Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Koji crni Blejk Grifin.

    Comment


    • LBJ

      Na kraju koncerta je Sleš nekoliko puta ponovio "See you next year!"
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        LBJ

        Na kraju koncerta je Sleš nekoliko puta ponovio "See you next year!"
        Ma laze dzukela

        Comment


        • Neka laze,ali sigurno ce doci u naredne u tri godine.
          sigpic

          Comment


          • Mislim da nam pored ovakve lige NBA uopste i ne treba.

            http://www.mondo.rs/s213542/Sport/Sp...akvu_ligu.html
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Flash View Post
              Mislim da nam pored ovakve lige NBA uopste i ne treba.

              http://www.mondo.rs/s213542/Sport/Sp...akvu_ligu.html
              Kakav crni NBA pored ovih basketasica! Vec sam ih zavoleo!

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment




              • sigpic

                Comment


                • Najtalentovaniji igrac kojeg je kosarka ikad videla ( uz Grant-a naravno), ali je imao staklene noge... jbg povrede mu dosle glave... 1994.-e, 5-e, 6-e i 7-e se klao sa Michael-om u MJ-ovom prime-u (doduse MJ-ov prime je mozda bio i pre njegove prve titule), cak ga je i u nekim utakmicama nadigrao... Inace MJ-ove reci su da je bio uplasen Penny-evim potencijalom... Jednostavno je bilo uzivanje gledati ga!

                  Intervju sa John Thompson-om... drugi klip 00:52 STONE COLD... psihologija, hteo je da mu udje u glavu, da izvuce maksimum iz njega... ovako se vodi intervju!



                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Jeste bio car ali najtalentovaniji malo je prejak izraz.

                    Comment


                    • Nisam preterao uopste. Kao sto rekoh, Grant Hill i on, najtelentovaniji ikad. Jesi li gledao njega 95.-e? Ako nisi, skini utakmicu Bulls-a i Magic-a, nadigrao Michael-a potpuno, licem, ledjima, M.J nije znao odakle mu duva! Dobio je Bulls-e sam, i to one cuvene sezone kada je Chicago imao samo 10 poraza! Pa kad bi Michael-ova arogantnost dozvolila njemu da kaze da se plasi nekog... nikad, ali nikad nisam cuo M.J.-a da izjavi da se plasi nekog, bio je rodjeni pobednik, gladan pobeda, igrac koji je u svakom trenutku hteo da se takmici i pobedi, pljuvao je sve i svakoga, pa cak i kad je ulazio u Hall of Fame, na onom govoru je uspljuvao sve zive, naravno imao je pravo, drao ih je sve na terenu i bio je najveci... upravo je tako nesto izjavio za Penny-a... plasio se njegovog potencijala. Penny i Grant nikad nisu doziveli svoj prime, a da jesu, ja sam ubedjen da bi i jedan i drugi bili bolji igraci od M.J.-a...
                      Last edited by Ernesto; 03-08-11, 20:05.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        Nisam preterao uopste. Kao sto rekoh, Grant Hill i on, najtelentovaniji ikad. Jesi li gledao njega 95.-e? Ako nisi, skini utakmicu Bulls-a i Magic-a, nadigrao Michael-a potpuno, licem, ledjima, M.J nije znao odakle mu duva! Dobio je Bulls-e sam, i to one cuvene sezone kada je Chicago imao samo 10 poraza! Pa kad bi Michael-ova arogantnost dozvolila njemu da kaze da se plasi nekog... nikad, ali nikad nisam cuo M.J.-a da izjavi da se plasi nekog, bio je rodjeni pobednik, gladan pobeda, igrac koji je u svakom trenutku hteo da se takmici i pobedi, pljuvao je sve i svakoga, pa cak i kad je ulazio u Hall of Fame, na onom govoru je uspljuvao sve zive, naravno imao je pravo, drao ih je sve na terenu i bio je najveci... upravo je tako nesto izjavio za Penny-a... plasio se njegovog potencijala. Penny i Grant nikad nisu doziveli svoj prime, a da jesu, ja sam ubedjen da bi i jedan i drugi bili bolji igraci od M.J.-a...
                        Nemas nikakvu potporu za takvu izjavu, Oskar, Medzik, LeBron, Majkl, Pistol Pit, Kobi, Leri, Hakim, da ne nabrajam ima bar jos 20 igraca koji su talentovaniji od njih, Peni ima cele 4 ol star selekcije, nemoj da se zajebavamo.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Nemas nikakvu potporu za takvu izjavu, Oskar, Medzik, LeBron, Majkl, Pistol Pit, Kobi, Leri, Hakim, da ne nabrajam ima bar jos 20 igraca koji su talentovaniji od njih, Peni ima cele 4 ol star selekcije, nemoj da se zajebavamo.
                          Oscar i Pete bez sumje su bili veliki igraci, Oscar po mom misljenju je verovatno medju 10 najboljih ikada, neki NBA analiticari bi rekili i medju 5 (Barkley), ali i jedan i drugi su igrali u 60-im i 70-im. Ja ipak najvise cenim igrace iz Jordanov-e ere, dakle iz 80-ih i 90-ih. Ti i ja se ocigledno ne vodimo po istim standardima. Nisam mislio na statistiku i na all star selekcije, ako cemo tako onda imas bar 100-150 igraca koji su bolji od Penny-a, svaki od gore pomenutih igraca je bez sumnje imao bolju karijeru od Penny-a, ja pricam iskuljucivo o talentu, a ne o uspesima u karijeri i statistici. Penny je bio prototip playmaker-a u to vreme, nesto poput Magic-a, visok sa odlicnim pregledom igre, neki kazu da je on bio SG i SF ali brate mili on je bio rodjeni playmaker i to je bila njegova prirodna pozicija. Nije imao pregled igre kao Magic ali je mogao da mu parira i u tom segmentu, ali da se ne zajebavamo, on je daleko tehnicki potkovaniji i kompletniji ofanzivan igrac od Magic-a. On je sa loptom mogao sve, imao je brz prvi korak, odlican rad nogu, odlicnu mid-range igru, post igru... bas sve... Takodje sto se tice visokih igraca ja imam svoje razmisljanje... sigurno je da je mnogo lakse izgraditi ekipu oko dominantnog centra nego oko beka ( barem ja tako razmisljam), ali kada dodje do toga kome treba dati prednost na toj "nekoj" listi najboljih igraca ikada, uvek dajem prednost bekovima, cak mozda ako oni to i ne zasluzuju, bas zbog te tehnicke potkovanosti, boljeg suta, lepote u igri, igre jedan na jedan, zbog tih fundimentalnih stvari uz koje klinci odrastaju i na koje se loze dok treniraju... To je neko moje razmisljanje, kapiram ja da se ti mozda ne slazes ali to je i svrha ovog foruma da bude sto vise ovakvih postova... Inace da jos dodam, svi ovi igraci koje si naveo su doktori kosarke, pogotovo Hakeem i Kareem kojeg si izostavio i koji je potcenjen verovatno zato sto je 68-e odbio da igra na Olimpijskim igrama i sto je promenio veru. Sto se mene tice i jedan i drugi su ispred Shaq-a na listi najbolji igraca. Sramota je da Kareem jos nema statuu ispred Staples Center-a, s obzirom ko je sve dobio a da nema veze sa Lakersim-a...
                          Last edited by Ernesto; 04-08-11, 01:35.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Oscar i Pete bez sumje su bili veliki igraci, Oscar po mom misljenju je verovatno medju 10 najboljih ikada, neki NBA analiticari bi rekili i medju 5 (Barkley), ali i jedan i drugi su igrali u 60-im i 70-im. Ja ipak najvise cenim igrace iz Jordanov-e ere, dakle iz 80-ih i 90-ih. Ti i ja se ocigledno ne vodimo po istim standardima. Nisam mislio na statistiku i na all star selekcije, ako cemo tako onda imas bar 100-150 igraca koji su bolji od Penny-a, svaki od gore pomenutih igraca je bez sumnje imao bolju karijeru od Penny-a, ja pricam iskuljucivo o talentu, a ne o uspesima u karijeri i statistici. Penny je bio prototip playmaker-a u to vreme, nesto poput Magic-a, visok sa odlicnim pregledom igre, neki kazu da je on bio SG i SF ali brate mili on je bio rodjeni playmaker i to je bila njegova prirodna pozicija. Nije imao pregled igre kao Magic ali je mogao da mu parira i u tom segmentu, ali da se ne zajebavamo, on je daleko tehnicki potkovaniji i kompletniji ofanzivan igrac od Magic-a. On je sa loptom mogao sve, imao je brz prvi korak, odlican rad nogu, odlicnu mid-range igru, post igru... bas sve... Takodje sto se tice visokih igraca ja imam svoje razmisljanje... sigurno je da je mnogo lakse izgraditi ekipu oko dominantnog centra nego oko beka ( barem ja tako razmisljam), ali kada dodje do toga kome treba dati prednost na toj "nekoj" listi najboljih igraca ikada, uvek dajem prednost bekovima, cak mozda ako oni to i ne zasluzuju, bas zbog te tehnicke potkovanosti, boljeg suta, lepote u igri, igre jedan na jedan, zbog tih fundimentalnih stvari uz koje klinci odrastaju i na koje se loze dok treniraju... To je neko moje razmisljanje, kapiram ja da se ti mozda ne slazes ali to je i svrha ovog foruma da bude sto vise ovakvih postova... Inace da jos dodam, svi ovi igraci koje si naveo su doktori kosarke, pogotovo Hakeem i Kareem kojeg si izostavio i koji je potcenjen verovatno zato sto je 68-e odbio da igra na Olimpijskim igrama i sto je promenio veru. Sto se mene tice i jedan i drugi su ispred Shaq-a na listi najbolji igraca. Sramota je da Kareem jos nema statuu ispred Staples Center-a, s obzirom ko je sve dobio a da nema veze sa Lakersim-a...
                            Ko god zna kosarku posle ovoga ne mora da cita nista. Ja cu procitati jer se meni obracas ali stvarno, kakva izjava, pobogu covece.

                            P.S. Nisam ja potcenio Karima ali kao sto rekoh da ne nabrajam ima ih gomila. Sek na svom vrhuncu je najdominantniji igrac u istoriji. 3 puta zaredom MVP finala dok pored tebe igra jedan Kobi Brajant, nezamislivo.
                            Last edited by LBJmvpFORlife; 04-08-11, 02:42.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Ko god zna kosarku posle ovoga ne mora da cita nista. Ja cu procitati jer se meni obracas ali stvarno, kakva izjava, pobogu covece.

                              P.S. Nisam ja potcenio Karima ali kao sto rekoh da ne nabrajam ima ih gomila. Sek na svom vrhuncu je najdominantniji igrac u istoriji. 3 puta zaredom MVP finala dok pored tebe igra jedan Kobi Brajant, nezamislivo.
                              Naravno da je Penny bio kompletniji ofanzivni igrac od Magic-a...
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Originally posted by Ernesto View Post
                                Naravno da je Penny bio kompletniji ofanzivni igrac od Magic-a...
                                O svasta, to je kao da kazes da je Alvaro Rekoba kompletniji ofanzivac od Zinedina Zidana, ali potpuno isto. Rekoba je brzi i ima bolji sut, pa? Opet je jednu dobru svetlosnu godinu iza jdnog od najvecih ikada, tako i ti uporedjujes jednog simpaticnog igraca sa Medzikom koji kada se prica o najvecima ikada uvek bude ukljucen u raspravu, stvarno smesno.

                                Covek ima 15 poena 5 asistencija i 4 skoka po utakmici u karijeri dok Medzik ima 19 11 7 i pritom sutira 52% a Peni 45% ajde bre...
                                Last edited by LBJmvpFORlife; 04-08-11, 02:46.

                                Comment

                                Working...
                                X