Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu je Bane, verovatno trazi novu muzu za avatar....
    Nego Bledog nam nema, verovatno smislja kakve obrede devojke trebaju proci da bi usli u to famozno drustvo OFF Topic CAffea
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Kazna se zavrsava za 2 ili 3 dana i onda kada pocnem postavljati lepotice na avatar uhhhhh...
      Mada mislim da nisam ja toliko rasterao masu, devojke smatraju njega slatkim
      Vise ih je oterao ovaj JUDA u potpisu
      Mislim da ti onda nisi sretao devojke, verovatno su u pitanju razni neki Bokiji 13 i slicni...
      #58

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Tu je Bane, verovatno trazi novu muzu za avatar....
        Nego Bledog nam nema, verovatno smislja kakve obrede devojke trebaju proci da bi usli u to famozno drustvo OFF Topic CAffea
        muzu,bane je opasan svaler,evo i po mom kraju se prica o njemu,svi kazu onaj sa Sport Kluba onaj bane kakav svaler,devojke samo padaju na njega napale se cim mu vide neki post a tek kada ga vide,zlo

        inace indigo kako ide ekonomus?

        Comment


        • Originally posted by Pablo View Post
          Mislim da ti onda nisi sretao devojke, verovatno su u pitanju razni neki Bokiji 13 i slicni...
          Joj bre, jedna devojka mi rece kako mi je sladak avatar
          A ne trandze me ne zanimaju, samo prave devojke...
          Edit: Kluni dobro je za sada
          Treci post odozdo
          http://www.sportklub.info/forum/thre...034#post556034
          Last edited by Indigo; 25-07-11, 01:32.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by miki1 View Post
            muzu,bane je opasan svaler,evo i po mom kraju se prica o njemu,svi kazu onaj sa Sport Kluba onaj bane kakav svaler,devojke samo padaju na njega napale se cim mu vide neki post a tek kada ga vide,zlo

            inace indigo kako ide ekonomus?
            Mislim miki, nisi ti daleko od istine ali ipak brate "ne mogu sve zene biti od reda u mene zaljubljene!"

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Mislim miki, nisi ti daleko od istine ali ipak brate "ne mogu sve zene biti od reda u mene zaljubljene!"
              pa kazem ti ja,svi samo o tebi pricaju,ali nikada ne mozes biti veci smeker od klunija

              Comment


              • Slika MJ-a iz koledz dana... u pitanju je njegova soba, obratite paznju sta je okaceno na zid u pozadini...
                Car!

                michael-jordan-dorm-room-470x621.jpg
                Last edited by Ernesto; 25-07-11, 10:26.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • MJ navija za Zvezdu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Skoro pa i ne izgleda kao fake.

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      MJ navija za Zvezdu.
                      nego sta nego da navija,najavio da ce sa svojih 48 godina vratiti i zaigrtati u zvezdi da im pomogne da prebrode ovu krizu + covic au bicemo sila

                      Comment


                      • Ajd da ne bih slao poruke ponaosob da vas pitam ovako...hoce li neko od vas NBA-ovaca da igra sa mnom u timu, fudbalsku H2H ligu?
                        Last edited by Flash; 25-07-11, 17:45.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          Skoro pa i ne izgleda kao fake.
                          Naravno da nije fake, ja kacim samo proverene informacije.

                          Evo i originalnog sajta odakle poticu slike...

                          http://gotopublicschool.com/things/michael-jordan-the-college-years

                          Ima dve price o tome kako je zastavica dospela na zid, koja je tacna ne znam...

                          http://www.sportal.rs/news.php?anketa_results&id=11832&com_page=2

                          http://www.sportal.rs/news.php?id=11756
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Sve u svemu nije ni bitno koja je prica istinita...bitno da je KRALJ imao Zvezdinu zastavicu na zidu
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Od sada mi je drexler najbolji kosarkas ikad.

                              Comment


                              • Ma naravno da je poenta da je kralj izvadio zastavicu iz torbe i okacio na zid. Jednostavno genijalac.
                                Nego slatko mi da citam sve ove price... Ovo da je igrao za Amere 83.-e mi deluje nekako rano, jes` da je pogodio onaj cuvenu sut na NC-u 82.-e ali on do 84.-e nije otisao u NBA. Nisam bas siguran da je on u to vreme igrao za reprezentaciju.
                                A u ovoj dugoj mislim da se Karadza malo prosrao , prvi put cujem da je neka koledz ekipa gostovala u Evropi, ne verujem da NCAA pravila uopste i dozvoljavaju tako nesto...

                                Sve u svemu, sve me ovo potseca na onaj klip kad cigane pitaju kako je umro Bruce Lee, svako tera svoju pricu. Teorija zavere.

                                EDIT: Najjace kad Karadza kaze da su igrali protiv juniora Zvezde koji imaju po 17-18 godina protiv odraslih ljudi koji imaju po 20-21 godinu (Jordan tada imao 21 godinu) i da su ih dobili samo pola kosa, i to jos MJ ukrao loptu i dao odlucujuci kos. A jos jace kad kaze da je igrao i da su mu kasnije dali knjigu i u posveti napisali "Igraču, koji je umalo savladao Majkla". I jos je rekao da je tekma bila u zimu 84.-e, a u to vreme MJ je vec igrao za Bulls-e. Koja lovacka prica.

                                P.S. Jos samo je falilo da kaze da je tekma bila u martu.
                                Last edited by Ernesto; 25-07-11, 19:11.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X