Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miki1 View Post
    odlicno stari drugari

    a gle nidja dobio novi nadimak?
    Miki, D-Wade se ne zeza. Ja sam nekada ziveo u SAD-u u Cleveland-u, State of Ohio i par puta sam posetio LA iako mrzim celu Zapadnu konferenciju.
    Mislim, mrzim ja potajno i D-Wade-a jer je sa Zapada (LA) samo ima srece sto navija za Miami Heat!
    Last edited by Branislav; 08-07-11, 22:32.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Originally posted by Branislav View Post
      Miki, D-Wade se ne zeza. Ja sam nekada ziveo u SAD-u u Cleveland-u, State of Ohio i par puta sam posetio la iako mrzim celu Zapadnu konferenviju.
      Mislim, mrzim ja potajno i D-Wade-a jer je sa Zapada (LA) samo ima srece sto navija za Miami Heat!
      ah bane a jel sam ja rekao da se D-Wade zeza?
      i ja imam rodbinu u detroitu i sledece godine idem,pre nego sto bude smak sveta da ih obidjem za bye bye

      bledi nema nista od toga,comi je comi,sem ako nesto ponudis msm money

      Comment


      • Kakve pare da ti nudim. Ja hocu da ti ucinim, ove zenske po forumu ce odmah da pocnu da trrzaju na tebe, ko moze Kupidonu odoleti.
        A para nemam, skupljam za kartu, daleko je Holivud. ;)

        Comment


        • Prebacicemo nesto Bledi, necu da budem skrtica. A, ne veruje mi izgleda Miki....

          Uvericu ja tebe....
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Bledi View Post
            Kakve pare da ti nudim. Ja hocu da ti ucinim, ove zenske po forumu ce odmah da pocnu da trrzaju na tebe, ko moze Kupidonu odoleti.
            A para nemam, skupljam za kartu, daleko je Holivud. ;)
            pa ako su u pitanju zenske razmislicu

            ako se nema para u zemunu ne znam gde bi ih bilo drugde

            edit
            d-wade verujem ti druze;)

            Comment


            • E moj Kupidone, sve na zene dadosmo. Ne moze se naraditi.

              Comment


              • Originally posted by miki1 View Post
                ah bane a jel sam ja rekao da se D-Wade zeza?
                i ja imam rodbinu u detroitu i sledece godine idem,pre nego sto bude smak sveta da ih obidjem za bye bye

                bledi nema nista od toga,comi je comi,sem ako nesto ponudis msm money
                Ma nisi ti rekao da se D-Wade zeza nego cisto radi informacije. A Bledi kada je bio tamo to ti je bio pravi show! Otisli mi u San Diego i on upao u neku frku sa meksikancima (San Diego ti je blizu granice i tamo pretezni zive Meksikanci i latino). jedva smo zive glave izvukli! Ali pricace ti on ako je raspolozen.
                Obavezno idi u Detroit i moj ti je savet da ostanes tamo ako mozes i da se nikako ne vracas iz SAD-a. jeste Detroit ovako malo prljav zbog industrije ali veruj mi bolji je od BG-a! ;)

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by Branislav View Post
                  Ma nisi ti rekao da se D-Wade zeza nego cisto radi informacije. A Bledi kada je bio tamo to ti je bio pravi show! Otisli mi u San Diego i on upao u neku frku sa meksikancima (San Diego ti je blizu granice i tamo pretezni zive Meksikanci i latino). jedva smo zive glave izvukli! Ali pricace ti on ako je raspolozen.
                  Obavezno idi u Detroit i moj ti je savet da ostanes tamo ako mozes i da se nikako ne vracas iz SAD-a. jeste Detroit ovako malo prljav zbog industrije ali veruj mi bolji je od BG-a! ;)
                  pa bledi,zemunac sta ces kurazi se,nije ni cudo sto se zakacio

                  da je bolji jeste sigurno ostacu do smak sveta 21.decembra pa sta bude

                  edit:bane tatoo

                  Comment


                  • Originally posted by miki1 View Post
                    pa bledi,zemunac sta ces kurazi se,nije ni cudo sto se zakacio

                    da je bolji jeste sigurno ostacu do smak sveta 21.decembra pa sta bude

                    edit:bane tatoo
                    Pa zemunac! Nasao se medju meksikancima pa da im odmah objasni odakle je! Hteli bre da nas siluju pa da nas pobiju! Hvala Bogu pa D-Wade imao neke ortake u tom kraju pa se nekako izvukosmo!

                    I samo ti ostani u Detroit-u!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Zato ti ja Miki kazem, nemoj sa Bledim da se petljas i sve ga slusaj, mogli su nas ljudi ubiti.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by Branislav View Post
                        Pa zemunac! Nasao se medju meksikancima pa da im odmah objasni odakle je! Hteli bre da nas siluju pa da nas pobiju! Hvala Bogu pa D-Wade imao neke ortake u tom kraju pa se nekako izvukosmo!

                        I samo ti ostani u Detroit-u!
                        eh bledi bledi pa nije ti san diego zemun pa da se siris ko svinjski grip

                        ostajem sigurno sto duze;)

                        edit:d-wade
                        naravno sto dalje od bledija,pih kakvog druga imate

                        Comment


                        • Eee, Bane, dobra stara vremena. Moras priznati da je vredelo, secas se kakva je to Meksikanka bila. A tek sta mi je poklonila na rastanku, ufff.
                          Pre nego sto su nas one Sanco Panse zaokupile i poterale.

                          Comment


                          • Al vi imate bujnu mastu.

                            Comment


                            • Evo ga jos jedan neverni Toma. NIkad ovim ljudima objasniti.

                              Comment


                              • Originally posted by Bledi View Post
                                Eee, Bane, dobra stara vremena. Moras priznati da je vredelo, secas se kakva je to Meksikanka bila. A tek sta mi je poklonila na rastanku, ufff.
                                Pre nego sto su nas one Sanco Panse zaokupile i poterale.
                                Ma secam se brate, gde da se ne secam. Nego stvarno sam se bio tada prestravio. Aj' sto bi nas pobili nego hteli bre da nas pre toga malo siluju za dovidjenja! Da ne bi onih D-Wade-ovih ortaka stvarno bi bilo
                                A i ti si brate nasao gde ces da j***s. U sred meksickog kvarta i to ni manje, ni vise nego nedefloriranu meksikanku!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X