Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja upravo odoh.
    Laku noć, lepo spavajte.
    Bilo mi je zadovoljstvo.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ovo sam morao postaviti, posto je Shaq aktuelan u svetu, kakav je to car !


      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • @Nikola
        Hvala na objasnjenjima za postavljanje klipova, a klinci su stvarno "kul"!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ja upravo odoh.
          Laku noć, lepo spavajte.
          Bilo mi je zadovoljstvo.
          laku noc olja vidimo se i sutra na istoj ljubavnoj adresi

          Comment


          • Originally posted by Al Farouq Aminu View Post
            ljudi jel vi spavate?
            Kako ko.
            Ja licno spavam veoma malo, a kada igra Miami - ne spavam. Posle tekme na posao.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Hahahhah nema na cemu. we lisin to wadio, and we wap. hahahahhaha


              AFA, ja kao predstavnik neradnicke populacije camim do nekih 5 na kompu ili gledam tv. A sad za tekmu, ce skoro svi biti tu, i radnici i neradnici.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ja upravo odoh.
                Laku noć, lepo spavajte.
                Bilo mi je zadovoljstvo.
                Laku noc Olja i lepo mi sanjaj!

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by Nikola_89 View Post
                  Hahahhah nema na cemu. we lisin to wadio, and we wap. hahahahhaha


                  AFA, ja kao predstavnik neradnicke populacije camim do nekih 5 na kompu ili gledam tv. A sad za tekmu, ce skoro svi biti tu, i radnici i neradnici.
                  a da tekma mora se ispostovati pogotvo kada igra miami

                  Comment


                  • Igrao sam igrice jebenih 2 sata i odma' ste se opustili. Ti Mladenovac, uhvatio si me u gresci ali to ce ti biti jedini put a ja cu tebe loviti 24/7 veruj mi ;) Ne mogu sad sve da iscitam mrzi me al' prijatelju na pogresnog si krenuo

                    Comment


                    • Ma koji crni Majami, pusti ti te cheatovce, lazu mnogo oni. Da vidis koliko njih pocelo da navija za Dallas sad zadnju kad su izgubili. Ja spadam u bikove.

                      EDIT Odusevio se LBJ sto ima sa kim da se proziva hahahahhahahhahaha

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Igrao sam igrice jebenih 2 sata i odma' ste se opustili. Ti Mladenovac, uhvatio si me u gresci ali to ce ti biti jedini put a ja cu tebe loviti 24/7 veruj mi ;) Ne mogu sad sve da iscitam mrzi me al' prijatelju na pogresnog si krenuo
                        nema smisla sta si rekao da jedan draxler nije osvojio prsten

                        Comment


                        • Originally posted by Al Farouq Aminu View Post
                          a da tekma mora se ispostovati pogotvo kada igra miami
                          Veruj mi, a i sam ces imati prilike da se uveris, da su navijaci Miami-a najaktivniji i najazurniji na ovom forumu kada je u pitanju njihov tim! ;)

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Originally posted by Branislav View Post
                            Veruj mi, a i sam ces imati prilike da se uveris, da su navijaci Miami-a najaktivniji i najazurniji na ovom forumu kada je u pitanju njihov tim! ;)
                            nisi u pravu mislim da su najaktviniji navijaci clippersa

                            Comment


                            • Originally posted by Nikola_89 View Post
                              Ma koji crni Majami, pusti ti te cheatovce, lazu mnogo oni. Da vidis koliko njih pocelo da navija za Dallas sad zadnju kad su izgubili. Ja spadam u bikove.

                              EDIT Odusevio se LBJ sto ima sa kim da se proziva hahahahhahahhahaha
                              a na koga si mislio to sa kim???

                              Comment


                              • Originally posted by Al Farouq Aminu View Post
                                nisi u pravu mislim da su najaktviniji navijaci clippersa

                                Da, ti kao njihov jedini predstavnik. U stvari, mozda vas ima jos, a da ja to ne znam!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X