Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promijenice se ovdje neke stvari od naredne sezone,ovo vise nikakvog smisla nema.Mogli bi bar da postujete sto rade ovi momci i koliko se trude da ovaj dio foruma dobro izgleda.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Promijenice se ovdje neke stvari od naredne sezone,ovo vise nikakvog smisla nema.Mogli bi bar da postujete sto rade ovi momci i koliko se trude da ovaj dio foruma dobro izgleda.
      Mi se ovde zanesemo dok je tekma i malo posle, inace pdf je sto se tice korisnika daleko najstrucniji na celom forumu samo smo malo vise emotivni. Modovi posle pobrisu te stvari i to je to, dok rasprave koje s vremena na vreme vodimo su na visokom nivou sto neces videti na bilo kom pdf-u ili forumu u Srbiji a skoro svaki pregledam ili na nekom pisem.

      P.S. Makar nije frigidno kao na tenisu gde coveka ne smem nazvati ni plackom a to nije ni naznaka za bilo sta pogrdno.

      Comment


      • A ko ce da se registruje i prikljuci diskusiji kad vidi kakve se stvari pisu?Koga ce da privuce hiljadu ovih smajlija
        Uzivajte,kao sto rekoh od naredne sezone ce biti malo drugacije stanje,Tmac,Ljuba,Wade i ostali se trude da rade dobar posao,ali dzaba.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          A ko ce da se registruje i prikljucu diskusiji kad vidi kakve se stvari pisu?Koga ce da privuce hiljadu ovih smajlija
          Uzivajte,kao sto rekoh od naredne sezone ce biti malo drugacije stanje,Tmac,Ljuba,Wade i ostali se trude da rade dobar posao,ali dzaba.
          Znaci treba ti kvantitet a ne kvalitet, treba da budemo fini tupavi i mutavi da ovde bude 300 ljudi koji ce kao ovce da pricaju '' kako dobar sut '' ili '' jao moj tim je izgubio, nema veze bice bolji ''. Mi smo juznjaci krv nam je zna se kakva i kako reagujemo na sport, mozda si ti navikao na tenisu da bude tako jer slozicemo i nije neki muski sport nema konakta nema cak ni razgovora medju igracima i tamo je i normalno donekle da se navijac ponasa kao britanska seka persa. Kosarka je gospodine muski jak cvrst sport koji u navijacima budi potpuno drugacije emocije. Sto je najbitnije mi smo ovde svaku noc po celu noc ja vec 5 meseci kao user pre kao gost neki godinama. Puni smo znanja nek nam izadje na crtu bilo koji komentator ili konsultatn u Srbiji pa razbili bismo ga kao zvecku. Odgovorno tvrdim da niko ne voli nijedan sport kao sto nekolicina nas voli NBA i oduzeti nam uzivanje ili jos gore sputati nas i dovuci ovde gomilu ljudi koji su u zivotu samo ofrlje culi za NBA je prosto ruzno.

          Comment


          • Koliko je tu nebuloza,muski sportovi i sl. na sta se necu obrcati.Vidim sve,znam koliko je ovdje doslo ljudi,vidim koliko ih postuje.Je li neko rekao da nema znanja?Samo se na cudan nacin ono pokazuje.Nadam se da ce ici reklama za forum vec u srijedu,pa cemo vidjeti koliko ce novih clanova doci i sto je najvaznije koliko ce ih ostati!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Znaci treba ti kvantitet a ne kvalitet, treba da budemo fini tupavi i mutavi da ovde bude 300 ljudi koji ce kao ovce da pricaju '' kako dobar sut '' ili '' jao moj tim je izgubio, nema veze bice bolji ''. Mi smo juznjaci krv nam je zna se kakva i kako reagujemo na sport, mozda si ti navikao na tenisu da bude tako jer slozicemo i nije neki muski sport nema konakta nema cak ni razgovora medju igracima i tamo je i normalno donekle da se navijac ponasa kao britanska seka persa. Kosarka je gospodine muski jak cvrst sport koji u navijacima budi potpuno drugacije emocije. Sto je najbitnije mi smo ovde svaku noc po celu noc ja vec 5 meseci kao user pre kao gost neki godinama. Puni smo znanja nek nam izadje na crtu bilo koji komentator ili konsultatn u Srbiji pa razbili bismo ga kao zvecku. Odgovorno tvrdim da niko ne voli nijedan sport kao sto nekolicina nas voli NBA i oduzeti nam uzivanje ili jos gore sputati nas i dovuci ovde gomilu ljudi koji su u zivotu samo ofrlje culi za NBA je prosto ruzno.
              Svaka ti je na mestu!
              Ali ako je politika takva da se radi na kvantitetu neka bude tako.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Koliko je tu nebuloza,muski sportovi i sl. na sta se necu obrcati.Vidim sve,znam koliko je ovdje doslo ljudi,vidim koliko ih postuje.Je li neko rekao da nema znanja?Samo se na cudan nacin ono pokazuje.Nadam se da ce ici reklama za forum vec u srijedu,pa cemo vidjeti koliko ce novih clanova doci i sto je najvaznije koliko ce ih ostati!
                Nije nebuloza cinjenica je da sport u kome je apsolutna tisina tokom poena u kome se svakom obracas sa gospodine u kom nema kontakta sa protivnikom cak ni verbalnog, sport za seka perse u odnosu na kosarku gde mozes nastradati kao zuti. Uostalom opet si igonirsao to sto sam rekao za kvalitet i kvantitet. Ako je cilj ovog foruma da samo ima sto vise clanova, pa evo ja cu otici u igraonicu registrovacu 20 akaunta sa razlicitih IP adresa i svi srecni svi zadovoljni, jer veruj mi ti sto dodju sa reklame da znaju nesto o NBA ili da vole NBA vec bi bili ovde ili su vec ovde samo u svojstvu gosta a ne usera, ne ti sto ce se registrovati ce ostaviti 4 posta i otici da spavaju u pola 2 pre tekme jer ih mrzi da ostanu da gledaju ili ce otici u grad pa svratiti ovde da napisu kakav tupav post pre spavanja. Izem ti takav pdf, nije to to.

                Comment


                • Ja sam uvijek za 5 kvalitetnih postova nego za 500 koji veze s mozgom nemaju.Ja razumijem i navijanje,afekat,emocije rade 200 na sat,ali kad se to ispuca dje su neke analize onoga sto ste vidjeli,zapazili.Sjecam se na pocetku je Tmac prije tekme znao da prokomentarise kakve ce odbrane npr. da se igraju i bas tako i bude,ali to niko da isprati maltene.A znamo svi kako i koiliko radi za ovaj pdf,pa to treba da se postuje cini mi se.Ima ovdje mnogo ljudi koji izuzetno poznaju NBA i kosarku uopste,doslo je brdo ljudi,pa malo dignite diskusiju,kad nema utakmica eto dobre prilike za to.Reklama ide(ce ici nadam se) tokom utakmice,znaci da nju vide oni koji gledaju utakmicu,ali otom-potom...
                  sigpic

                  Comment


                  • Svako ko se iole razume u NBA on ce doci i ostati na forumu.Svako ce da dobije dobrodoslicu od moderatora i ostalih clanova ,sad dal ce on da zainteresuje ostale clanove svojim postovima da se udje u neku diskusiju,to je druga stvar.Preko dana diskusije su normalne i 100% prikladne,mozda se uvece malo pretera ali ko god gleda NBA u ovo vrerme vrlo brzo se ukljuci u diskusiju bez obzira na prozivke ;)

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ja sam uvijek za 5 kvalitetnih postova nego za 500 koji veze s mozgom nemaju.Ja razumijem i navijanje,afekat,emocije rade 200 na sat,ali kad se to ispuca dje su neke analize onoga sto ste vidjeli,zapazili.Sjecam se na pocetku je Tmac prije tekme znao da prokomentarise kakve ce odbrane npr. da se igraju i bas tako i bude,ali to niko da isprati maltene.A znamo svi kako i koiliko radi za ovaj pdf,pa to treba da se postuje cini mi se.Ima ovdje mnogo ljudi koji izuzetno poznaju NBA i kosarku uopste,doslo je brdo ljudi,pa malo dignite diskusiju,kad nema utakmica eto dobre prilike za to.Reklama ide(ce ici nadam se) tokom utakmice,znaci da nju vide oni koji gledaju utakmicu,ali otom-potom...
                      Pricao sam jednom o tome zasto ja ne blebecem puno o igri i ne analiziram jer pod 1 ima tema analize a pod 2 postoje ljudi na ESPN koji se mogu bez problema voditi kao naucnici koji poznaju ovu igru toliko dobro da se ja upisam od srece svaki put kada gledam i citam. To radim konstantno i onda mi dodje smesno da se sam pravim pametan uvek biram da ostavim link neke analize ili komenatara a ne sam da lupetam. Svi mi koji jako pratimo NBA ovde ionako sve te vesti analize i komentare pregledamo pre nego sto dodjemo ovde i koja je poenta prepricavati nesto sto smo svi procitali. Mogu ti ja analizrati svaku utakmicu ovde ali onda cu otici cuti Krisa Brousarda(npr.) i skenjati se jer je moja analiza 10 puta losija od njegova. Zato cutim ne lupam mnogo kupim svo znanje koje mogu i doci ce vreme kada cu i ja moci bez cimanja da radim analize. Do tad navijacu i sa ovim ljudima ovde cu praviti super atmosferu na forumu uz povremene diskusije.

                      Comment


                      • Originally posted by Nikola_89 View Post

                        @ Olja, pises, pises! Pre par dana si malo piskarala tamo.
                        Ma, neeeee. To možda bilo onako, u prolazu...ali da tamo nešto pišem, ma jok.;)

                        Originally posted by Nikola_89 View Post
                        Ma, volim ponekad te velike turnire jedino da pratim i to samo polu finale i finale, vecina slucajeva kad Fed igra, ili ako ovi nasi u Dejvis kupu. Al' slabo pratim, pa ponekad procaskam, al' ne vredi.
                        Hahahahahahahahaha, proćaskaš
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Smej se ti, smej! To je jedina istina!

                          EDIT:

                          A ovo za menjanje stvari, po meni licno bi moglo, jer se zaista nekad napisu neke preterano velike psovke, da tako kazem, meni licno ne smeta, ali sigurno ljudima koji se trude oko foruma, a i mozda finim mogucim clanovima.

                          DObra stvar kod ovog foruma, je sto zaista ima dobre hemije, za zajebanciju, pored ljudi koji zaista imaju dosta znanja u kosarci, ubedljivo najvise volim da citam sta Mac i Ernesto pisu, najvise mi lezi to da citam, i nekad Ljubu kad napise nesto, a da nije smirivanje strasti.

                          Samo treba naterati neke ljude da se registruju, verujem da bi se navukli lako.

                          P.S. LBJ, samo jedna stvar, provalis da je tvoja analiza 10 puta losija, pa se potrudi da bude sledeci put bolja, pa kad je 9 puta losija, onda se potrudis opet, itd. ;)

                          A ja mozda naucim nekad dovoljno, da bi ulazio u bas prave diskusije, imam znanje da kazem svoja opazanja meca i slicno, ali nema po znanja za to prvo, ali sigurno pomaze kad imas ekipu sa Mac-om na celu koji dosta znaju i zele da sire svoje znanje za dz.
                          Last edited by Seoski Terminator; 06-06-11, 14:33.

                          Comment


                          • Na jednoj pauzici sticajem okolnosti nabash na jedan post, od pre nekoliko dana. Zainteresovao me je, a kako su se te muške priče (ovde drugih nema), u gluvo doba noći, odnosile na žene, prelistam ja to malo ..... i zapanjih se!!!

                            Ostadoh bez teksta.... a priznaćete da se jednoj ženskoj osobi to ipak retko dešava

                            Šta tu može novo da se čuje kada grupa muškaraca priča o ženama?
                            Ništa, naravno. Dobre dude, pozadina i malo mozga glavna zanimacija i pusta želja, mnogih, ali bilo je tu i vrcavih, kao i onih manje komentara, sve do trenutka kada su, tj. kada ste prešli liniju.
                            Ne bih ja ovo verovatno pominjala da me nisu spomenuli, kao to se ne odnosi na mene.;)

                            Niste baš bili inventivni.;)
                            Dragi muškarci i dečaci, mislim da vi možete mnogo bolje od onoga, jer na ovakav ili onakav način ipak ne možete bez nas.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • @miloolja
                              Mi smo se odmah ogradili, a i LBJmvp je napisao da je bolje da ne citas te postove jer tu i nema bas nesto pametno.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Razmazice nas ova Olja, gotovo je!

                                Olja, grudi i zadnjica, zasto? Jer to danas dobro raste (a i rade na tome da te adute uvek maksimalno eksponiraju ), ovo trece, kao gusarsko blago, retko i treba naci. ;)

                                Ne mozemo bez vas, al' mozemo na nas nacin da se zezamo. Jeste da ima tu par papauca, al' ima nas par koji nismo.

                                Comment

                                Working...
                                X