Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Jebes ti srecu koja se zasniva na lazima.
    To ti je kao ono srecan si sa devojkom jer ne znas da te vara, medjutim kada saznas a nekada moras saznati naravno da neces biti srecan.
    Tako i oni zive u nekom svom svetu lazi i neznanja ne mislim na tehnicka i naucna dostignuca nego uopste na to da za obicnim svetom kasne 20 godina.

    Ne postoji nijedan politicki model koji je savrsen. Politicki modeli na pocetku svog postojanja se cine idealnim, vremenom se pojavi toliko mana da na kraju model sam sebe urusi. Ne mozes svakom coveku ugoditi jer svako ima razlicite potrebe i razmisljanja, nikada se nece pojaviti sistem u kome ce svi biti zadovoljni i srecni, uvek ce postojati manjina koja ce ispastati. Uvek ce biti gladi, lopovluka i siromastva i nenormalno bogatih ljudi. Sa tim se moramo pomiriti.
    Oni zive u navodnoj Utopiji, svi su kao srecni jer im je mozak navikao na jednostranost "To je tako i nikako drugacije" jebes to...
    Na svetskom prvenstvu u fudbalu nisu mogli da gledaju utakmice nego su smeli samo da vide isecke kada njihova reprezentacija odigra dobro ili postigne gol i to neko moze nazvati normalnim ponasanjem?
    Jebes drustvo koje je zasnovano na lazima i koje je zasticeno betonskim zidovima od ostatka sveta, zamislite taj sok kada se otkrije sve to sto je bilo skrivano od njih a otkrice se naravno...
    Bolje ziveti u ovoj jadnoj drzavi ali imati pravo na svoje razmisljanje i pravo na kakvu takvu istinu.
    Glavonje zaboli ona stvar za tvoje razmisljanje. Mozes se progurati jedino ako imas bolesno razmisljanje. I istina je prlicno relativna i ovdje...

    Elem... Nije govno, nego se pas posr'o.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Pa rekoh kakva takva istina
      A za razmisljanje, mene iskreno zabole za tudja razmisljanja a mogu misliti kako je tek njima, ko jos slusa misljenje nekog pojedinca iz gomile?
      Mislio sam na to da mozes slobodno da razmisljas i da ti niko ne namece realnost nego je sam kreiras a ne teraju te bar jos uvek da ustanes u 6 sati ujutru da oribas kip Borisa Tadica.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Pa rekoh kakva takva istina
        A za razmisljanje, mene iskreno zabole za tudja razmisljanja a mogu misliti kako je tek njima, ko jos slusa misljenje nekog pojedinca iz gomile?
        Mislio sam na to da mozes slobodno da razmisljas i da ti niko ne namece realnost nego je sam kreiras a ne teraju te bar jos uvek da ustanes u 6 sati ujutru da oribas kip Borisa Tadica.
        Ma kakva tudja misljenja, to me ne interesuje ni sekunde (dosta je danas ljudi koji su prepotentni, misle da znaju nesto a ustvari to je duduk do duduka)...

        Ja sam mislio na razmisljanje mladih, obrazovanih ljudi. Ljudi koji su zeljni posla, puni ideja i koji bi nesto i promjenili, ali kazem, glavonje ti ne daju nista, pa moras onda napustati zemlju. Na to sam ja mislio...

        Ali sve u svemu, ocaj iz kojeg se ne nazire nista pozitivno. Kuvamo se svi u loncu, pa neko prije a neko kasnije prokuva.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Pa nije to samo kod nas. Mobing i ostala sranja su redovne stvari koje svaki mladi covek mora proci na poslu, gaze te namerno sa svih strana. Normalno je da su tvoje ideje glupe starijim generacijama.
          Ceo svet je otisao u 3 PM nije to samo kod nas.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Približavaju se izbori. Šta uraditi sa glasačkim listićem? Evo ideje.

            Pažnja! Nije za puritance!

            Spoiler
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Cut it out sa politikom, nije ovo forum za to.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • http://www.mondo.rs/s228200/Zabava/M...izitkarte.html

                Sunce ti bozije idiota, nemam komentara, procitajte sami
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  http://www.mondo.rs/s228200/Zabava/M...izitkarte.html

                  Sunce ti bozije idiota, nemam komentara, procitajte sami

                  Tako ti je to kad od samo pevaca ljudi prave Boga, pa na kraju pomisli da i jeste, i za najvece banalnosti moze da kuka kao malo dete i da moze sta hoce.

                  Comment




                  • E moj Kobe, ti i ja izgleda da smo osuđeni jedno na drugo. E jbg. Pau, a stvarno sam mislio da te uvaljam u neki drugi tim ili da te vratim u Barsu ali ovaj Stern nam pokvari sve planove. Znam brate, znam. Hvala ti što si hteo da me se otarasiš. Tvoj sam dužnik. E 'bem ti život! Šmrc, šmrc...



                    Alo bre momci, šta to balavite. Pa još ima šanse, nemojte da ste na kraj srca. Mislim, ja ću izgleda u Nets-e ali posle njih ću doći kod tebe Kobe. Evo obećavam. Daj nemojte da plačete. Glavu gore. Imate vi i bez mene šampionski tim. Tu vam je

                    Vremešni Fisher
                    Tu si ti Kobe brate, večno mlad i željan titula
                    Frenetični Svetski mir
                    Smoreni Gasol
                    Mladi i uvek roviti Bynam



                    Brate Rose, daj nemojte da nas oderete 25. kao budale. Brate, poješće me blam u punom Staples-u kada počneš da nas kršiš sa sviju strana.
                    Daj Kobe brate pa nisam ja trulež. De ću da vas kršim kada vidim da vam na klupi sede anonimusi i Jack Nicholson. Mislim, izvini brate ali morao sam da se nasmejem. Izvini. Ovaj, šta htedoh reći? A da, evo dobićemo vas samo sa desetak razlike. Jel može?
                    Može brate Rose, može. Nikada ti ovo neću zaboraviti.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • http://www.mondo.rs/s228170/Zabava/R...vor_RTS-u.html

                      Uriniraj po dzovanima!

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Comment


                          • http://www.sportske.net/vest/domaci-...led-61389.html

                            Comment








                            • Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Prozivka na LeBronov racun,u celoj epizodi prozivke.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X