Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cudio sam se da niko nije pomenuo Jesusa aka Ray Allena, to mi je prva asocijacija kada pomislim na kosarkaski film.
    Last edited by Nebojsa; 25-12-11, 13:06.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • "Blue chips" Nick Nolte
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Bice dosta, odmah mi 10 naslova ispisaste, niste normalni.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Filmofili, sta ces
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Jel imao neko problema sa registracijom na www.nba.com ? Hteo sam da se registrujem zbog besplatnih prenosa, medjutim meni sajt pravi problem kod zip koda, koji god nas kod da ukucam izadje mi invalid number ?
            sigpic

            Comment


            • Kakav zip kod, meni to nije trazio Probaj da ne ukucas nista. Mada mislim da si na pogresnom mestu, da li si pratio ovaj Macov link?

              https://ilp.nba.com/nbalp/secure/registerform

              Evo ti ovde za league pass.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Hvala ti, mislim da sam bio na ovom linku, prva strana je sigurno ista, verovatno sam polse otisao direktno na nba.com da se registrujem, gde mi je trazio zip, za koji tim navijam itd...
                sigpic

                Comment


                • Ma da, pretpostavio sam. Mada kada izaberes Srbiju ili prihvati ili ni ne moras da ostavljas, bar koliko ja znam.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment




                  • He loves ma men, he loves him!

                    Comment


                    • Pocelo je, NBA Action kao nekada. Jos dva sata do utakmice. Ne mogu da opisem osecaj u ovom momentu
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Mocno izgleda.

                        Comment


                        • Zagrevanje moze da pocne uz staru reklamu.

                          Comment




                          • Vezite se

                            Go Bulls
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Preview ce da stavi neko ko je zaduzen za to. Komentarisati mozes, vidis kako miko stavlja preview i procene a niko ga nista ne pita niti on pita da li je ok da to radi. Nemoj kao on
                              Da ti ovde odgovorim tj postavim pitanje , ja ne smem postavljati svoje misljenje za ovu sezonu ? Ako ne , ti mi objasni onda zasto ne mogu ,to sto se tebi ne svidja nije moj problem
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Fakticki to i jeste spam jer te tvoje predikcije niko ne cita.

                                Nego,nece ni meni ovo za LP,kad udjem na link pojavi se nesto crno,bez da kliknem negde da se registrujem
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X