Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako nam uvaljaju neki userski gol na pocetku kao na prethodnih nekoliko derbija ima utakmica da bude mrtvija od sahrane.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Ako nam uvaljaju neki userski gol na pocetku kao na prethodnih nekoliko derbija ima utakmica da bude mrtvija od sahrane.
      Neće. Insekt mi govori da će biti dobrog rata sutra!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Branislave, plasim se da ces morati da prebacis na Fulam-Arsenal, posto ce sutra da uleti na vecitom 0-2 gola.Ovako ces moci da uzivas u majstorijama Van Persija.xD

        Interesuje me da li je izbacena kvota 0-2 gola?

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Branislave, plasim se da ces morati da prebacis na Fulam-Arsenal, posto ce sutra da uleti na vecitom 0-2 gola.Ovako ces moci da uzivas u majstorijama Van Persija.xD

          Interesuje me da li je izbacena kvota 0-2 gola?
          U Mocartu je 1,55.

          Comment




          • Не знам шта ми би па да погледам ово. Много сам се изнервирао сада. Нема ми спавања ...
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Vratio sam avatar koji svi obozavate

              Comment


              • Da nam ti vratis VIP-ovca(Bledi) na forum i sve ce ti biti oprosteno.

                Comment


                • Docice on sam

                  Comment


                  • U tom slucaju, moraces da reklamiras forum na najposecenijim sportskim sajtovima.
                    Olaksaj posao Macu.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      U tom slucaju, moraces da reklamiras forum na najposecenijim sportskim sajtovima.
                      Olaksaj posao Macu.
                      To sam radio dok sam bio na slabijem polozaju...neka druga boranija ce to sad da radi

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        To sam radio dok sam bio na slabijem polozaju...neka druga boranija ce to sad da radi

                        Nek se pokazu oni koji ce da se prodaju za moderatorsku poziciju.

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Nek se pokazu oni koji ce da se prodaju za moderatorsku poziciju.
                          Normalno...pa nisam ja na lepe oci postao Bog i Batina

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Normalno...pa nisam ja na lepe oci postao Bog i Batina
                            Ti si se tek prodao, ti nisi dobio moderatorsku poziciju, vec super moderatorsku, samo cekam kad ces da postanes crven. Kad budu negde neki veliki mirovni sporazum potpisivali treba da ga nazovu Ljuba.

                            Comment


                            • Ja sam kao moderator isao po sajtovima i reklamirao forum,a SM ne znam ni sam zasto mi dadose

                              Evo ja predlazem da ti krenes sa reklamiranjem,mozda doguras do moderatora

                              Comment


                              • Ma ja sam odavno zasluzio da budem administrator, sta ti je. A za reklamiranje, to mogu u sitnoj meri da pomognem.

                                Comment

                                Working...
                                X