Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Šta sve meni ne stiže na mail?!!!!
    Ovo je prava adresa... Izvolite... Uživajte...
    Perfect!
    God Is a DJ!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Glupo pitanje : igrao li iko Black Ops? Utisci?

      Comment


      • Bolje da ga zaobidjes u sirokom luku.Ne znam ni ja kako sam ga presao.Lose je igra optimizovana i sa najjacom grafickom zna da secka.Ima valjda na netu neki patch za framerate.
        Oces forum da ti preporucim za igre, pa da te drugi upute bolje?

        Comment


        • to izgleda zavisi koliko ko ima srece meni je black ops radio super bez seckanja na prosecnoj grafi,al nije nesto posebno to je jedini cod koji nisam obrnuo par puta

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Pa nisu valjda poremeceni ovi ljudi sa kojima se druzim, FON-ovci se zezaju normalno i uce ali se ne razbijaju i prosek oko 8. ETF-ovci i gradjevinci umiru uz knjigu i kad dobiju 6 kao da si dao malom detetu igracku.
            Ne bih bas rekao da je tako. Ja sam ETF lagano zavrsio, mogao sam jos jedan pored njega, i zezao sam se koliko sam hteo, ucio otprilike dva dana za ispit, tri maksimalno, i nikad 6 nisam dobio.
            Malo to ljudi vole da preuvelicavaju, kako je njima tesko, a ustvari knjige ne vide, a i kad uce, glava im na sedmom nebu.

            Comment


            • Originally posted by Bledi View Post
              Ne bih bas rekao da je tako. Ja sam ETF lagano zavrsio, mogao sam jos jedan pored njega, i zezao sam se koliko sam hteo, ucio otprilike dva dana za ispit, tri maksimalno, i nikad 6 nisam dobio.
              Malo to ljudi vole da preuvelicavaju, kako je njima tesko, a ustvari knjige ne vide, a i kad uce, glava im na sedmom nebu.

              Nisam znao da je Njutn na forumu ;)

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Nisam znao da je Njutn na forumu ;)
                Hahaha, jos me i zezas.
                Kakav more Njutn, to su samo predrasude, veruj mi taj fax nije uopste tezak. A ti Njutnovi sa moga faxa, veruj mi, ne zalaze na ovakve forume, ti bre loptu u zivotu nisu uzeli u ruke, njima je zanimljivije da racunaju fluks kroz kutlacu.

                Comment


                • Originally posted by Bledi View Post
                  Hahaha, jos me i zezas.
                  Kakav more Njutn, to su samo predrasude, veruj mi taj fax nije uopste tezak. A ti Njutnovi sa moga faxa, veruj mi, ne zalaze na ovakve forume, ti bre loptu u zivotu nisu uzeli u ruke, njima je zanimljivije da racunaju fluks kroz kutlacu.

                  Drugar iz gimnazije Bozilov bio 3. u Evropi iz matisa pre 2 godine, 2 puta 1. na republickom iz fizike eno ga na ETF zavrsava on to u roku i ima super ocene ali kaze da uci nekih 5 sati dnevno.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Drugar iz gimnazije Bozilov bio 3. u Evropi iz matisa pre 2 godine, 2 puta 1. na republickom iz fizike eno ga na ETF zavrsava on to u roku i ima super ocene ali kaze da uci nekih 5 sati dnevno.
                    Nekom ne trebaju super ocene.
                    sigpic

                    Comment


                    • U bre, taj je dobar, imamo mi tamo one Olimpijce, to su Njutnovi. Po dva faxa studiraju.
                      A mi boranija, nama jedan dovoljan, i da imamo da se zezamo.

                      Comment


                      • Originally posted by Bledi View Post
                        Ne bih bas rekao da je tako. Ja sam ETF lagano zavrsio, mogao sam jos jedan pored njega, i zezao sam se koliko sam hteo, ucio otprilike dva dana za ispit, tri maksimalno, i nikad 6 nisam dobio.
                        Malo to ljudi vole da preuvelicavaju, kako je njima tesko, a ustvari knjige ne vide, a i kad uce, glava im na sedmom nebu.
                        mora da si imao debele veze

                        ma salim se,ali mora da se uci sigurno da ne mozes dva dana pre ispit da ucis i da polozis

                        Comment


                        • Mozes, mozes

                          Comment


                          • Originally posted by Bledi View Post
                            Mozes, mozes
                            jel ti bese iz zemuna?
                            onda sigurno mozes

                            Comment


                            • Iz Zemuna nego kako.

                              Comment


                              • Originally posted by Bledi View Post
                                Mozes, mozes
                                Ma realno slagao si malopre debelo

                                Comment

                                Working...
                                X