Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Da Oljice istekla, Aca je drzao 5 dana onu lepotu na avataru, tako sam i ja isto drzao ovu avetinju na avataru
    Ja sutra trebam prvi put da dam krv pa cu videti bar dve lepe nadam se mlade
    Ma ja se samo šalim što se mene tiče možeš da staviš i gubare ... ako to/ih voliš...
    Ovo sa avatarima postaje pitanje kulta i statusa... svako svačiji zagleda i komentariše
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      I sa "iskvarenim" stilom bi razbio svakog "balkanca" koji mu nesto zucne.
      Originally posted by Indigo View Post
      BAne razbijam ih ja i bez toga ali mogao bih malo da se usavrsim pa onda osnujemo....
      Tacno tako. I sa poznavanjem "iskvarenog" stila mogao bi da razbijes sve oko sebe. Policija bi mogla da te zadrzi samo metkom, a krimosi ne bi stigli ni da potegnu. Bio bi kao vetar!
      'Ajde nauci vestinu pa da pravimo malo reda!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • taman ima da nam dodje i indigo kada budemo isli da malo mlatimo sterana,indigo uci uci,ako ti bude islo kao u skoli odustani odmah,jer znam kako ti ide

        Comment


        • Originally posted by miki1 View Post
          taman ima da nam dodje i indigo kada budemo isli da malo mlatimo sterana,indigo uci uci,ako ti bude islo kao u skoli odustani odmah,jer znam kako ti ide
          hahahahahahhaaaaa... e miki....... Za ucenje tako necega potrebno je dosta vremena, a dotle ce Stern da ....

          Pronasao sam podatak da je za usavrsavanje izvornog stila potrebno oko 20 godina! Tada postajes majstor!

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Originally posted by Branislav View Post
            hahahahahahhaaaaa... e miki....... Za ucenje tako necega potrebno je dosta vremena, a dotle ce Stern da ....

            Pronasao sam podatak da je za usavrsavanje izvornog stila potrebno oko 20 godina! Tada postajes majstor!
            Ma idi bre 20 godina, nisam lud daj malo Rakije pa da vidis izvorni nindza stil
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              hahahahahahhaaaaa... e miki....... Za ucenje tako necega potrebno je dosta vremena, a dotle ce Stern da ....

              Pronasao sam podatak da je za usavrsavanje izvornog stila potrebno oko 20 godina! Tada postajes majstor!
              ma ja se oko toga ne bi ni trudio pa da mi ode mladost u tome nema sanse

              indigo za devojku neces znati od tog ucenja,zato bolje bezi od toga,vidis baneta lik uziva svi ga znaju kao najveceg svalera hebaca

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ma idi bre 20 godina, nisam lud daj malo Rakije pa da vidis izvorni nindza stil
                Pravo zboris. Rakija mnogo brze deluje, a i stvarno te pretvara u ninja ratnika tj. klasicnog ubicu!
                Wing Chun je umetnost i najveci problem je kako doci do pravog, originalnog, izvornog stila. Ali zato postoji rakija!

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • sta je ovo nema nikog?

                  Comment


                  • Svi bre umreli izgleda.

                    Comment


                    • Ovi iz tajnog drustva off topic-a nesto mute,cim nikog nema.

                      Comment


                      • Videce se i cuce se uskoro!
                        Secret Lodge Off Topic Caffe
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Zar ne kontate sta se desava?
                          Otisli su da izudaraju par cuski Sternu, a ako bude bilo potrebe pustice zver(citaj Bledi) na njega.

                          Comment


                          • Ko je bre umreo?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Oziveo sam temu, a tako i clanove koji posecuju temu.Za sada ste svi zivi.
                              Saznacemo, ako ne danas, da li su Bledi i Branislav i dalje zivi.

                              Comment


                              • Sad ako stern iznenada objavi da je lockout zavrsen,znamo ko je zasluzan za to.

                                Comment

                                Working...
                                X