Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    Ma ja sam odavno zasluzio da budem administrator, sta ti je. A za reklamiranje, to mogu u sitnoj meri da pomognem.
    U sustini je najbolja reklama kada komentator spomene forum tokom utakmice...tako sam i ja dosao i za kratko vreme postao najpopularniji clan foruma

    A ovako kada reklamiras po raznim portalima privuces tek nekoliko osoba. Mac i ja samo uvr' glave 10ak ljudi doveli. Ali nije ni to lose

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      U sustini je najbolja reklama kada komentator spomene forum tokom utakmice...tako sam i ja dosao i za kratko vreme postao najpopularniji clan foruma

      A ovako kada reklamiras po raznim portalima privuces tek nekoliko osoba. Mac i ja samo uvr' glave 10ak ljudi doveli. Ali nije ni to lose
      Krenuo sam na utakmicu ali bacicu se sa komande na glavu.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Krenuo sam na utakmicu ali bacicu se sa komande na glavu.
        hahahahahahaha. Mvp u elementu

        Comment


        • Ako se bacis na glavu sa autokomande, pljuvacemo ti po Lebronu a ti neces moci da nas napusavas za to, vidi da li ti se isplati.

          A ja sam Ljubo sam sebe doveo na forum.

          Comment


          • Ma samo da nama krene nova sezona...sto se mene tice moze i petorica da nas komentarise,ja cu biti zadovoljan. Ali trudicemo se da dovedemo sto vise ljudi.

            Ajd MVP idi na tekmu,branicu ja LeBrona

            Comment


            • Eto izreklamirao sam na fejsu forum, mada je to slaba reklama kad imam previse ljudi (svega 100 i koji).

              Comment


              • Хехе и ја сам мало пре.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Steta sto niste onaj tip ljudi koji ima 1500 prijatelja na Fejsu

                  ja imam 0

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Krenuo sam na utakmicu ali bacicu se sa komande na glavu.
                    Ides peske i po ovom kijametu? Lud si...
                    Last edited by Black Mamba 24; 26-11-11, 15:23.
                    sigpic

                    Comment


                    • @Ljuba

                      Napravicu drugi nalog na fb, prijavicu se kao neka riba koja je promoterka i cilj mi je da imam 2000 prijatelja i onda krece reklama.

                      I naravno da cu staviti normalnu sliku, ne neku paljevinsku.

                      Comment


                      • Nisam ja Ljubo toliko druzeljubiv. I sad kad vidim da imam malo preko 100, razmisljam ko je visak da izbrisem neke. xD

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          @Ljuba

                          Napravicu drugi nalog na fb, prijavicu se kao neka riba koja je promoterka i cilj mi je da imam 2000 prijatelja i onda krece reklama.

                          I naravno da cu staviti normalnu sliku, ne neku paljevinsku.
                          E a moglo bi ovo proci.
                          Stavis nekakvu kosarkasicu,da nam kosarkasi i kosarkasice dolaze,a ne teniseri.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma stavis neku sliku neke drolje, 5k prijatelja za nedelju dana, ako ne i brze!

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Ma stavis neku sliku neke drolje, 5k prijatelja za nedelju dana, ako ne i brze!
                              Mislim da je ovo najbolje resenje. Mamba hoces ti da budes ta drolja?

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Mislim da je ovo najbolje resenje. Mamba hoces ti da budes ta drolja?

                                HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Mamba nasa promoterka.

                                Comment

                                Working...
                                X