Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa na tenisu sam te primetio. A i na blicu sam vidjao tvoje komentare jos pre godinu dana, imala si neki avatar u obliku sunca ili tako nesto.
    Pamtim ko gavran, sto godina.
    I necemo te pojesti, mi smo fini deo forume.

    Comment




    • Comment


      • Originally posted by Bledi View Post
        Pa na tenisu sam te primetio. A i na blicu sam vidjao tvoje komentare jos pre godinu dana, imala si neki avatar u obliku sunca ili tako nesto.
        Pamtim ko gavran, sto godina.
        I necemo te pojesti, mi smo fini deo forume.
        Da,znamo.
        sigpic

        Comment


        • Ne, ne, počela sam na tenisu, šta ću tamo su bili najpitomiji
          A Nole je zmaj, tako da ovi fudbaleri, naši pogotovu , mogu samo da se pokriju ušima.
          Samo mi smeta što nipodaštavate taj sport, uvek uz cinizam i bla, bla, bla...
          A, ne smeta mi što "sam sa" tenisa, čak naprotiv, samo ne znam otkud vam to?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Bledi View Post
            Pa na tenisu sam te primetio. A i na blicu sam vidjao tvoje komentare jos pre godinu dana, imala si neki avatar u obliku sunca ili tako nesto.
            Pamtim ko gavran, sto godina.
            I necemo te pojesti, mi smo fini deo forume.
            Kakav "blic", kakvi komentari, kakav avatar u obliku sunca... Hocu momentalno kompletan izvestaj!

            Ej ljudi, sto sam napravio spagete pa to nije istina. Ko je gladan samo nek' izvoli!

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Bane samo ti send 5 mb spageti, da vidim kakav si kuvar.

              Comment


              • Originally posted by Bledi View Post
                Pa na tenisu sam te primetio. A i na blicu sam vidjao tvoje komentare jos pre godinu dana, imala si neki avatar u obliku sunca ili tako nesto.
                Pamtim ko gavran, sto godina.
                I necemo te pojesti, mi smo fini deo forume.
                Jeste, NASIN snimak Sunca. Znala sam da će me ovde sigurno neko primetiti sa Blica, jer nisam promenila nick, samo tamo sam mnogo više fudbal komentarisala, nego tenis, osim kada bi me neki "mozak" iznrvirao na tenisu...
                A to da ste fini...
                Ne smeta to meni, ne brini...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ne podnistavamo mi, tj. ja tenis, ja ga pratim bar koliko i vecina ljudi tamo, samo ne volim da svracam tamo nikako. Atmosfera mi ne odgovara, previse su emancipovani i uctivi za moj ukus, a oci bi jedni drugima povadili.

                  Bane: Pa komentari vecinom na tenis od strane Olje su bili na Blicu, mada i na odbojci sad kad je jesenas bilo prvenstvo, imala je avatar u obliku sunca cini mi se. OStatak tajnih informacija ti saljem u inbox
                  Last edited by Bledi; 07-06-11, 23:05.

                  Comment


                  • Originally posted by Bledi View Post
                    Ne podnistavamo mi, tj. ja tenis, ja ga pratim bar koliko i vecina ljudi tamo, samo ne volim da svracam tamo nikako. Atmosfera mi ne odgovara, previse su emancipovani i uctivi za moj ukus, a oci bi jedni drugima povadili.

                    Bane: Pa komentari vecinom na tenis od strane Olje su bili na Blicu, mada i na odbojci sad kad je jesenas bilo prvenstvo, imala je avatar u obliku sunca cini mise. OStatak tajnih informacija ti saljem u inbox
                    Molim te da se sacini komletan i potpun izvestaj i posalje pod oznakom "top secret". Vidim ja od pocetka da ovde nesto ne stima!

                    @Nikola
                    Kuvar sam covece...pa doktor. Mislim kao i svi muskarci jer je dokazano da su muskarci mnogo bolji kuvari od zena!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • "Ostatak tajnih informacija"?????????
                      Dobro, kada ti kažeš
                      Ja ništa ne krijem, pucaj....

                      Eto koincidencije.... i ja danas spremala špagete

                      A šta to Branislave ne štima?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • NIsta se ne brini Bane, dobices opsiran i koncizan izvestaj, sve tacku pod tacku.
                        A Olja mi stvarno jesmo fini, to potpisujem. Nema sta da ti smeta.
                        Ali kad navijamo, onda navijamo.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          "Ostatak tajnih informacija"?????????
                          Dobro, kada ti kažeš
                          Ja ništa ne krijem, pucaj....

                          Eto koincidencije.... i ja danas spremala špagete
                          Da, da... Tajne informacije! Svi imaju neke tajne!

                          Spagete su odlicne samo ko zna da ih spremi. A ja sam profesor doktor za spremanje spageta!

                          @Bledi
                          Sve ja dogovoreno!

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Originally posted by Branislav View Post
                            Da, da... Tajne informacije! Svi imaju neke tajne!

                            Spagete su odlicne samo ko zna da ih spremi. A ja sam profesor doktor za spremanje spageta!
                            Izvini ser Olivere nismo te prepoznali.

                            Salim se Olja, nemam sta da mu pisem, sto sam znao to sam ispucao iz prve.

                            Comment


                            • Pa ne misliš valjda da sam pisala o svojim tajnama u sportskim postovima

                              A ti Bledi koji je tvoj nick u Blicu?
                              Da vidim da li smo se "pljuvali"?
                              Bilo je tamo... verovatno su i dalje... par "pacijenata"
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Bledi View Post
                                Izvini ser Olivere nismo te prepoznali.


                                Originally posted by miloolja View Post
                                Pa ne misliš valjda da sam pisala o svojim tajnama u sportskim postovima
                                Mislim i to one najmracnije tajne koje progone, od detinjstva, coveka kao duhovi!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X