Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja na Blicu nisam ostavljao komentare, ali nikada, jedino ovde sam aktivan. A sto je najgore stavio sam svoj nadimak iz stvarnog zivota ovde, a niko me ne zove pravim imenom, a ovaj nadimak je redak. Nadam se da odredjene osobe ne zalaze ovde

    Comment


    • Mislim da me ovaj avatar bolje definise!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Ajd' dobro da ti verujem.;)
        A, tamo ni ja više ne ostavljam komentare od kada sam ovde... zapravo možda 3x, čisto da znaju da sam živa
        Prerasla sam ih odavno, onaj njihov koncept mi apsolutno ne odgovara, da raspravljam sa diletantima, ajde molim te .... ali dobro, oni nisu forum...

        Originally posted by Branislav View Post
        Mislim da me ovaj avatar bolje definise!
        Da otvara te u struku i pogled ti je nekako produhovljeniji
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Naravno da su Bane muskarci bolji kuvari, a sto je "cudno", sve ih je vise.

          EDIT: Bane, taj avatar definise svakog muskarca, dobro, sad vecinu, 21. vek je.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Da otvara te u struku i pogled ti je nekako produhovljeniji
            To ti pricam. Ceo zivot sam ulagao u sopstvenu duhovnost!
            A kada bolje pogledam, stvarno me otvara u struku!

            Nego i ova griva na glavi, pa te nogice, pa zadnjica... jednostavno me stvarno u potpunosti definise. Siguran sam da je i prednji deo sasvim pristojan.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Nikola_89 View Post
              Naravno da su Bane muskarci bolji kuvari, a sto je "cudno", sve ih je vise.

              EDIT: Bane, taj avatar definise svakog muskarca, dobro, sad vecinu, 21. vek je.
              Sve nas je vise dobrih kuvara jer zene vise nisu sto su bile. A ovo si lepo primetio da je 21. vek i kako vreme prolazi ovaj avatar ce definisati sve manje muskaraca!

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Bane vidi se da si doktor, te trece smene sa VMA i danas imaju dalekosezne posledice.

                Comment


                • Originally posted by Bledi View Post
                  Bane vidi se da si doktor, te trece smene sa VMA i danas imaju dalekosezne posledice.
                  Proganjaju me trece smene sa VMA da ja vise ne znam sta cu. Pa sta mislis zasto ja spavam samo 3 sata dnevno? Ne sme bre vise ni da se zaspi. Odmah dolecu sa svih strana i piju mi krv!

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Hehehehe....
                    Nego, priči nikada kraja, nažalost moram u krpe... i da... ne gledam ni noćas... šta ću ustajem u 7.00, a da ne spavam ni malo to sada ne dolazi u obzir...
                    Sutra se očekuje pakleni dan, mislim po temperaturi...

                    Pobediće Dallas i bez mene!

                    Laku moć!
                    Last edited by miloolja; 07-06-11, 23:45.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Branislav View Post
                      Proganjaju me trece smene sa VMA da ja vise ne znam sta cu. Pa sta mislis zasto ja spavam samo 3 sata dnevno? Ne sme bre vise ni da se zaspi. Odmah dolecu sa svih strana i piju mi krv!
                      Ti ko Tesla majku mu, mislim sto se tice spavanja.
                      Pa recept znas, so i zarac, eventualno vruce spagete dok imaju efekta.

                      Comment


                      • Originally posted by Branislav View Post
                        Sve nas je vise dobrih kuvara jer zene vise nisu sto su bile. A ovo si lepo primetio da je 21. vek i kako vreme prolazi ovaj avatar ce definisati sve manje muskaraca!
                        Ma cuti, danas kad se nisam slogirao, ide neki lik, utego se i stavio torbicu oko ruke kao zensko i ide i vrcka, smorio mi dobar dan odmah.

                        Nego, proziva te nesto Bledi opet. A je l' i ta sa avatara neka Majami-eva igracia?

                        Comment


                        • Ma moram još neštoda kažem/pitam
                          Stvarno si radio na VMA?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • @Olja
                            Laku noc devojcice!

                            @Bledi
                            Sve sam probao ali aveti proslosti nikako da odu!

                            @Nikola
                            Pa mora da vrcka! Sigurno je krenuo na "posao" pa se priprema!

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Olja nema spavanja, jos malo pa utakmica!

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ma moram još neštoda kažem/pitam
                                Stvarno si radio na VMA?
                                Da kao medicinski tehnicar ili kako je ljudima "lepse" da kazu kao brat/sestra.
                                Zbog kodeksa o profesionalnom ponasanju ne mogu reci javno na kojoj klinici i koliko dugo sam radio.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X