Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da ste usli u dubokoumu raspravu ( ), ali moram je prekinuti i zahvaliti se Banetu sto me je inspirisao sa svojim avatarima, te nenamerno naterao da se po tom pitanju ugledam na njega .

    P.s. verujem da svi znate ko je na mom avataru .

    Comment


    • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
      Vidim da ste usli u dubokoumu raspravu ( ), ali moram je prekinuti i zahvaliti se Banetu sto me je inspirisao sa svojim avatarima, te nenamerno naterao da se po tom pitanju ugledam na njega .

      P.s. verujem da svi znate ko je na mom avataru .
      Nema na cemu ElBiDzej. Ovde smo da se ispomazemo i ucimo jedni od drugih!

      A za avatar

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
        Vidim da ste usli u dubokoumu raspravu ( ), ali moram je prekinuti i zahvaliti se Banetu sto me je inspirisao sa svojim avatarima, te nenamerno naterao da se po tom pitanju ugledam na njega .

        P.s. verujem da svi znate ko je na mom avataru .
        hoces i ti ovim putem da dodjes do VIP pozicije,haha pa ribice na avataru

        Comment


        • Ma hebe mi se za VIP, samo hocu da podelim prirodne lepote sa vama .

          Comment


          • pa de ste nove kolege VIPERI
            http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

            Comment


            • jel moze u offtopicu dva vezana posta?

              jbt, dosadno leto
              kace bre jevropsko ... ???
              http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

              Comment


              • Originally posted by Popaj77 View Post
                pa de ste nove kolege VIPERI
                Pa evo tu smo. Jos se malo uvezbavamo za datu nam poziciju!

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                  Ma hebe mi se za VIP, samo hocu da podelim prirodne lepote sa vama .

                  Brate, zar ti nisi bio VIP?
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Bane, je l' ti ta na avataru ona iz Miami Inka?

                    EDIT: Kad prije promijeni avatar, mislio sam ona sa starog avatara?
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Triggeru i Ljubo,ne znam sta se toliko cimate oko titule Vrlo Istripovanih Pozera,pustite to,neka su dobili i treba,uskoro ce postati i administratori,ali opozicija ostaje tu gde jeste
                      Meni nije potreban nijedan ovaj bedz,nece mi biti ni bolje ni gore u zivotu,a i kladim se da im je D-Wade to nakacio jer navijaju za onaj sjebani majami od tri igraca...

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Bane, je l' ti ta na avataru ona iz Miami Inka?

                        EDIT: Kad prije promijeni avatar, mislio sam ona sa starog avatara?
                        Hahahahhahaaaaa...Idu zenske, samo se nizu brzinom svetlosti!

                        Nije. Ona sa prethodnog avatara je neka zenska koja se meni dopada i koja ima strava tetovazu.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Originally posted by JimJarmush View Post
                          Triggeru i Ljubo,ne znam sta se toliko cimate oko titule Vrlo Istripovanih Pozera,pustite to,neka su dobili i treba,uskoro ce postati i administratori,ali opozicija ostaje tu gde jeste
                          Meni nije potreban nijedan ovaj bedz,nece mi biti ni bolje ni gore u zivotu,a i kladim se da im je D-Wade to nakacio jer navijaju za onaj sjebani majami od tri igraca...
                          Lol kakav si ti moron lik jbt :S

                          Comment


                          • Ovde mozete slobodno da se prozivate, samo dok ne kvarite neku od normalnih tema.



                            Samo bez preterivanja. ;)
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by Branislav View Post

                              Nije. Ona sa prethodnog avatara je neka zenska koja se meni dopada i koja ima strava tetovazu.
                              aaa palis se na tetove perverznjaku stari
                              http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                              Comment


                              • Zvanicno upucujem zahtev da se da moj VIP status Dzarmusu.

                                Comment

                                Working...
                                X