Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post
    Kome da se obratim da mi se skine onaj VIP status?
    Nemo', nemo' je** te bog!

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Nemo', nemo' je** te bog!
      Ti bar znas zasto to trazim. Pitao sam Mandu ali on nece da ga skine jer kaze da mi ga nije ni dodelio. S obzirom da ne znam ko mi je dodelio taj status molicu da mi ga isti i skine!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by Branislav View Post
        Ti bar znas zasto to trazim. Pitao sam Mandu ali on nece da ga skine jer kaze da mi ga nije ni dodelio. S obzirom da ne znam ko mi je dodelio taj status molicu da mi ga isti i skine!
        Nek ti bar stave da budes komesar, ako to moze ocu i ja

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Nek ti bar stave da budes komesar, ako to moze ocu i ja
          Komesar je prihvatljivo!

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Dobrodosao nazad Branislave!

            Comment


            • Nikada ti nece skinuti VIP

              Comment


              • Zasto su izbrisani svi postovi u kojima me je Ex eraser vredjao? Zasto niko iz administracije NBA pdf-a nije reagovao na tu gomilu provokativnih i uvredljivih postova i skrenuo paznju Ex eraseru da ih ne pise (jer su provokacije i vredjanje na forumu zabranjeni) nego ste sacekali da mu ja odgovorim i onda me zbog tog jednog posta banovali?

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by Branislav View Post
                  Zasto su izbrisani svi postovi u kojima me je Ex eraser vredjao? Zasto niko iz administracije NBA pdf-a nije reagovao na tu gomilu provokativnih i uvredljivih postova i skrenuo paznju Ex eraseru da ih ne pise (jer su provokacije i vredjanje na forumu zabranjeni) nego ste sacekali da mu ja odgovorim i onda me zbog tog jednog posta banovali?
                  Mislim da je ova prica zavrsena banovani ste obojica,i kraj price.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Mislim da je ova prica zavrsena banovani ste obojica,i kraj price.
                    Izvini ali to nije odgovor na moje pitanje, a i pitanje je upuceno administraciji kosarkaskog pdf-a. Neka mi bilo ko od njih odgovori pa mozete da mi trajno izbrisete nalog sa ovog foruma jer mi je svejedno.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Originally posted by Branislav View Post
                      Izvini ali to nije odgovor na moje pitanje, a i pitanje je upuceno administraciji kosarkaskog pdf-a. Neka mi bilo ko od njih odgovori pa mozete da mi trajno izbrisete nalog sa ovog foruma jer mi je svejedno.
                      Ja sam vas banovao,a sve uvredljive poruke se brisu,to se tako radi na forumu,i to je protiv pravila i brise se,kaznjen je Vladan radi provociranja,a i ti radi svoih postupaka.
                      Ko ti brise nalog?
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Branislave ,nemoj nas napustiti.
                        Pa ko ce da nas uvodi u lepotu zenskog roda, ako ne ti?

                        Comment


                        • Bane, nemoj da ideš!!!
                          #58

                          Comment


                          • Bravda za Baneta

                            Comment


                            • Jos jednom citajte Edina i budite srecni.

                              http://www.mondo.rs/s217657/Edin_Avd...Zalgirisu.html

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Branislave ,nemoj nas napustiti.
                                Pa ko ce da nas uvodi u lepotu zenskog roda, ako ne ti?
                                Originally posted by Pablo View Post
                                Bane, nemoj da ideš!!!
                                Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Bravda za Baneta
                                Necu ja nigde. Moram da ispostujem LBJmvp-a u osvajanju H2H lige i ako bude NBA sezone da zajedno proslavimo titulu Miami-a i titulu MVP finala koju ce poneti LeBron James.

                                Ja samo hocu odgovor od nekog iz administracije kosarkaskog pdf-a zasto su dopustili Ex eraseru da napise gomilu provokativnih i uvredljivih postova na moj racun, a onda kada sam mu odgovorio u jednom postu na sve to, ja sam banovan. Zasto Ex eraser nije upozoren posle prvog posta, pa posle drugog posta, a banovan posle treceg? Ja sam se te veceri ulogovao izmedju 23h i 23.30h. Da je administracija odradila svoj posao kako treba ja te postove ne bih ni video jer bi bili obrisani, a Ex eraser bi bio, na zadovoljstvo mnogih, banovan. Ali ne. On nije ni opomenut ali sam ja zbog odgovora na njegove perverzije banovan pa je on tek posle toga banovan cisto da se ispostuje forma.

                                Niko mi ne brise nalog niti ja to trazim. Samo sam rekao da mozete slobodno da ga obrisete jer mi je svejedno posle ovakve ujdurme koja je napravljena.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X