Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je, necemo mnogo da se hvalimo da smo najbolji, pomislice ljudi da smo narcisi.
    A i krenuce invazija ovamo, necemo se moci izboriti.
    Totalno smo moderni, majke mi.

    Comment


    • Bledi, ima posle da dignu hajku na NBA pdf, kad vide koliko smo najbolji.

      Comment


      • Originally posted by Nikola_89 View Post
        Bledi, ima posle da dignu hajku na NBA pdf, kad vide koliko smo najbolji.
        ma nije to bledi se plasi da mu neko ne preuzme primat,ipak to je zemunac

        Comment


        • Heh, nemaju oni sanse sa nama. Mi smo druzina Pere Kvrzice.
          Svih karaktera kod nas ima, od mirotvoraca, preko seoskih terminatora, papucara, Mamba , do pasioniranih ljubitelja zena koji se strasno razumeju u ekonomiju, do najveceg Fidela Kastra na forumu.
          Pokriveni smo na svim pozicijama.

          Comment


          • Originally posted by Bledi View Post
            Heh, nemaju oni sanse sa nama. Mi smo druzina Pere Kvrzice.
            Svih karaktera kod nas ima, od mirotvoraca, preko seoskih terminatora, papucara, Mamba , do pasioniranih ljubitelja zena koji se strasno razumeju u ekonomiju, do najveceg Fidela Kastra na forumu.
            Pokriveni smo na svim pozicijama.
            Ja imam svoje "JA". Za razliku od ostalih.
            Zaboravio si huligane (miks huligana i papuce) i hakere.
            sigpic

            Comment


            • Ne, nego ti si nedefinisan brate, ti koristis Avonshock mascaru, kako onda u neku grupu da te metnem
              Ne znam ko je huligan, papucar je Wade, ali i za hakera nisam siguran.

              Comment


              • Ja sebe vidim u hakerima, samo ce ovaj Mamba nesto drugo pricati....

                Mada, moze i huligan, Mamba to moze potvrditi....

                Ako sam ja papucar, ti si Bledi.....nije za javnost.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Wade, haker nikako ne mozes biti, setio sam se ko je to , za huligana isto nisi, drzi se ti papuce. Ako hoces preimenovacu to u dzentlmen, da ti bude lakse.

                  Comment


                  • Ma D-Wade se pravi neka faca kada ide na utakmice Zvezde,vidis da ima i huliganski potpis.
                    A pred devojkom ne sme da se javi.
                    A ko je haker,pa nije sigurno Ljuba.
                    Nije ni T daleko od huligana.
                    sigpic

                    Comment


                    • Wade ide na utakmice Zvezde? Cccc, koga sve na onu Marakanu nece pustiti. Strasno, vise ne idem ni na Marakanu, ni na JNA, moze dolaziti Bog otac. Wade ide na utakmice

                      Comment


                      • Seoski terminator.
                        A znam na koga mislis.

                        Comment


                        • Satro neke prozivke sto imam devojku ? Bledi, nemoj da se igras za hakera, ne znas sa kime imas posla.....
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Bledi View Post
                            Wade ide na utakmice Zvezde? Cccc, koga sve na onu Marakanu nece pustiti. Strasno, vise ne idem ni na Marakanu, ni na JNA, moze dolaziti Bog otac. Wade ide na utakmice
                            Kad ti ja kazem,zato sam ti i rekao u poruci sinoc da ja necu sigurno ici na fudbalske utakmice,mozda kosarkaske,secas se?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Bledi View Post
                              Heh, nemaju oni sanse sa nama. Mi smo druzina Pere Kvrzice.
                              Svih karaktera kod nas ima, od mirotvoraca, preko seoskih terminatora, papucara, Mamba , do pasioniranih ljubitelja zena koji se strasno razumeju u ekonomiju, do najveceg Fidela Kastra na forumu.
                              Pokriveni smo na svim pozicijama.
                              Najjaci!
                              Pokriveni na svim pozicijama od 1-5, a haker je LBJmvp. Danas je pripretio hakovanjem akaunta nekome ko ga je iznervirao! A poznat je kao covek "debelih zivaca"!

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Satro neke prozivke sto imam devojku ? Bledi, nemoj da se igras za hakera, ne znas sa kime imas posla.....
                                Molim te, tvoje hakerske sposobnosti su mi poznate, ti si limitiran realno, za sve vece probleme obracas se meni.

                                @Mamba
                                Sad mi je sve jasno.

                                Comment

                                Working...
                                X