Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam čemu ovoliki hejt ali ja sam uvek voleo kombinaciju žene i sport Nesmalo isto kao pivo i kikiriki ali nesmalo
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Nista nije kao pivo i kikiriki...mozda pivo i sljiva,ali da ne idem u tu pricu sad

      Comment


      • Isto kao sto se u hamburger ne stavljaju prilozi da se ne steti meso,tako se ni sljiva ne mijesa sa pivom.Ljubasu,ne znam sta ti je u zadnje vrijeme!

        Nego,vratimo se temi

        sigpic

        Comment


        • A podmornica? Jesi gledao ti bumerang?

          Comment


          • Sto ti znaci ovo?Mislim ja znam,nego te testiram da vidim znas li ti
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Tako je masino.Ako nesto postujem to su ljudi kao ti,razumijes se u sport,mozda si i najinteligentiniji ovdje,vidi se da zenama nije mjesto u sportu vec u kuhinji,kapa dolje magu!Bardu emancipovani!
              Ne, imaju sfere zivota u kojima zene mogu istaci sebe u sportu to ne mogu samim tim sto se tim istim sportovima bave muskarci koji su mnogo bolji od njih i onda nesvesno gaze svaku pricu o jednakosti. To sto je sada moderan stav da zene treba da budu vise muskarci nego mi sami to je problem drustva a ne moj, takodje je tvoj problem sto ne zelis da se otvoris i da razmislis o ovome sto ja pricam nego pokusavas jeftinim sarkazmom da umanjis bilo kakvu cinjenicu koju iznesem.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Sto ti znaci ovo?Mislim ja znam,nego te testiram da vidim znas li ti
                Ne mogu ovo opet da prolazim.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ne, imaju sfere zivota u kojima zene mogu istaci sebe u sportu to ne mogu samim tim sto se tim istim sportovima bave muskarci koji su mnogo bolji od njih i onda nesvesno gaze svaku pricu o jednakosti. To sto je sada moderan stav da zene treba da budu vise muskarci nego mi sami to je problem drustva a ne moj, takodje je tvoj problem sto ne zelis da se otvoris i da razmislis o ovome sto ja pricam nego pokusavas jeftinim sarkazmom da umanjis bilo kakvu cinjenicu koju iznesem.
                  Znaci treba im zabranit' da se takmice,isto tako i da prate sport cak?Pa mislim da ce uvijek bit' inferiorne(mada neke studije pokazuju da ce jednog dana trcat' na 100 brze od muskaraca,ali ja nesto ne vjerujem,svakako to nikad necu vidjet')
                  Stav ti je pogresan,bar po mom nekom misljenju,koje nije mjerodavno.No,bjese to sala,nisam htio ulazit' u neke ozbiljne diskusije u ovo doba,ali dobro.Eto bar se slazemo u necemu,jeftin je taj sarkazam,lose prikriven,priznajem

                  hahahahahah Ljubo,ajde smaracu te na msn
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne treba im zabraniti ali pridavati toliku paznju i forsirati tu pricu o jednakosti je besmisleno, i tu studiju je postavio neki proevropski orijentisan dasa sa visokom tolerancijom na feminizam, verovatno.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Ne treba im zabraniti ali pridavati toliku paznju i forsirati tu pricu o jednakosti je besmisleno, i tu studiju je postavio neki proevropski orijentisan dasa sa visokom tolerancijom na feminizam, verovatno.
                      "Proevropski orijentisan dasa" koji u sebi gusi osnovne instinkte kako bi ispao emancipovan jer je to sada IN!

                      Vi sa teniskog pdf-a se vratite svojoj kucici pa tamo glumite ludilo. Iovako vam je sport ped****i. Mislim, mnogo je lepse ovde kada vi niste prisutni.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Ajde dosta vise sa besmislenim svadjama, postavljajte zenske bre!

                        Comment


                        • Jos jedan mirotvorac.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ljudi Manda je RASISTA!!!!!!!

                            Ne podnosi crnce na avatarima!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Kako ih ne podnosi kad ima young-a na avataru?

                              Comment


                              • Tregeru, zasto ti odbacujes Tutu iz drustva, neces da pricas s' njim?

                                Comment

                                Working...
                                X