Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videcemo Dule, nemoj samo B92, gore od onoga ne moze.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Bas mi treba potpisana lopta Valanciunasa. Da je jednooki Asik potpisao pa da razmislim...

      Comment


      • Pa dobro, ali ipak vredi boriti se za to, verovatno cemo taj fantasy da igramo, sta kazete?

        Comment


        • Ja necu sigurno,ne volim fantazije...zgotivio sam nba fantazi samo i sad igram za premijer ligu,a mnogo smara

          Comment


          • Sad sam proverio i ovaj drugi fantasy ne valja, nista onda, ako izadje neki dobar igracemo

            Comment


            • Na espn su najbolji fantasy ali su daleko najkomplikovaniji i preteski.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Na espn su najbolji fantasy ali su daleko najkomplikovaniji i preteski.
                Za prave poznavaoce je i to ladovina

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Ma znam ima moj ortak svih 7 budala skidao sve sa torrenta ima 50gb najmanje
                  Hvala sto me nazivas budalom. :P Imam i ja sve sezone na kompu.

                  Comment


                  • Jel' ovaj NBA Fantasy sto smo cepali minule sezone bio ESPN-ov?

                    Secam se da me je karao ko je hteo, pola mi tima bilo povredjeno

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Za prave poznavaoce je i to ladovina
                      Zavisi protiv koga igras Igraj protiv Andandea ili Skipa da vidis sto lepo

                      Comment


                      • mvp,ma znam-ljudi su profesionalci

                        Comment


                        • Ovaj prvi fantasy koji je Dule postavio je sasvim normalan,ne znam zasto ocekujete nesto vise za takmicenje od 20 dana.
                          Nece sigurno biti kao NBA fantasy jbt.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bolje B92 nego onaj prvi fantasy, ako nema B92 onda cemo prvi fantasy

                            Comment


                            • Ovaj prvi je dosta bolji od B92,ja sam video kako izgleda kada je bio fantasy za NLB ligu,a isti je i ovaj samo su normalno timovi i igraci drugaciji.
                              Kako hocete,ako planirate igrati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako Mamba tako kaze onda moze. Ako ne izadje neki bolji do sutra ili prekosutra igracemo ovaj sa fantaziranja ;)

                                Comment

                                Working...
                                X