Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad smo vec kod te serije, Kucer menja Sina

    Comment


    • Originally posted by Dusan View Post
      Kad smo vec kod te serije, Kucer menja Sina
      trebali su staviti klunija to jest mene

      Comment


      • Serija nece nikad biti ista bez njega, Carlija niko ne moze da zameni

        Comment


        • ajmo ustajte spavalice jedne idemo party

          Comment


          • Jedan jedini, najveci!





            Don't be afraid to fail. Ultimate failure is never trying.
            -Michael Jordan
            Last edited by Ernesto; 20-07-11, 00:27.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • BOG!!!


              Eto nam resenja za SG-a.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Gledaj, kako su se raspojasali ovi po mojoj i Banetovoj teritoriji. Cccc, moracu da se aktiviram da vam uvedem restrikcije, mnogo ste se okurazili.
                Jos ste ovog Micka prozvali Kluni. On je Kupidon bre.

                Comment


                • Originally posted by Bledi View Post
                  Gledaj, kako su se raspojasali ovi po mojoj i Banetovoj teritoriji. Cccc, moracu da se aktiviram da vam uvedem restrikcije, mnogo ste se okurazili.
                  Jos ste ovog Micka prozvali Kluni. On je Kupidon bre.
                  bledi kada budes smuvao jessicu albu mozemo da pricamo

                  Comment


                  • Originally posted by Bledi View Post
                    Gledaj, kako su se raspojasali ovi po mojoj i Banetovoj teritoriji. Cccc, moracu da se aktiviram da vam uvedem restrikcije, mnogo ste se okurazili.
                    Jos ste ovog Micka prozvali Kluni. On je Kupidon bre.
                    Izgleda da nisu obratili paznju na tvoje slike koje sam postavio! Bice ovde koliko ja vidim

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Hahahahaha, blago tebi. Izvini, nisam te prepoznao Kluni.
                      Sve otislo u tri lepe, Micko postao Kluni.

                      Bane: VIP kolega, sve su to klinci, moracu da to postrojim, ne vredi, moraju opet slusati.

                      Comment


                      • Originally posted by Branislav View Post
                        Izgleda da nisu obratili paznju na tvoje slike koje sam postavio! Bice ovde koliko ja vidim

                        haha, ma bane jel si rekao za sterna,da ga bledi malo nasminka
                        edit: bledi skloni avatar za ime Boga

                        Comment


                        • Originally posted by miki1 View Post
                          haha, ma bane jel si rekao za sterna,da ga bledi malo nasminka
                          edit: bledi skloni avatar za ime Boga
                          Miran Kluni, miran

                          Comment


                          • Kolega VIP Bledi vidim ja da je doslo vreme za postrojavanje. Ne ide vise ovako.

                            Kluni, kolega VIP Bledi je upucen do najsitnijih detalja u nas plan. Upravo dogovaramo put za NY. Nadam se da ti nisi odustao od plana jer ce Bledi u tom slucaju da te dezintegrise!

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Originally posted by Branislav View Post
                              Kolega VIP Bledi vidim ja da je doslo vreme za postrojavanje. Ne ide vise ovako.

                              Kluni, kolega VIP Bledi je upucen do najsitnijih detalja u nas plan. Upravo dogovaramo put za NY. Nadam se da ti nisi odustao od plana jer ce Bledi u tom slucaju da te dezintegrise!
                              naravo da nisam idemo da nasminkamo sterana

                              od sada sam KLuni,ma i licimo

                              Comment


                              • Originally posted by Branislav View Post
                                Kolega VIP Bledi vidim ja da je doslo vreme za postrojavanje. Ne ide vise ovako.

                                Kluni, kolega VIP Bledi je upucen do najsitnijih detalja u nas plan. Upravo dogovaramo put za NY. Nadam se da ti nisi odustao od plana jer ce Bledi u tom slucaju da te dezintegrise!
                                Ma raspojasalo se to moj kolega, ne zna vise ni sta pise, krajnje vreme doslo.
                                Ma predomislio sam se, ove K(l)unice ne vodim. Ne uklapa se u koncepciju.

                                Comment

                                Working...
                                X