Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Ako izuzememo povrede,to je jedina negativna stvar u drugom delu sezone za Liverpul.

    Salim se,naravno.Ne znam da li ce imati koristi i kakve,jer on je samo deonicar a FSG vodi glavnu rec.Pitanje je koliko ce on tu uopste biti aktivan.Ono sto znam da se upoznao i zgotivio sa Lukasem i Lukas je poceo da navija za Heat zbog njega i ima samo reci hvale za Lebrona eto to je to sto ja znam.
    Jeste off topic a off topicu ali ja sam odmah rekao da je Kerol petarda i najgori transfer vrv ikada uz Rivalda u Milan i jos par nekih primera. 8 2 40 miliona, boze sacuvaj + sa marketinske strane .1. veliki Celzi je od dresova vec isplatio Toresa Liverpul nikada isplatiti Kerola nece.

    @trig ma ne prozivam salim se znas na sta mislim

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Moze imati koristi sto ce James vjerovatno dosta promovisati Liverpool po Americi,ali neke finansijske nece jer su tu preveliki novci u pitanju.
      Originally posted by S-Nash View Post
      Ako izuzememo povrede,to je jedina negativna stvar u drugom delu sezone za Liverpul.

      Salim se,naravno.Ne znam da li ce imati koristi i kakve,jer on je samo deonicar a FSG vodi glavnu rec.Pitanje je koliko ce on tu uopste biti aktivan.Ono sto znam da se upoznao i zgotivio sa Lukasem i Lukas je poceo da navija za Heat zbog njega i ima samo reci hvale za Lebrona eto to je to sto ja znam.
      Pa lepo. I to je nesto. Marketing je veoma bitna i ozbiljna stvar. A licno mislim da ce tu da kapne i nesto od "finansijskog kolaca". ;)

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Jeste off topic a off topicu ali ja sam odmah rekao da je Kerol petarda i najgori transfer vrv ikada uz Rivalda u Milan i jos par nekih primera. 8 2 40 miliona, boze sacuvaj + sa marketinske strane .1. veliki Celzi je od dresova vec isplatio Toresa Liverpul nikada isplatiti Kerola nece.

        @trig ma ne prozivam salim se znas na sta mislim
        Cinjenica je da ne vredi toliko ali to malo sto je igrao bio je dobar,nije imao srece sa povredom.Videcemo sledece sezone da li je dobro pojacanje ili ne.A jedan od razloga sto su bas njega hteli toliko je sto bi trebalo u PL da se ogranici valjda broj stranaca u nekoj od narednih sezona a on obecava s obzirom da je bio odlican do povrede.
        sigpic

        Comment


        • pa sto banovase aminua
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Zato sto mu je ovo treci nalog.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by stefan12 View Post
              pa sto banovase aminua
              Pa zato sto je pre imao account sa kog je smarao,spamovao i vredjao.
              sigpic

              Comment


              • al bio se posteno raspisao 200 postova za 1 dan,treba i to umeti

                Comment


                • I to ja primjetim a ne ovi moderatori sa NBA podforuma.

                  Ljubo i Mamba

                  D-Wade nije kriv jer je on vlast pa moze da odmara
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Ode Aminu, nema vise navijaca Klipersa

                    Comment


                    • Mogo bih i ja da pisem 200 postova dnevno, samo imam nesrecu da imam faks i druge obaveze.
                      JC, svaka cast sto si ga skontao.Mogo bi da za sajber(cyber) policiju.

                      Comment


                      • Originally posted by Branislav View Post
                        Olja ti si jedna veoma pronicljiva devojka! ;)
                        Dobro, dobro, nemoj mnogo da mi povlađuješ.;)

                        Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        I to ja primjetim a ne ovi moderatori sa NBA podforuma.

                        Ljubo i Mamba

                        D-Wade nije kriv jer je on vlast pa moze da odmara
                        Pa kad ništa ne rade.
                        Eh, kada bi u svi u ovoj zemlji,a isto važi i za region, radili svoj posao kako treba, gde bi nam bio kraj
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pocinje PAO-OLY

                          Comment


                          • Vidim lepo ste me opisali? Ni najgori neprijatelj me ne bio tako nafilovao.
                            A za onog zanzibarskog skocimisa, uzvracam sa madagaskarskim slepim misom koji pusta cudne frekvencije pri podrezivanju ruza, koje mu je njegova draga naredila da podreze.
                            A sto je ovo Nikola banovan? Mora da je lanuo na teniskom pdf-u danas? I onda crvc, prc, ban!
                            Last edited by Bledi; 05-06-11, 20:41.

                            Comment


                            • izgleda poceli svakoga ko je iz mladenovca da banuju

                              Comment


                              • Ja sam proglasio da sam iz Zemuna, pa onda valjda ne smeju da pipaju ni mene ni ortake.

                                Comment

                                Working...
                                X