Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A da je Bodiroga rodjak sa Drazenom Petrovicem?

    Comment


    • Naravno, htio sam spomenuti, ali računam da se to zna

      Comment


      • A Karter i Mek?
        Nalazim ti nesto sto posto

        Comment


        • Jel ovi sa foruma?
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • To je ostarilo da sam zaboravio još iz vremena kada su igrali zajedno. Sjećam se u to vrijeme priče kako su Shaq i Jermaine braća pa rođaci, novinari su bacali bombe, a ja kao neiskusan tada sam nasjeo

            Comment


            • Nisam ja znao za Dudu i Teslu,znao sam za Cartera i Mac-a i nesto sam nacuo o Deji i Drazi.
              sigpic

              Comment


              • Black Mamba kako to ne znaš ja sam to pročitao prije otprilike godinu dana na wikipediji kada sam sabirao Dudine trofeje, kasnije je on to potvrdio na b92.

                Dražene ko ti je taj na avataru, je li Uroš bez kose, ako se o odbojci radi

                Comment


                • bijemo Argentinu 2-1,sam brat igra, sam...Prc!Ajmo,samo joos,jos
                  @Notorius
                  Sam bije Argentinu,jedan,jedini Uros

                  Comment


                  • Pratim, trebali smo i prvi dobit. Baš me zanima hoćemo li potvrditi Evropsku titulu. Nadam se da će Laola prenositi bar od polufinala, ako nas uopšte bude tamo, a biće nas spamujemo temu, pod dejstvom sam alkohola i ovih vrućina neka se ne zamjeri

                    Comment


                    • Ma jok, samo opletite, kao da se neko trudi da odrzava ovo.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Ajde bre on pisa po glavi kome stigne,bije Argentinu na domacem terenu na SP!!!Vec jednu titulu prvaka sveta ima,uletece jos jedna,mrk
                        Sutra kad ustanem ima da ga roknem na wiki 100%
                        @Mamba
                        izivini

                        Comment


                        • Uroš je mašina, prerastao je i generaciju stariju 2 godine, ali to naš mučenik od selektora nije znao iskoristiti, a tek kakvu je dijagonalu imao Jovović-Atanasijević i mi kraj takvih igrača zavisimo od Indije Ajde bar će ova, nadam se otići do kraja

                          Comment


                          • on kad ga pogledas prema fizickim karakteristikama ko da je u najboljim igrackim godinama,a sto se IQ-u za odbojku tice,samo je ispod Nikole Grbica i Kviska a 93. godiste je
                            Njemu se ovi iz njegove generacije obracaju sa vi,100%.Gledao sam ja tekme,samo on prica na tajmautu,trener nesto zucne inace ovaj vodi glavnu rec.
                            Formiran igrac,sad da ode da igra basket i bice MVP za dve sezone

                            Comment


                            • Posto su ovi vasi postovi bili mesavina odbojke,kosarkaskih zanimljivosti i spama,bilo bi lepo da predjete ovde

                              Comment


                              • Mene zanima kako će se snaći u vrhunskoj seniorskoj konkurenciji, primač a ljevak, nekako ne ide jedno s drugim. Na korekciji pamtim dosta ljevaka, ali nikako da se sjetim nekih primača

                                Comment

                                Working...
                                X