Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bledi View Post
    Sta bi sa Branislavom? Da li je preziveo ono tesko stivo?
    Bas si mi ga lepo uvalio kad si me poslao u svet da citam ono!
    Pa da vidimo sta smo tamo nasli pametno:
    krava koja se rita, isprani mozgovi, uvlacenje u prkno, izvesna miss nije ispala nijednom covek u zivotu, spijuniranje privatnih poruka, metar u boolju, forumasi cekaju krv, ovde se love vestice, svi se medjusobno ogovaraju, forum je sekta, borba za poziciju moda i admina, mali bogovi, svi lazu, rasturena prijateljstva, 30 clanova administracije - toliko nema clanova foruma koji aktivno pisu nesto pametno, ovde su uglavnom klinci koji nemaju nista od privatnog zivota, srusen forum...
    A onda rasprava o svemu ovome:
    ti lazes, ne ti lazes, ne ti lazes, ne ti lazes, on hoce poziciju, ne on hoce pozicuju, ovaj se uvlaci, ne ti se uvlacis, ti si rekao ono, nisam ja rekao nego si ti rekao, ja cu da odem ako ti ne odes, ne ja cu da odem a vi ostanite, ja se ne vracam, ne ti se vracas, vi se vratite...


    Sta je bre ovo, neko obdaniste za klince do 5 godina? Ima par ljudi ovde koji se ubise radeci ozbiljno, a sada kada malo obidjoh sveta vidim da je tamo opsta lakrdija!

    Sutra cu da se nadjem sa par kolega da sastavimo poslovnu ponudu, zakazemo sastanak sa vlasnikom, stavimo tu ponudu (koju nece moci da odbije) ispred njega i posle toga cemo malo drugacije da razgovaramo ovde!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Bane kad resi da odradi bizMis, ima da ga odradi za zlatnu!

      Ako nista drugo, dobar roman si procitao, vuce korene iz Spanije, mada je turcin pisac.

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        Bane kad resi da odradi bizMis, ima da ga odradi za zlatnu!

        Ako nista drugo, dobar roman si procitao, vuce korene iz Spanije, mada je turcin pisac.
        Hocu da vidim red, rad i disciplinu i naravno neku Mis (to se podrazumeva)!

        Sunce ti zarko, koliko budalastina na par stranica!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Najjace mi kad napisa lik, kako je njemu neko izbrisao post pre nego sto je on uspeo da pritisne f5. xD Mislim, aj sad, iseri se jace. xD

          Comment


          • Originally posted by Bledi View Post
            Sta radis na krovu? Ovaj Mamba je totalno mutan lik.
            bledi suncao se sta ce drugo raditi na krovu

            Comment


            • http://www3.vukajlija.com/var/produc...jpg?1301801257

              Evo ga Mamba na krovu.
              Attached Files

              Comment


              • Nisam to ja,ta se popela na krov kada je mene videla.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Nisam to ja,ta se popela na krov kada je mene videla.
                  mora da si skinuo majicu i kada je videla trbusnjake mora da je doletela do tebe

                  Comment


                  • Originally posted by miki1 View Post
                    mora da si skinuo majicu i kada je videla trbusnjake mora da je doletela do tebe
                    Upravo to.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobre su palacinke u Pinokiju,Bledi samo da ti kazem..Ima nesto barem sto valja u Zemunu..
                      CZ-JK-Elton John-Diva

                      Comment


                      • Originally posted by Kalu View Post
                        Dobre su palacinke u Pinokiju,Bledi samo da ti kazem..Ima nesto barem sto valja u Zemunu..

                        uuuuu bledi ala ti podcenjuju ovaj tvoj munze

                        Comment


                        • Originally posted by miki1 View Post
                          uuuuu bledi ala ti podcenjuju ovaj tvoj munze
                          potcenjuju*
                          CZ-JK-Elton John-Diva

                          Comment


                          • Ljudi, Banetu je danas rodjendan, nemojte da zaboravite da mu cestitate.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Ma vidis kako su svi neodgovorni,nema nista od njih.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odzacar, ti se ne javljaj.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X