Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj, sve ste mi nešto naivni, sirotani! Ništa loše niste napisali!
    Pošto pogrešno prepričavate i tumačite, shvatam da ništa niste razumeli, tako da nema smisla ni da objašnjavam, opet.
    A što se tiče toga koji pol više ogovara onaj drugi, ravnih vam nema... odrasla sam sa muškarcima, te sve znam.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Joj, sve ste mi nešto naivni, sirotani! Ništa loše niste napisali!
      Pošto pogrešno prepričavate i tumačite, shvatam da ništa niste razumeli, tako da nema smisla ni da objašnjavam, opet.
      A što se tiče toga koji pol više ogovara onaj drugi, ravnih vam nema... odrasla sam sa muškarcima, te sve znam.
      I ja odrastao i skolovao se i radio sa zenama te sam upucen u sve najtananije tajne vaseg pola. Ko sa vama udje u kolo iz mesta je naj***.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Da vidim da si baš to što kažeš, naj...!
        Srce mi se cepa!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Da vidim da si baš to što kažeš, naj...!
          Srce mi se cepa!
          Naj*** i to ko zuti. I treba srce da ti se cepa jer golgotu koju sam ja sa vama prosao to nije opisano ni u najvecim delima svetske knjizevnosti. Jedva zivu glavu izvukoh!

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Uf, uf! Možda za tebe i jeste Golgota
            Ma, niko vas ne bije po ušima, niko te nije puškom terao valjda da se upuštaš u neke odnose, koji ti ne odgovaraju, i iz kojih jedva živu glavu iznosiš...ne razumem....
            Kako poseješ, tako požanješ... Živa istina!

            Ako išta od ovoga ima i trunčice veze sa istinom!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Mi smo Oljice uvek naivni, i stalno nas zene izrade, takvo nam iskustvo. Mozes se prikljuciti diskusiji, i suprotan pol je dobrodosao, pa da razmenjujemo argumente.
              A vala nema vecih radio Mileva od vas, imam nekoliko godina stariju sestru, i sta se ja naslusah u detinjstvu, pa to nije ravno ni Gplom Otoku. I to je samo delic.

              Comment


              • Ma, rekoh već, srce mi se cepa, jadničci!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sta ces Oljice, takav je zivot nas umetnickih dusa.
                  Nikad vi zene necete razumeti nase muke.

                  Comment


                  • I baš zato, nikada se nećemo razumeti, uostalom, naučno je i dokazano da su nam mozgovi različiti, tako da se bolje držimo ovoga što nas ovde sve spaja... držimo se sporta!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Kako poseješ, tako požanješ... Živa istina!
                      Ako išta od ovoga ima i trunčice veze sa istinom!
                      Posejao sam ja ali u nekoseno!
                      Ovo je virtuelna istina!

                      Originally posted by Bledi View Post
                      Sta ces Oljice, takav je zivot nas umetnickih dusa.
                      Nikad vi zene necete razumeti nase muke.
                      Nikada Bledi, nikada. Uvek cemo ostati neshvaceni i nevoljeni kao 13. prase!

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Ma mi se i drzimo sporta, ali ovo je offtopic, moramo nekako da ubijemo vreme, tri sata je kasno. Pa malo o zenama, tu se obicno svako pomalo ukljuci.
                        Lako je vama sa tenisa, malo vam frka oko US opena i Ozi opena, a mi svaki put jutro docekamo.
                        Doduse, samo nas desetak budala otrpilike.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          I baš zato, nikada se nećemo razumeti, uostalom, naučno je i dokazano da su nam mozgovi različiti, tako da se bolje držimo ovoga što nas ovde sve spaja... držimo se sporta!
                          Hemija muskog i zenskog mozga zaista jeste potpuno razlicita i zato cemo se uvek slagati samo u onom delu koji nam je svima zajednicki, a to su instinkti.

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Prvo, ne znam zašto ovde vlada mišljenje da sam ja sa tenisa?
                            Moja prva ljubav je fudbal, recimo i najveća, a dobro i tenis i basket i sve ostalo.
                            Sport, sport i samo sport!
                            Dugo sam ja ovde, i pre nego što sam se registrovala na forum, čitala NBA pdf.
                            A od skoro se usudila i da kažem po neku... doduše ne analizu.. to se još uvek ne usuđujem.
                            Kakve ste ale, poješćete me.
                            Drugo, normalno da ćeš dočekati jutro kad je bit dešavanja u Americi. Mislim i vi izabrali naj sport za parćenje sa 6-8 sati razlike
                            Gledam i ja ponekad, zavisi od obaveza sutradan, pa sam ko zombi.
                            A tek kada je USO ili AO... jedva čekam da se presele u Evropu...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Branislave, ne znam zašto slaviš i zašto si veseo, iz te tvoje priče instikti te nisu baš dobro poslužili, bar kada su žene u pitanju.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Branislave, ne znam zašto slaviš i zašto si veseo, iz te tvoje priče instikti te nisu baš dobro poslužili, bar kada su žene u pitanju.
                                Posluzili instinkti ali nije mozak!

                                Izvini sto smo mislili da si sa tenisa. Sada znamo da si sa !

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X