Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Bane, samo ti stavi slobodno, mani se ti Mambe, imamo on i ja dogovor, koji je on izgleda zaboravio.
    ma ne boji se on mambe,nego ce mu videti zena i mislice da je gay,jer stavlja novaka,a ona navikla na same lepote po avatarima pa ce ga ostaviti

    Comment


    • Originally posted by Branislav View Post
      Kolega odlicno me razumete. I mene i moje probleme sa kojima se nosim kao umetnicka dusa! Toliko puta sam pozeleo drugu ali jednostavno rodjen sam samo za jednu zenu! Do smrti, za vecnost!
      Tvoja zena je bas srecna, ne zna kakav je jack pot ubola.
      Ali ne daj se prevariti, mozda ona tebi nabija rogove, kad vec ti nemas snage i srca da to ucinis njoj.
      Last edited by Bledi; 03-07-11, 00:07.

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Bane, samo ti stavi slobodno, mani se ti Mambe, imamo on i ja dogovor, koji je on izgleda zaboravio.
        Ok. Evo ga novi avatar. Hvala D sto me oslobodi one bede!

        @Miki1

        Pa moja zena kada bi pregledala moje avatare i postove... Za nju je ovaj avatar na kome je Djokovic sjajan!

        @Bledi
        Nosim ja vec odavno rogove kao jelen kapitalac! Umetnicka dusa!
        Last edited by Branislav; 03-07-11, 00:27.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Bane nije tebi lako, svi ti se smeju, a da to ne znas.

          Comment


          • Posto su svi menjali avatare, i ja sam.

            Comment


            • Originally posted by Nikola_89 View Post
              Posto su svi menjali avatare, i ja sam.
              Izdajico srpskog roda, pa zar u ovakvom bitnom trenutku, posle proboja Solunskog fronta, nema bitnijeg dogadjaja, ti postavis taj svajcarski izbuseni sir?

              Comment


              • Mora on sve da pokvari

                Comment


                • Eh bledi kad bi ti samo znao koliko sam to "izdajico Srpskog naroda" cuo, ne bi verovao.

                  Jeste bitan trenutak u mom zivotu, jer cu poceti da radim u Bgu.

                  Ljubo,Ljubo to sto ne smes da svrsljas okolo ne znaci da moras da me mrzis. xD

                  Comment


                  • Ja sve smem

                    Comment


                    • Hahahahahahahha, kad si Moderator.




                      Kako braca Holandjani to rade, na najnovijoj temi SW-a, do jaja.

                      4:18 pobednicki deo!

                      Comment


                      • Ljuba promenio avatar.
                        Nikola, nemoj da pises SW.Odmah me asocira na Star Wars.
                        Morace i teniseri da menjaju avatare kada bude pocelo evropsko prvenstvo u kosarci.

                        Mik1 i okidacu, drzite se.

                        Comment


                        • Naravno da sam promenio!

                          A kad bude basket,na avataru ce biti Novica ubica!

                          Comment


                          • Originally posted by Bledi View Post
                            Bane nije tebi lako, svi ti se smeju, a da to ne znas.
                            Pa nije valjda dotle stiglo majka mu stara? Da ja brisem odavde dok je jos vreme?

                            A vidim da si postao VIP clan. Cestitam. S obzirom koje sve VIP ti si sigurno zasluzio taj status!

                            Zaboravio sam da pitam Mambu i D-Wade-a kako su prosli na prijemnom?
                            Last edited by Branislav; 03-07-11, 15:32.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Brisi brate, ne samo odavde, nego nestani i iz zemlje. Ali ovaj put nemoj se vracati.
                              A to ne znam ni ja kako dobih, samo je se promenilo. NIsam bio obavesten uopste.

                              Comment


                              • Vidi Bledog, kao nema pojma kako je dobio VIP, kao odjednom se pojavilo.

                                Comment

                                Working...
                                X