Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam namjeru da se raspravljam,postovi su obrisani,jer nisu za forum(sovnizam,vjedjanja i ostale provkocaije na ovom forumu nece biti),treba li ti crtati.
    I ova prica je zavrsena,objica ste banovani i tacka.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Nemam namjeru da se raspravljam,postovi su obrisani,jer nisu za forum(sovnizam,vjedjanja i ostale provkocaije na ovom forumu nece biti),treba li ti crtati.
      I ova prica je zavrsena,objica ste banovani i tacka.
      Ok. Tebi hvala na odgovorima.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Ja citav taj dan nisam bio kuci, a kad sam se vratio samo sam video da ste banovani obojica.


        Greska je bila nasa u svakom slucaju i do onoga nije smelo doci.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Ja citav taj dan nisam bio kuci, a kad sam se vratio samo sam video da ste banovani obojica.


          Greska je bila nasa u svakom slucaju i do onoga nije smelo doci.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Bilo-proslo...gresimo svi,ali se trudimo da ovaj forum bude najbolji u regionu

            Jos samo da nam se NBA nekim cudom vrati

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Necu ja nigde. Moram da ispostujem LBJmvp-a u osvajanju H2H lige i ako bude NBA sezone da zajedno proslavimo titulu Miami-a i titulu MVP finala koju ce poneti LeBron James.
              Stari, dobri Bane.I dalje ga krasi optimisticki duh.
              Wade i James ce zajedno u tom slucaju da budu MVP finala.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Stari, dobri Bane.I dalje ga krasi optimisticki duh.
                Wade i James ce zajedno u tom slucaju da budu MVP finala.
                A zamisli kako je nama drkanje u h2h kada igraju u jednom timu dva LeBrona alo bre!

                Comment


                • What time it is? It's:
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Stari, dobri Bane.I dalje ga krasi optimisticki duh.
                    Wade i James ce zajedno u tom slucaju da budu MVP finala.
                    Nego sta! VDOP (LBJmvp i ja) uzimamo H2H ligu, a NBA titulu Miami i MVP titulu LeBron i Wade! Najjaci smo!

                    EDIT: Ovaj klip sam postavio tamo u temi "sve i svasta" ali tamo retko ko zalazi pa moram da ga okacim ovde jer mi je uvek smesan! Ako je neprikladno vi obrisite.


                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment




                    • Comment


                      • Comment


                        • Tri Crnogorke koje su navodno video snimkom ucenjivale premijera Italije Silvija Berluskonija i od njega do sada uzele 750.000 evra prema tvrdnjama Marokanke Imane Fadil, su Katarina, Kristina i Slavica Knežević, objavio je italijanski list "Republika".
                          Sestre Katarina i Kristina Knežević

                          Berluskoni je sve tri sestre vole jednako, ali jednu malo više - kad god bi poželeo njihovo društvo, najčešće na zabavama u rezidencijalnoj palati u Arkoreu pored Milana, stizale su najavljene "Đukanovićeve nećakinjice", piše apeninski list o sestrama iz Crne Gore.

                          List navodi da su Podgoričanke sa tadašnjim crnogorskim premijerom bile u rodu koliko je i Berluskonijeva miljenica Rubi bila "Mubarakova nećakinja".



                          "Republika" navodi da "misteriozna Katarina", kako vole da je zovu, tvrdi da je bila Berluskonijeva verenica i da se u jednom periodu preselila u vilu u Arkoreu.


                          "Neki su se nje setili kao jedne od takmičarki sa izbora za Mis Srbije i Crne Gore 2005, ali je na tom izboru bolje prošla njena sestra bliznakinja Kristina, koja je postala druga pratilja", podsećaju Italijani.


                          Devojke su, kako se navodi, odrasle u podgoričkom prigradskom naselju Murtovina, imale su samo 15 godina kad su počele karijeru manekenki, a u Italiju ih je odvela starija sestra Slavica, koja je već živela tamo.


                          "Slavica i četvrta sestra Zorica put od lokalnog izbora za mis do Milana prošle su 90-ih. Pre nekoliko godina navodno je bila na odmoru u Crnoj Gori i tada se pohvalila je u vezi sa Berluskonijem i tvrdila je da 'može da pozove čika Silvija kad god poželi'."


                          "Republika" takođe podseća da su se sestre Knežević na Sardiniji slikale sa bivšim mužem Madone Gajom Ričijem.


                          Tvrdila da je Berluskonijeva verenica

                          Imane Fadil, 27-godišnja Marokanka, koja je za noć učestvovanja na Berluskonijevim zabava dobijala dve hiljade eura, tvrdi da je italijanski premijer ucenjen video snimkom Katarininoj sestri do sad platio 750 hiljada eura.

                          Ona kaže da joj je Emilio Fede ispričao kako Katarina i njena starija sestra "iz njemu nepoznatih razloga", drže premijera "pod presom", na šta "Republika" spekuliše da bi mlade Crnogorke mogle imati neke kompromitujuće podatke iz Berluskonijevog privatnog života, iako o tome za sada nema konkretnih podataka.

                          Pojedinosti Katarine veze sa Berluskonijem odnose se septembar prošle godine, kada ih je Fadil viđala zajedno na večerama.

                          Iz svedočenja ne proizilazi koliko je trajala "veza" Berluskonija i Crnogorke, niti je jasno da li je njihov odnos još uvek aktuelan.

                          "Berluskoni mi je lično otkrio da je Katarina njegova vjerenica, da je ludo zaljubljena u njega i da praktično živi u njegovoj vili Arkore", izjavila je Fadil govoreći o događajima na jednoj od večera održanoj prošle jeseni.
                          WTF!

                          Comment


                          • Uopste ne moze da se zivi tamo na Eurobasketu od admina, strasno!

                            Comment


                            • Moram i ja ovde da pitam, jer tamo nije mesto ... šta znači TEMA! pa zar se ne držimo teme, diskutujemo o večerašnjoj utakmici...itakoto...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Tako je, uprava napolje!!!
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X