Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    cetvrt-finale nista specijalno, nikada africka zemlja nece osvojiti prvenstvo sveta. desi se tako jedno dva iznenadjenja i to je sve.
    Ako 1/4 finale SP-a nije nsita specijalno, zasto mi ne mozemo doci nikako??

    Ghana je bila nadomak 1/2 finala...a imali su losiju ekipu od nas!
    Cinjenica je da su ans africke zemlje tipa, Ghana,O.Slonovace itd. presle u fudbalu..

    Nas mentalite je uzasan kad je fudbal u pitanju. Cim primimo gl, sve staje, nema borbe i zara, nego igra se eto...ako se utrpa gol doro i jest, a ako ne, onda nikome nista...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Eh, da nam je vise Ninkovica i Subotica u reprezentaciji,a manje Stankovica-daleko bi mi dogurali...odma da se ogradim da nemam nista protiv Dekija,jer u Interu je tata,a u repki ne pruza ni 40% svojih mogucnosti ;)

      Comment


      • Stankovic nema istu ulogu u reprezentaciji kao u Interu. A, realnost je da mi imamo strasno talentovane fudbalere, koji bi sada morali da igraju, ali se mi opet oslanjamo na neke balvane. To je nas najveci problem.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Nebitna je uloga,bitna je posvecenost i izgaranje...nije on kriv verovatno,ali onda treba pruziti sansu novim igracima...nije on jedini,da ne nabrajam koliko bi se ja igraca resio...Ali bez dobrog trenera i saveza nema ni dobre reprezentacije.

          Comment


          • Jebo nas fudbal!

            Kad smo dosli do toga, da tamo neki crnci koji su juce upoznati sa loptom budu bolji od nas, to sto smo mi teoretski bolji od nekog, macku za rep, teoretski su mogli svasta, ali je cinjenice da nista nisu uradili.

            Comment


            • Nije isto kada je u Interu 7-mi igrac a u repki treba da bude prvi, nemoguce je. Da imamo problema sa strucnim kadrom imamo i to mnogo tu je bata Djora licno unazadio fudbal u Srbiji za 10 godina ali opet kazem desi se uvek jedno iznenadjenje max 2. A cetvrt finale pa verujem da cemo uskoro dogurati dotle mozda i na sledecem ali opet kazem nije to nista spec...

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Nije isto kada je u Interu 7-mi igrac a u repki treba da bude prvi, nemoguce je. Da imamo problema sa strucnim kadrom imamo i to mnogo tu je bata Djora licno unazadio fudbal u Srbiji za 10 godina ali opet kazem desi se uvek jedno iznenadjenje max 2. A cetvrt finale pa verujem da cemo uskoro dogurati dotle mozda i na sledecem ali opet kazem nije to nista spec...
                Daj Boze da mi doguramo do 1/4 finala!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Meni jeste spec, jer smo specijalci i borimo se da prodjemo grupu.

                  Comment


                  • Daj Boze da prodjemo grupnu fazu ...

                    EDIT: preduhitri me "seoski terminator" (donekle)

                    Comment


                    • E da sad pravim profil, zvao bih se seoski terminator, ovako nista!

                      Comment


                      • Originally posted by Nikola_89 View Post
                        E da sad pravim profil, zvao bih se seoski terminator, ovako nista!
                        Mozes promeniti nick.
                        Ali samo ako hoces seoski terminator.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kako mogu da promenim? Mislim znam da admin moze, al' nisam video opciju da ja mogu. xD

                          Comment


                          • Originally posted by Nikola_89 View Post
                            Meni jeste spec, jer smo specijalci i borimo se da prodjemo grupu.


                            Joj al' covjek opisa u jednoj recenici.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by Nikola_89 View Post
                              Kako mogu da promenim? Mislim znam da admin moze, al' nisam video opciju da ja mogu. xD
                              Pa i ne mozes ti.
                              Promenice T-Mac ili Wade.
                              sigpic

                              Comment


                              • Wade bi se odusevio sigurno da mi pise seoski terminator, smem da se kladim usta hoces!

                                @ Mumi Pa mislim da je realno. xD Jos se secam kako su pumpali pricu tad u medijima, sad cemo mi, ovo i ono, i na kraju neslavno zavrsili skroz. Kad su pravili one sale posle. "Orlovi" oni su to shvatili preozbiljno (i slike kad igraju rukom).

                                EDIT: A kad nam sudija protiv Australije (ja mislim, mozda se ispaljujem al' nema veze) nije svirao onaj penal, jaoooooooooooooooooooooooooooooo kako sam mu krstio sve u familiji. Odlepio sam bio skroz!

                                Comment

                                Working...
                                X