Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bledi View Post
    Pa naravno, zna se ko je najjaci.
    Koji oni?
    bledi jel ovo kad si bio mali?

    Comment


    • Sumnjam da je Bledi ikad bio namrsten.

      Comment


      • CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • hahhahhahhahhaha

          Al' mene interesuje sta su radili kad je ova ovako blatnjava. xD

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Sumnjam da je Bledi ikad bio namrsten.
            ma takvi su zemunci svi sami namrgodjeni i kada ih pogledas popreko odmah dobijes sminku

            Comment


            • Originally posted by Bledi View Post
              Pih, prosao nam momentum. Branislave, kako nisi bio tu, o zla sudbino.
              E 'bem ti jade! Ovakva prilika pruza se samo jednom u zivotu i ja bas tada moram da radim!
              O sudbino zla sto me zivot ceo proganjas pa zar i sada svoje prste umesala si morati te spreciti Bledog i mene na vlast doci?

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Sta ces, cekacemo novu pobunu. Sad su se otvorile dizne, bice toga jos. Drugu sansu ne smemo propustiti, ima ovde par ljudi s kojima treba racune da izravnamo.
                O, zla sudbino, nemoj opet prokleta biti.

                Comment


                • Originally posted by miki1 View Post
                  ma takvi su zemunci svi sami namrgodjeni i kada ih pogledas popreko odmah dobijes sminku
                  Ma to oni kao da budu baje, duboko u dusi su fini i nasmejani momci.

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Ma to oni kao da budu baje, duboko u dusi su fini i nasmejani momci.
                    Ma multiuser u svakom smislu, sta god treba.

                    Comment


                    • Originally posted by Bledi View Post
                      Sta ces, cekacemo novu pobunu. Sad su se otvorile dizne, bice toga jos. Drugu sansu ne smemo propustiti, ima ovde par ljudi s kojima treba racune da izravnamo.
                      O, zla sudbino, nemoj opet prokleta biti.
                      Dizne, cinculatori i auspusi! Sada duva sa svih strana! Vec osecam miris osvete ovencane Gladiolama i Gorginama!

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Ma produvalo na liberlauf.
                        Jesi video i procitao sta je Mister Zlatni napisao tamo u temi pitanja, predlozi, problemi. Sest strana, uzmi skuvaj kafu, pa kreni da citas.
                        Kad se osveta sprovede, gore pomenute uzimaju Lepog Jova i Karanfila za zarobljenike.

                        Comment


                        • Originally posted by Bledi View Post
                          Ma produvalo na liberlauf.
                          Jesi video i procitao sta je Mister Zlatni napisao tamo u temi pitanja, predlozi, problemi. Sest strana, uzmi skuvaj kafu, pa kreni da citas.
                          Kad se osveta sprovede, gore pomenute uzimaju Lepog Jova i Karanfila za zarobljenike.

                          Nego, nema nam drugarice Pablo, a rekla da ce doci! Brinem se!

                          Primetio sam da se pojavio admin pod nick-om mr.gold iliti Gospodin Zlatni. A sada cu se baciti na citanje eseja samo mi moras prvo napisati ko je to i na sta treba da obratim paznju prilikom citanja pomenutih 6 strana? Znas da sam ja malo van tokova svetskih desavanja jer se uglavnom drzim kuce!

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Originally posted by Branislav View Post

                            Nego, nema nam drugarice Pablo, a rekla da ce doci! Brinem se!

                            Primetio sam da se pojavio admin pod nick-om mr.gold iliti Gospodin Zlatni. A sada cu se baciti na citanje eseja samo mi moras prvo napisati ko je to i na sta treba da obratim paznju prilikom citanja pomenutih 6 strana? Znas da sam ja malo van tokova svetskih desavanja jer se uglavnom drzim kuce!
                            Nisi ti svetski covek,da putujes po forumu kao Bledi..

                            Ti se drzis svog dvorista i kuce,domacin covek..
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • Originally posted by Kalu View Post
                              Nisi ti svetski covek,da putujes po forumu kao Bledi..

                              Ti se drzis svog dvorista i kuce,domacin covek..
                              Pravi izraz! Zato mora Gospodin kolega VIP Bledi da me malo uputi sta se desava po svetu!

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • I meni krivo sta nam nema drugarice Pabla. Moracemo Mambu opet da aktiviramo, da neku novu sminku izbaci na forum.

                                Ma on je bio admin, sad opet nije. Ma oko njega ti je i ispala cela ova frka. Good guy, bad guy, good cop, bad cop.
                                Samo ti procitaj post, nije vazno sto ne znas nista. Sve ce ti se samo kazati.

                                Comment

                                Working...
                                X