Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miki1 View Post
    ono sa Dorcola
    o.O

    btw
    Last edited by LBJmvpFORlife; 29-06-11, 18:28.

    Comment


    • haha. odlicna fora

      Comment


      • Kosarkaska klinika na SOS kanalu,Dule Vujosevic predaje.

        Comment


        • Moze li iko izbacit link za vecerasnji boks: Klicko vs. Hej?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Moze li iko izbacit link za vecerasnji boks: Klicko vs. Hej?
            Bice ovde sigurno.

            http://www.soccertvlive.net/sport/boxing-wwe-ufc.html
            sigpic

            Comment


            • Ima na Novoj TV,hrvatsk kanal ko ima.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Uvek i na Euro-Sportu bude...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Uvek i na Euro-Sportu bude...
                  Covjek ode 4-5dana ode u Srbiju i pocnje kao ekavski da prica!
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Nema na Euro-sport valjda, nego da vidim imam li ja ovaj Nova TV, hvala za link inace.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Covjek ode 4-5dana ode u Srbiju i pocnje kao ekavski da prica!
                      Ne bih da vredjam Mando,ali ja sam i ziveo u Srbiji, i pricam i pisem ekavicu.Mozda sam malo poceo mesati,ali briga me za to.

                      Samo mi nije jasno kako nisi pre to skontao,tacno si,sto bi ti rekao,medjed.
                      Last edited by Black Mamba 24; 02-07-11, 19:21.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dobro,imam kontakta puno sa ekavicom,pa onda nije mi to primjetno toliko.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Dobro,imam kontakta puno sa ekavicom,pa onda nije mi to primjetno toliko.
                          Jeci ce to ti naluutio Mandy
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ma jok,otkud to
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Jao Mandy, kakvi su to nadimci Mandarinice ?
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Ma jok,otkud to
                                Nekako mi surovo djelovala ova tvoja prethodna recenica, bez ijednog smajlica, bez emocije...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X