da gledamo lepu kosarku. Turiaf je neshvatljivo gospodario reketom, Landry Fields i Toney Douglas ( #%d* ) radili sta god su hteli dok se Chicago bez odbrane koliko toliko drzao u igri. Treca cetvrtina je bila sjajna za obicnog fana NBA lige. Na jednoj strani brza igra i polivanje van linije 7.24, a na drugoj minijature i simultanke Rose-a i Boozer-a. Medjutim, onda je odjednom sve to nestalo. Ulaskom klupe u igru Bulls-i potpuno ispadaju iz ritma dok se Knicks-i trojkama igraca za koje verovatno vise nikad necete cuti nakon ove sezone odvajaju na dvocifrenu prednost i lagano privode mec kraju. Kada se Deng ne pojavi na terenu, za Bulls-e je mnogo tesko da imaju tecan napad, posebno sada kad je Noah u autu. Iz tog razloga je neverovatno bitno dovesti kvalitetnog SG-a koji ce skinuti teret sa ledja Rose-a, Boozer-a i Deng-a i povuci tim kada ne ide. Za New York jos jedna velika pobeda, ali su oni za mene jos uvek daleko od elite. Tim u kojem ne znam da li 2 ili 3 igraca mogu da kreiraju sut za sebe dok ostali stoje u coskovima i cekaju da pripale koju trojcicu ne prolazi u PO-u i generalno u velikim mecevima. Imaju dosta vremena da me demantuju, medjutim i dalje ne verujem u njih i mislim da je sve ovo oko njih prenaduvano.
        [left][/l][/quote]

        &*#GI(] &*#GI(]

        Ovoliku pristrasnost u pisanju članka nisam očekivao...

        dok se Knicks-i trojkama igraca za koje verovatno vise nikad necete cuti nakon ove sezone
        Turiaf je neshvatljivo gospodario reketom, Landry Fields i Toney Douglas ( #%d* )

        Pa dobro majku mu, toliko boli drugi poraz od istog tima ove sezone &+I}\ $%&5@$A

        I sa Noah-om su Bulls-i izgubili u njihovoj dvorani &+I}\
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Boli, boli, evo ne mogu da spavam jer smo izgubili od Knicks-a. //h*svb
          Btw, u prvom mecu nije igrao Boozer, a onaj facepalm se odnosio na Douglas-a iz vec poznatih razloga, ne na svu trojicu.
          I nemoj mi samo reci da je Fields neki igrac, molim te. Trenutno jeste bolji od nas, sta kad smo nekompletni.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Samo ne bih se slozio da sam pristrasan, nego jednostavno jos uvek ne cenim Knicks-e kao vrhunsku ekipu sto sam u clanku i napisao.
              To nema nikakve veze sa Bulls-ima.
              Fields moze da postane dobar i koristan igrac, ali daleko od nekog vrhunskog nivoa. Koristan je u skoku i kao spot up shooter i to je to.


              P.S. Premesticu ovo u offtopic da ne kvarimo temu. @(*6sd$%
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Jedino ne kontam sto vam je Douglas tako svima los?Decko je dobar backup plej,timski igrac,za razliku od Feltona igra odbranu.
                sigpic

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  Po meni je Fields posle Griffina najbolji rookie za sad...covek igra beka a skace ko nenormalan,mnogo se trudi,i treba napomenuti da je iz druge runde drafta,tako da svaka cast za Knickse istina je da nikad nece biti super star,ali gde god bude igrao bice jako bitan sraf

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Oboren rekord - 89 pobeda u nizu
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      89 pobeda u nizu, svaka cast!!! &8@^J

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        The Lebron James technique
                        &8@^J ^*#(-

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Hahahaha. &*#GI(] Opasna fora... Ali pali! $#^%RT
                          I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Gledao sam ovu epizodu &*#GI(]


                            South Park &8@^J &8@^J
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              Kartmen genije,koliko sam samo plakao od smeha kad sam ovo video

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                http://kosarka.rs/main.asp?dir=video&vid=184 ste videli ovo?

                                Comment

                                Working...
                                X