Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veliki vrac sa dva kvadratica
    Au kako ste se uspanicili,pa nisam vise crven,ali ajde kad ste navalili necu dolaziti vise
    Cim vidjoh ovo sjetih se pjesnika sa SK foruma
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Veliki vrac sa dva kvadratica
      Au kako ste se uspanicili,pa nisam vise crven,ali ajde kad ste navalili necu dolaziti vise
      Cim vidjoh ovo sjetih se pjesnika sa SK foruma
      au oteraste ga,pa zar nije zasluzio za ove slicice barem noc da provede ovde

      edit: Olja srecan rodjendan sve najbolje
      Last edited by miki1; 16-07-11, 01:55.

      Comment


      • Hvala na čestitkama miki! Živeli!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Olja srecan rodjendan, sve najbolje zelim!

          Comment


          • Originally posted by miki1 View Post
            au oteraste ga,pa zar nije zasluzio za ove slicice barem noc da provede ovde

            edit: Olja srecan rodjendan sve najbolje
            Taj nista nije zasluzio

            Comment


            • Hvala svima na česitkama! Pun mi je box!
              Evo, poslužite se, malo pre sam je dobila i požurite, dok je još ima
              Živei!

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Vladane nema potrebe za odlaskom.Nismo mi izolovani od celog foruma i kod nas je svaki clan sa drugog pdf-a dobrodosao.
                Da nije tako tata Mumija bi medju prvima leteo odavde.Sta ce on ovde uopste, kad je fudbaler.
                Jedino sto si lose uradio je sto si se na pogresnog coveka zakacio.Bledi terorista.
                Olja, srecan XX-i rodjendan, sve najlepse.
                Torta je divna.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Vladane nema potrebe za odlaskom.Nismo mi izolovani od celog foruma i kod nas je svaki clan sa drugog pdf-a dobrodosao.
                  Da nije tako tata Mumija bi medju prvima leteo odavde.Sta ce on ovde uopste, kad je fudbaler.
                  Jedino sto si lose uradio je sto si se na pogresnog coveka zakacio.Bledi terorista.
                  Olja, srecan XX-i rodjendan, sve najlepse.
                  Torta je divna.
                  Joj Maricu...bolje ti je da te ja ne vidim tamo da postujes nesto vezano za fudbal ;)

                  Et' da i ja cestitam...Olja srecan rodjendan, sve najbolje!
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Hvala momci! Živeli!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Upravo sam prekrsio to pravilo.Just watch me.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Hvala svima na česitkama! Pun mi je box!
                        Evo, poslužite se, malo pre sam je dobila i požurite, dok je još ima
                        Živei!

                        Ja cu malo parče, muka me od šlaga uhvati.

                        EDIT: Maricu samo ti postuj...vratice se Joe Cole ;)
                        Last edited by bracala; 16-07-11, 14:31.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Kod nas su svi dobrodosli, mi smo veseli momci i sve prihvatamo.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Taj nista nije zasluzio
                            ma dobar je on i zasluzio je da ostane barem sinoc samo zbog slika ali ako ga ne zelite ok neka ide

                            Comment


                            • "Viva Vox" - Zemunski hor koji u isto vreme proizvodi muziku bez instrumenata i peva pesmu! Svetski hit!

                              Jedna od mojih omiljenih!


                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • I jos moju omiljenu pesmu Du hast,savrseno
                                CZ-JK-Elton John-Diva

                                Comment

                                Working...
                                X