Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Miami-u ima umetnickih dusa koliko ti volja, posebno za Baneta.

    Bane, nemoj tako, ima tu i pozitivnih stvari, jako malo, ali ima valjda nesto.......
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by Branislav View Post
      Juzna Amerika nije losa. Prasume su to.!
      A treba mi brate umetnicka dusa cisto da se i ja malo "prosvetlim". A mozda ih ima i na forumu pa da ne idemo bas u Juznu Ameriku?


      Ja sam D vec odavno u bunaru!
      Jesi pokvaren za sve pare.
      A sta ne sija ti ova tvoja dovoljno u mraku.
      A da, ja zaboravio, slepi misevi se tu nastanjuju.

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        U Miami-u ima umetnickih dusa koliko ti volja, posebno za Baneta.

        Bane, nemoj tako, ima tu i pozitivnih stvari, jako malo, ali ima valjda nesto.......
        Ziveo Miami i sve njegove lepote!

        Ima pozitivnih stvari, ne kazem, ali u pocetku. Kasnije djavao dodje po svoj deo!

        Ako ima neka devojka na forumu, tu oko 20-22 godine, da je lepa, zgodna, divlja i da zeli da usreci jednog sredovecnog napacenog coveka neka mi se javi. Sifra: vecna ljubav!

        @Bledi
        Sta ti pricam covece kad sve znas!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Originally posted by Branislav View Post
          Ako ima neka devojka na forumu, tu oko 20-22 godine, da je lepa, zgodna, divlja i da zeli da usreci jednog sredovecnog napacenog coveka neka mi se javi. Sifra: vecna ljubav!
          Sad ce ti se Ljuba javiti.....
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Prodaj zenu Bane kupi LP i share-uj nam acc

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Sad ce ti se Ljuba javiti.....
              Auuuuuuuuuu bre....

              @LBJmvp
              Dogovor je pao. Oduvek sam govorio da si ti mudar covek!
              Last edited by Branislav; 16-06-11, 01:30.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Sad ce ti se Ljuba javiti.....
                Hahahahahhaha
                Definitivno vecerasnja pobednicka izjava.

                Comment


                • Sada se postideo,pa se ne javlja...takve su zene,moraju se prvo malo osloboditi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakva glupost Wade,mozes ti to i bolje

                    Nemam vremena da se zajebavam ovde sa neradnicima

                    Comment




                    • Vi ste ljudi pukli od dosade.

                      Comment


                      • http://images.pictureshunt.com/pics/k/king_crown-3194.jpg

                        Comment


                        • Ljudi kazu da smo mi talibani, a vidi ovih.....

                          NHL: Boston uzeo titulu, Vankuver uništen posle meča


                          Čak 39 godina čekali su u Bostonu titulu hokejaškog tima. U tom periodu košarkaši su čak i po nekoliko puta vezali šampionske trofeje, ali na ledu kao da je neko omađijao jedan od najboljih timova u istoriji NHL lige. Nakon šest mečeva, i rezultata 3:3 u pobedama, odlučujući meč sinoć igran je u Kanadi, u domu hokejaša Vankuver Kanuksa. Prednost domaćeg leda kao da nije ni postojala, jer su Boston Bruinsi u velikom stilu sa čak 4:0 pobedili i odneli trofej lorda Stenlija u Masačusets. To je šesti u istoriji koji će krasiti vitrine ekipe iz SAD.

                          Najzaslužniji za slavlje Bruinsa bio je sjajni golman Tim Tomas, koji je zaustavio čak 37 udaraca na gol. Pored njega velike zasluge idu i glavnom treneru ekipe Klodu Žulienu, kao i još jednom Kanađaninu, koji takođe neće biti dugo omiljen u svojoj zemlji, generalnom menadžeru ekipe Peteru Čiareliju.



                          Besna rulja koja je napustila dvoranu u Vankuveru izašla je na ulice grada i počela da demolira sve što joj se našlo na putu. Stradali su brojni izlozi, paljeni su kontejneri, ali i policijska vozila. Veliki broj uhapšenih i ogromna materijalna šteta posledica je nezadovoljstva Kanađana, nakon poraza.



                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Vankuver je grad poznat po velikom procentu broja narkomana . Ko zna ko je sinoc usao u Rogers Arenu

                            Comment


                            • Do jaja, ljudi sa zapada poludeli, lepo za videti.

                              Comment


                              • LBJmvp, evo dete ti objasnilo.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X