Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haha, ovo sve ludji od ludjeg. Prekrstite ovu temu u soft erotic sensual offtopic.
    Kad vidi crveni deo ovog foruma sta je pisano, ima rebarca da lete.

    Comment


    • Ma ja cekam da se Ljuba papuca ukljuci u pricu, a ne samo da tu cita.

      "Prekrstite ovu temu u soft erotic sensual offtopic"

      Comment


      • Moze samo da dobije zna se sta Ako se slazemo od svih nas? hahahhahahaha salim se, salim se devojke dobre ste vi samo me zaobidjite ako imate kakvih ozbiljnih namera, toga mi je dosta

        Comment


        • e moj dzoni dok sam ja harao ti si blejao na igrankama,hahahahahaha (nema veze sto si stariji godinu dana)

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            e moj dzoni dok sam ja harao ti si blejao na igrankama,hahahahahaha (nema veze sto si stariji godinu dana)
            I da, evo ga taj decko, Kazanova harac

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Moze samo da dobije zna se sta Ako se slazemo od svih nas? hahahhahahaha salim se, salim se devojke dobre ste vi samo me zaobidjite ako imate kakvih ozbiljnih namera, toga mi je dosta
              Potpuno ispravno. Ja ne znam kako sam uspeo da se zajebem?
              Verovatno mi je bila bacena so u oci i bio sam udaren zaracem u glavu pa nisam znao sta radim!

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Originally posted by Bledi View Post
                I da, evo ga taj decko, Kazanova harac
                Dobro je da neko primecuje moj talenat

                Comment


                • Originally posted by Branislav View Post
                  Potpuno ispravno. Ja ne znam kako sam uspeo da se zajebem?
                  Verovatno mi je bila bacena so u oci i bio sam udaren zaracem u glavu pa nisam znao sta radim!
                  Ma mogu da se ozenim to mi ne bi bio problem ali ovako nema kurca ne natera me niko vise da se zaljubim nema tih para

                  Comment


                  • Originally posted by Branislav View Post
                    Potpuno ispravno. Ja ne znam kako sam uspeo da se zajebem?
                    Verovatno mi je bila bacena so u oci i bio sam udaren zaracem u glavu pa nisam znao sta radim! :lol1:
                    Ne Bane, drugo je u pitanju. To se ponarodski kaze: Popio si saliguza.

                    Comment


                    • Pusti Ljubo ti taj talenat, kad si papuca. Talenat je tu da bi se iskoristio.

                      Bane ti si se duplo zeznuo, vratio se ovde i ozenio, mora da su bacali neke vradzbine na tebe.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ma mogu da se ozenim to mi ne bi bio problem ali ovako nema kurca ne natera me niko vise da se zaljubim nema tih para
                        Ma kakvo crno zaljubljivanje. A i brak samo sa zenom koju ne volis! Jedino ces tako biti srecan!

                        Ako nas clan "miloolja" bude citala ovo neka zna da se ovo ne odnosi na nju vec na neke tamo druge zene!

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Miloolja ovo se nikako ne odnosi na tebe, ti si izuzetak ali ipak ne moras da citas ovo sto smo pisali

                          Comment


                          • Dzoni,prica se da bi i mi moderatori mogli da dobijemo opciju da banujemo

                            salim se,nisu ludi da nam daju to

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Dobro je da neko primecuje moj talenat
                              Skromnost je oduvek bila tvoja vrlina.

                              Comment


                              • Originally posted by Nikola_89 View Post
                                Pusti Ljubo ti taj talenat, kad si papuca. Talenat je tu da bi se iskoristio.

                                Bane ti si se duplo zeznuo, vratio se ovde i ozenio, mora da su bacali neke vradzbine na tebe.
                                Znas da sam ozbiljno mislio o tome. 'Ajde da se jednom zajebes ali dva puta...

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X