Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Odigraj jednom tako u fudbalskoj h2h ligi.
    Hoces reci da nisi zadovoljan mojim pogadjanjem u h2h ligi?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Hoces reci da nisi zadovoljan mojim pogadjanjem u h2h ligi?
      Pa sad.........uvek moze bolje.

      Comment


      • ovo nikad nece prestati da me odusevljava...nba at its finest
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • svaki put kad gledam iznova se odusevljavam i koliko mi je zao sto su ovog covjeka unistile povrede
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Samo je od jednom nestao, skoro.Tacnije, bio je na listi povredjenih zadnjih godina.Do pre dve, tri godine kad su ga povrede najvise mucile bio bi na vrhuncu karijere sto se tice godina i iskustva.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • ahaha kliknite na ovo
              http://z0r.de/L/z0r-de_3714.swf

              Comment


              • Originally posted by carter985 View Post
                ahaha kliknite na ovo
                http://z0r.de/L/z0r-de_3714.swf
                Koliko ti kasnis prijatelju

                EDIT :

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Koliko ti kasnis prijatelju

                  EDIT :
                  e jbga, ja samo poslednju stranu otvorim

                  Comment


                  • Originally posted by stefan12 View Post
                    svaki put kad gledam iznova se odusevljavam i koliko mi je zao sto su ovog covjeka unistile povrede
                    Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    Samo je od jednom nestao, skoro.Tacnije, bio je na listi povredjenih zadnjih godina.Do pre dve, tri godine kad su ga povrede najvise mucile bio bi na vrhuncu karijere sto se tice godina i iskustva.
                    velika steta. mnogo dobar je igrac bio i sto ti kazes nije ni dosao do vrhunca karijere zbog povreda a vec je bio dominantan. ja nikad necu zaboraviti kad sam kao klinac ostao budan zbog all stara a on uradio ono cuveno zakucavanje...ne znam zasto nema dobrog snimka toga nigde
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • A šta misliš da je kojim slučajem ostao u Orlandu 2004. kada je trejdovan Hauard.Budući najbolji centar i dominantno krilo.Isto tako, ove godine Hauard nije trejdovan u Lejkerse niti drugi tim pa je ostao ,,sam" u Orlandu.Kao da mu se neda da osvoji prsten drugačije nego sam.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                        A šta misliš da je kojim slučajem ostao u Orlandu 2004. kada je trejdovan Hauard.Budući najbolji centar i dominantno krilo.Isto tako, ove godine Hauard nije trejdovan u Lejkerse niti drugi tim pa je ostao ,,sam" u Orlandu.Kao da mu se neda da osvoji prsten drugačije nego sam.
                        kuku, pa novi o'neal - kobe tandem. ne smem ni da pomislim. a sto se tice prstena, osvojice ga howard kad tad imam neki osecaj
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Severina videla sneg u maju,a ja ga ne vidim u januaru!
                          E moji prognozeri...

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Severina videla sneg u maju,a ja ga ne vidim u januaru!
                            E moji prognozeri...
                            cuti tu i lajkuj
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Nije ti dosta jedna negativna reputacija?
                              Kolko god da ti dam, Mamba je nedostizan po tom pitanju.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Koliko ti kasnis prijatelju

                                EDIT :
                                Ljubo, kasniš i ti.

                                http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post655448
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X