Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post
    Iz prasuma Juzne Amerike!

    Nemoj covece tako. Taman se zaukah, a ti me vracas na stare misli o umetnosti, prasumama, slepim misevima...
    Zaukni se opet.

    Mamba slazem se sa tobom.

    Comment


    • Ja samo 200 ili tako nesto. Ma kakav megatrend ne idem tamo, iskljucivo idem na ispite, imam pametnija posla za vreme predavanja

      p.s. Na PO temi imam 580

      Comment


      • D-Wade 533, LBJmvp 580, ja 662... vidi se ciji su navijaci bili najaktivniji i najvise pametnih postova napisali u PO temi!

        Ne smemo zaboraviti ni Emila i Majka koji su bili krajnje aktivni tokom PO-a!
        Last edited by Branislav; 20-06-11, 01:17.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Pa jbg, Mamba jadan nije imao sta da pise, Fakers-i popili metlu, i jadan prestao da gleda kako ljudi igraju kosarku. Otisao na odmor kao Kobe.....
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Pa jbg, Mamba jadan nije imao sta da pise, Fakers-i popili metlu, i jadan prestao da gleda kako ljudi igraju kosarku. Otisao na odmor kao Kobe.....
            Ja sam imao priliku za odmor,a ti nisi..bespotrebno si se zamarao,ja kada idem-idem do kraja.
            sigpic

            Comment


            • Hah, videcemo kada ce Lakers-i opet videti PO, a ne finale, inace su zaposlili veoma sposobnog trenera.....

              Hoce da dovedu Varejao-a.....
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Ja sam imao priliku za odmor,a ti nisi..bespotrebno si se zamarao,ja kada idem-idem do kraja.
                Ti si boga mi ucio i to koliko vidim nisi bas dobro naucio

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ti si boga mi ucio i to koliko vidim nisi bas dobro naucio
                  Moram traziti pomoc od Bledog,ne ide mi najbolje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Hah, videcemo kada ce Lakers-i opet videti PO, a ne finale, inace su zaposlili veoma sposobnog trenera.....

                    Hoce da dovedu Varejao-a.....
                    Vaistinu se desavaju neke cudne stvari u tom elitnom klubu!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Moram traziti pomoc od Bledog,ne ide mi najbolje.

                      On zavrsava dva tehnicka u isto vreme ne jebe nikog! hahahahhah

                      P.S.

                      Nemoj da mutis sa zapadnjacima, to na dobro ne moze da izadje

                      Last edited by LBJmvpFORlife; 20-06-11, 02:01.

                      Comment




                      • Comment


                        • Comment


                          • Evo Mamba da ti malo stvari jasnije budu. I tebi Di, pitao si koje su ribe najbolje.
                            http://vukajlija.com/citaonica-na-pravnom/113626

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sta je bilo Oljice, cemu takva reakcija. Definicija je prejaka.

                                Comment

                                Working...
                                X