Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ma kad mi neko kaze zivim za Barcelonu i plakao sam kada su izgubili, glavu bih mu otkinuo na licu mesta...
    A pri tome dolazi iz Paragova i nikad u zivotu nece otici da gleda Barcin mec, nebuloze...
    To je lokal-patriota.
    U Doboju si pre 10 godina uvek mogao cuti,"ja sam navijac Zvezda,ja sam navijac Partizana..."
    A danas samo "Ja sam navijac Sloge! "


    Nikada nisam plakao za Lakerse,niti cu plakati.
    Spoiler
    Da sam dosta mladji mozda bih pustio koju suzu kad bi se Kobe oprastao od kosarke.

    Jedini sportski tim zbog kojeg su mi emocije bas prokljucale je kosarkaska reprezentacija Srbije.
    Sa klubovima do sada nije bio slucaj,a pogotovo od sada nece...jednostavno zbog gamadi koja ih vodi.

    EDIT :
    Maricu nije ti ovo nekakav lingvisticki forum...opusti se i uzivaj.
    Last edited by Black Mamba 24; 03-01-12, 01:24.
    sigpic

    Comment


    • Navijač sam Zvezde, koju sam gledala milion puta i Mančester Junajteda, koji nisam gledala nikada (ali imam planove i to da uradim u životu).
      Simpatizer sam: Reala, Intera, Dortumnda, Dalasa, Bulsa, Janka Tipsarevića, Huana Martina del Potra i mnogih, mnogih drugih, ali mislim da vas ovo mnogo ne zanima.

      @T-Mac

      Onaj lajk i komentar sa Oljice ide u arhivu na čuvanje.
      Bez ironije.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jako interesantnu temu ste pokrenuli i bas mi je drago sto imam priliku da citam o ovome,ljudi ovde cesto grese i mesaju izraze simpatizer i navijac,a ja stvarno ne znam nacin na koji bi to moglo da se promeni i iskoreni
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Ja mislim da sam dobro rekao sta je pravi navijac, a da li vi navijaci Barce kada gledate mec, svrsavate na svaki Mesijev potez i placete kada mu Xavi ne da loptu na tacnu? A znam da ima takvih likova, koji po NS-u idu sa salovima i kapama, pa noge bi im slomio...
          Ja sam voleo nekada Juve, i sta sam ja trebao da placem kada su ih izbacili iz Serie A?
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Cekaj, cekaj, ti bi umrla za Man utd? Aj molio bih nekoga da mi lupi samar.
            Jedina ekipa koju iskreno mogu voleti je Zvezda, ciji me svaki poraz boli, zato sto sam bio tamo od rodjenja, zato sto sam osetio stadion, zato sto sam bio na travi i na atletskoj stazi, zato sto sam pravio atmosferu, zato sto sam ostao bez glasa pevajuci, zato sto su mi dlanovi bili krvavi od navijanja, zato sto sam se tukao sa murijom, zato sto svakog cigana smatram svojim bratom i sto bih mogao zivot dati za njega, zato sto mi je to u krvi...
            A ako ste vi sve to radili preko neta, kablovske i ostalih sranja, ako ste pevali sami u sobi, svaka vam cast, vi ste navijaci... NOT
            Mnogo bre brkate lončiće.
            "Umiranje" ide sa godinama, tj. opada sa istim i sa njima u nekom trenutku "pregoriš". Tako ti je i sa Zvezdom. Mnogo sam puta do sada "umrla" zbog nje, te sada preživljavam sve podjednako teško, ali nekako manje boli.
            Zapravo ne. Pravo objašnjenje je da KRAĆE boli. Zapamti.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Navijač sam Zvezde, koju sam gledala milion puta i Mančester Junajteda, koji nisam gledala nikada (ali imam planove i to da uradim u životu).
              Simpatizer sam: Reala, Intera, Dortumnda, Dalasa, Bulsa, Janka Tipsarevića, Huana Martina del Potra i mnogih, mnogih drugih, ali mislim da vas ovo mnogo ne zanima.

              @T-Mac

              Onaj lajk i komentar sa Oljice ide u arhivu na čuvanje.
              Bez ironije.
              Gde nadje da stavis Junajted i Zvezdu u isti kos?
              Nije stvar u tome da li ces gledati Junajted ili ne, bitno je da se nisi rodila u Engleskoj niti si zivela tamo godinama, hocu reci nemas njihov mentalitet, pa ne mozes reci da si navijac.
              Engleska je em daleko tj nisu blizu naseg regiona, em nisu nazovi bratska zemlja.Ne vidim smisao toga da se duboko povezemo sa takvim klubovima.

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ja mislim da sam dobro rekao sta je pravi navijac, a da li vi navijaci Barce kada gledate mec, svrsavate na svaki Mesijev potez i placete kada mu Xavi ne da loptu na tacnu? A znam da ima takvih likova, koji po NS-u idu sa salovima i kapama, pa noge bi im slomio...
                Ja sam voleo nekada Juve, i sta sam ja trebao da placem kada su ih izbacili iz Serie A?
                Pa ja ne placem zbog Lakersa...ali mi je nekako glupo reci "ja sam simpatizer Lakersa". Jednostavno mi je glupo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Ja mislim da sam dobro rekao sta je pravi navijac, a da li vi navijaci Barce kada gledate mec, svrsavate na svaki Mesijev potez i placete kada mu Xavi ne da loptu na tacnu? A znam da ima takvih likova, koji po NS-u idu sa salovima i kapama, pa noge bi im slomio...
                  Ja sam voleo nekada Juve, i sta sam ja trebao da placem kada su ih izbacili iz Serie A?
                  Plakao sam ja na poluvremenu Milan-Liverpul 2005. a i na kraju od srece. Ajde, kazi kad i gde pa mi slomi noge.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Plakao sam ja na poluvremenu Milan-Liverpul 2005. a i na kraju od srece. Ajde, kazi kad i gde pa mi slomi noge.
                    Takodje, na kraju. I posle onih 7:1 za Arsenal, ustao sam i kroz suze otpevao YNWA. Pa nek sam pacenik.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ima jos jedna vazna stvar.
                      Ako sam pratis nesto u drustvu,nemas konkurenciju,onda ni ti neces biti bas zestoki navijac.
                      Ali ako se u drustvu svaki dan prepucavate oko toga,raste zelja za pobedom odabranog tima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Al ipak su mi najzesci "navijaci" Liverpula, to mi je komedija kakve nema, ima ih i na ovom forumu...
                        Vi ste takvi likovi da je to strasno, poistovecujete se sa uspesima kluba, patite...
                        Znaci vi sigurno na pocetku svake tekme sedite uz TV, obuceni u crveno i onda ide pesma na engleskom pred zblanutom familijom koja zavrsava nedeljni rucak...
                        "And You ll never walk alonee
                        You ll never walk aloneee"
                        A iza ledja sigurno okacite sliku Kopa
                        Umirem bre....
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Gde nadje da stavis Junajted i Zvezdu u isti kos?
                          Nije stvar u tome da li ces gledati Junajted ili ne, bitno je da se nisi rodila u Engleskoj niti si zivela tamo godinama, hocu reci nemas njihov mentalitet, pa ne mozes reci da si navijac.
                          Engleska je em daleko tj nisu blizu naseg regiona, em nisu nazovi bratska zemlja.Ne vidim smisao toga da se duboko povezemo sa takvim klubovima.
                          Kakva bre bratska zemlja? Da li bih po toj logici mogla biti samo pravi navijač CSK možda (čiji sam btw simpatizer, zbog naših naravno) ili neke slične "srodne" ekipe?
                          Kakve veze ima što se nisam rodila u Engleskoj? Za ova dva fudbalska tima navijam. Razumeš NAVIJAM, ostale simpatišem, ako pobede super, ako izgube... Bože moj...
                          Ne razumeš?
                          Kada za neki klub navijaš ili pojedinca, kao što je Novak, gledaš mečeve, ustaješ noću, bez obzira na časovnu zonu, nerviraš se, analiziraš, prepričavaš danima drugarima šta je moglo biti i kako su mogli oni to bolje ili u najboljem slučaju slaviš, srećan si... srce ti je na mestu.
                          Za one koje simpatišem ili sam njihov simpatizer, kako hoćeš, ne moram da ustajem noću baš, jedino ako ne radim sutra ništa, ne sekiram se toliko, ne razmišljam mnogo i veoma brzo zaboravim rezultat, pogotovu ako su izgubili. Nisam svim srcem uz njih, a mogu biti iz Tunguzije ili iz "najneprijateljskije" zemlje, što se mene tiče.

                          Simpatizeru je manje-više sve jedno, ne troši se mnogo ni na pobede, ni na poraze.To je najveća razlika između njega i navijača, a ne da li je rođen u zemlji odakle je klub ili pojedinac.

                          Šta li bi ti rekli tek ovi sa tenisa?
                          Last edited by miloolja; 03-01-12, 01:54.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Al ipak su mi najzesci "navijaci" Liverpula, to mi je komedija kakve nema, ima ih i na ovom forumu...
                            Vi ste takvi likovi da je to strasno, poistovecujete se sa uspesima kluba, patite...
                            Znaci vi sigurno na pocetku svake tekme sedite uz TV, obuceni u crveno i onda ide pesma na engleskom pred zblanutom familijom koja zavrsava nedeljni rucak...
                            "And You ll never walk alonee
                            You ll never walk aloneee"
                            A iza ledja sigurno okacite sliku Kopa
                            Umirem bre....
                            Ne znam sto je tebi to toliko neobicno. To je isto kao reci da je nemoguce voleti devojku/momka druge nacionalnosti u drugoj drzavi. Ljubav prema klubu je isto toliko iracionalna. I uspostavlja se na istim nivoima bilo da je iz tvoje zemlje ili druge. Pogledaj samo kad MU ode u Kinu ili Japan.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Junajted nema veze sa tvojim zivotom.
                              Zapitaj se zasto si pocela da navijas za Junajted, pretpostavljam zbog toga sto si se duboko razocarala u Zvezdu sto nece biti veliki klub, pa si resila da nadjes utehu u Junajtedu koji stalno pobedjuje.
                              Mogli biste da se zapitate sta vam se to desilo u ziivotima, pa ste osudjeni da emocije trosite na klubove koji nisu iz nase zemlje.
                              To je fanatizam sto vi radite, ne navijanje.



                              Edit:Naterali ste me to da kazem, ali to se zove kriza identiteta.
                              Last edited by Ricma; 03-01-12, 01:59.

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Plakao sam ja na poluvremenu Milan-Liverpul 2005. a i na kraju od srece. Ajde, kazi kad i gde pa mi slomi noge.
                                Ti si prso kao zvecka... Ne mogu vise ni da komentarisem, a da se ne smejem onako ludacki...
                                Alo bre plakati zbog jbnog kluba koji je 3000 km od tebe, ko zna dal ces ikada otici tamo...
                                Drugo je repka i drugo je Partizan ili Zvezda ali ovo, ovo se ne oprasta...
                                Kazi gde hoces da se nadjemo pa da ti izlomim noge, da places sa razlogom... (nije pretnja, da ne budem shvacen pogresno)
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X