Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Prosle sezone najmanji procenat poena iz reketa u karijeri imao a sutirao 50% dok Durant 46%. Sve i da je bolji suter ima selekciju ocajnu.
    Mvp,ima James jos mnogo da radi da bi stigao Duranta

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Mvp,ima James jos mnogo da radi da bi stigao Duranta
      tako je Ljubo reci mu,ma Durant je tata za Jamesa u sutu

      Comment


      • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
        tako je Ljubo reci mu,ma Durant je tata za Jamesa u sutu
        Hahahha e jesi brat jedini <3

        Comment


        • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
          tako je Ljubo reci mu,ma Durant je tata za Jamesa u sutu
          Ma pricacemo jos o tome,ima vremena. Ali slazem se da je Durant Bog otac.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ma pricacemo jos o tome,ima vremena. Ali slazem se da je Durant Bog otac.
            ali ipak demar je za njih sve car

            Comment


            • Poslednji put kad sam citao, a to je bilo pre mozda mesec ili dva, Kevin je nabacio izmedju 5 i 10 kg misica. Mnogo je radio na svom telu u ovoj pauzi. Ali da bi postao dobar all around igrac kao Lebron mora jos mnogo, mnogo da radi. Ali za tog momka je nebo granica, on je je**na napadacka masina.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                Poslednji put kad sam citao, a to je bilo pre mozda mesec ili dva, Kevin je nabacio izmedju 5 i 10 kg misica. Mnogo je radio na svom telu u ovoj pauzi. Ali da bi postao dobar all around igrac kao Lebron mora jos mnogo, mnogo da radi. Ali za tog momka je nebo granica, on je je**na napadacka masina.
                Gledao sam treninge koje je radio sa LeBronom i jos nekim momcima, motorika mu je blago receno katastrofa snaga tu i tamo... Ima da mu otpadne guzica dok stigne vrhunske, sidestep kao da gledam pionira u osrednjoj skoli fudbala u Srbiji.

                Comment






                • U drugom delu se vidi da je idalje zgoljav i da fizicki jos dosta mora da ojaca.

                  Comment


                  • Kevin je za svoju visinu solidan atleta, visok je, dugacak, ima duge ruke, velike sake... ali njegov "core" (prednja i zadnja loza, trbusni zid i donja ledja) je u ocajnom stanju, a upravo taj "core" je pokretac svega, kako u kosarci tako i u svakom drugom pro sportu. Nije samo core u pitanju kod njega, rekao bih da je njegov ceo gornji deo tela (upper body) u ku*cu, ramena i ruke su mu u ocajnom stanju... Ali nije on kriv za to, to je genetika, nesto sto dolazi od boga... Koliko god on radio i trudio se, i kakvu god ishranu imao, nikada nece moci dostici Lebron-a, barem ne sto se fizicke konstitucije tice.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Originally posted by Ernesto View Post
                      Kevin je za svoju visinu solidan atleta, visok je, dugacak, ima duge ruke, velike sake... ali njegov "core" (prednja i zadnja loza, trbusni zid i donja ledja) je u ocajnom stanju, a upravo taj "core" je pokretac svega, kako u kosarci tako i u svakom drugom pro sportu. Nije samo core u pitanju kod njega, rekao bih da je njegov ceo gornji deo tela (upper body) u ku*cu, ramena i ruke su mu u ocajnom stanju... Ali nije on kriv za to, to je genetika, nesto sto dolazi od boga... Koliko god on radio i trudio se, i kakvu god ishranu imao, nikada nece moci dostici Lebron-a, barem ne sto se fizicke konstitucije tice.
                      Evo okacio je elbidzej klipove kada su na stadionu koliko nevesto radi step a to je fundametalno ne moze se bez toga ni sah igrati. Dobro moze sah.

                      Comment


                      • Ili ne zna da radi step, ili nema snage(kondicije)... sta god da je, lose je.
                        Last edited by ЕлБиЏеј; 03-12-11, 10:23.

                        Comment


                        • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...74-5483977-935

                          Ajde Inter!

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Dođi dedi!

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              auuu brate bas nemas srece...evo ove sezone ne treba se kladiti na Inter ja sam lepo to stavio na Udineze i u kladionici i u Fudbalska Liga SportKlub...

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X