Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indigo, idi krasi drugi deo foruma.Ne mogu te vise gledati ovde.
    Najbolje nemoj uopste odgovarati na ovaj komentar.
    Gledaj kao da si banovan na forumu i mozes da gledas sta pisemo, a ne mozes da komentarises.

    Comment


    • Originally posted by Bledi View Post
      Pa bas lepo, doslo leto, i treba da se smrsa, kupaci iz jednog ili dva dela uopste nebitno tada za takve mere tela.

      Pazi da ne dodje do yo-yo efekta. ;)
      Nema kod mene jo-jo efekta. Genetika je čudo. ;)
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Bledi, totalna anarhija bez tebe.Raspada se druzina Pere Kvrzice.
        Sve manje kosarkasa na ovom delu(Mamba presao u fudbalere), a sve vise ljudi sa strane.

        Comment


        • Bledi je legenda off topic-a zajedno sa Banetom.

          Maricu brate, dao si genijalan savet Indigu, neka pauzira malo od foruma u narednih nekoliko dana.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Bledi, totalna anarhija bez tebe.Raspada se druzina Pere Kvrzice.
            Sve manje kosarkasa na ovom delu(Mamba presao u fudbalere), a sve vise ljudi sa strane.
            It's true man, it's true! Sahranice nas ovaj nesrecni lockout! Bledi ulozio svoje znanje, svoju pamet, svoje iskustvo da bi ovde oformio nasu malu druzinu, najbolju na celom forumu, a sada svi odose i dolaze nam ljudi sa strane da kupe nase znanje!
            Samo nece ni ovaj lockout vecno pa ce da se vrate prebezi, a onda ce da bude

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Nema kod mene jo-jo efekta. Genetika je čudo. ;)
              Pa sad to mi nekako ne pije vodu, smrsala a genetika je cudo. ;) No nema veze, bitno je da se led istopio, baricu sto je ostala lako mozes da pregazis, tako da nema problema.

              @Maricu
              Vidim brate, kolaps. Svi se navukli na ovaj offtopic, moracemo da rasteramo to. Mislim ove muske, zenski deo uvek dobrodosao, za razmenu misljenja.

              @Wade
              Pa mi ti prepustimo dirigentsku palicu, a ti se i ne snalazis najbolje. Miki ti postao Kluni, Mamba konacno krenuo da juri zenske (to je dobra stvar), doduse po podforumu zenski fudbal, ali bitno da je krenuo.

              Comment


              • Originally posted by Bledi View Post
                Pa sad to mi nekako ne pije vodu, smrsala a genetika je cudo. ;) No nema veze, bitno je da se led istopio, baricu sto je ostala lako mozes da pregazis, tako da nema problema.

                @Maricu
                Vidim brate, kolaps. Svi se navukli na ovaj offtopic, moracemo da rasteramo to. Mislim ove muske, zenski deo uvek dobrodosao, za razmenu misljenja.

                @Wade
                Pa mi ti prepustimo dirigentsku palicu, a ti se i ne snalazis najbolje. Miki ti postao Kluni, Mamba konacno krenuo da juri zenske (to je dobra stvar), doduse po podforumu zenski fudbal, ali bitno da je krenuo.
                Opet neko prozivanje.
                Nemate vi pojma ko i sta je Mamba,sta on predstavlja u intelektualnom i moralnom drustvu( grada Doboja,za sada).
                sigpic

                Comment


                • Jbga Bledi, smršala sam 1-2kg, nisam 10! Taman.

                  Nego stvarno, gde su devojke ovde. Košarka je baš lep sport
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ma zaboravice vecina ovaj offtopic svi polako prelaze u svlacionicu.

                    Comment


                    • Originally posted by Bledi View Post
                      Vidim brate, kolaps. Svi se navukli na ovaj offtopic, moracemo da rasteramo to. Mislim ove muske, zenski deo uvek dobrodosao, za razmenu misljenja.
                      Ne znam da li da "lupimo" po oglas na svakom pdf-u i da na taj nacin pozovemo sve clanice foruma da nam se pridruze?

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Jbga Bledi, smršala sam 1-2kg, nisam 10! Taman.

                        Nego stvarno, gde su devojke ovde. Košarka je baš lep sport
                        Dva kg je dosta, ih kad bih ja smrsao dva kilograma, gde bi bio.
                        Pa devojke su tu, ali kako da dodju kad ih ti unapred rasteravas, neke tanke ledove im pominjes, rasterujes u startu.
                        Mozda zelis da budes ti jedina ovde na podforumu? NIsam razmisljao u tom smeru do sada.

                        Originally posted by Branislav View Post
                        Ne znam da li da "lupimo" po oglas na svakom pdf-u i da na taj nacin pozovemo sve clanice foruma da nam se pridruze?
                        Kolega, mozda bi i mogli. Sastavi neki kvalitetan oglas pa cemo da okacimo. S obzirom na tvoje pregovaracke kvalitete ne sumnjam da ce dobar oglas da bude.

                        Comment


                        • Originally posted by Bledi View Post
                          Dva kg je dosta, ih kad bih ja smrsao dva kilograma, gde bi bio.
                          Pa devojke su tu, ali kako da dodju kad ih ti unapred rasteravas, neke tanke ledove im pominjes, rasterujes u startu.
                          Mozda zelis da budes ti jedina ovde na podforumu? NIsam razmisljao u tom smeru do sada.
                          Bože sačuvaj! Nikoga ja ne teram, što bi reko ti rasteravam, nisu one mušice... samo sam devojci rekla da pazi, a uvek postoji pp da stvar ispravite, ako sam ja baš toliku štetu nanela...
                          Nego da se guraju ovde, nešto i ne bih baš rekla ... ali i to se da ispraviti, zar ne?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Bledi brate, nisam ocekivao od tebe kritiku, ali stvarno......
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by trigger View Post
                              Ma zaboravice vecina ovaj offtopic svi polako prelaze u svlacionicu.
                              Sta je koji moj "svlacionica"?

                              @kolega VIP Bledi
                              Moramo sastaviti neko pisamce za sve clanove foruma zenskog pola te poslati odavde u "svlacionicu" vecinu muskaraca, a prigrabiti za nas lepsu polovinu!

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Originally posted by Bledi View Post
                                Dva kg je dosta, ih kad bih ja smrsao dva kilograma, gde bi bio.
                                Pa devojke su tu, ali kako da dodju kad ih ti unapred rasteravas, neke tanke ledove im pominjes, rasterujes u startu.
                                Mozda zelis da budes ti jedina ovde na podforumu? NIsam razmisljao u tom smeru do sada.


                                Kolega, mozda bi i mogli. Sastavi neki kvalitetan oglas pa cemo da okacimo. S obzirom na tvoje pregovaracke kvalitete ne sumnjam da ce dobar oglas da bude.
                                Ako ja budem postavio oglas napunice se ovo devojkama.....
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X