Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Produzili ste mi zivot, plakanje!!

    Ma najbolje su ove sa sela, cim proba, neazisto ufff, da vidis kako se odusevi, kao da joj je zadnji put.

    Comment


    • Bane jos jedna izjava koju zapisujem.
      Valjda nisam ni ja na kaktus pi**io, pa mi nece uleteti neka vesticara u bundi od nep***ne srne.

      Dzoni brate, nisi valjda sve citao?

      Comment


      • Nego sta, nego sam citao! Kad sam video da se ti i Bane zezate, to je moralo da bude ispraceno skroz.

        Comment


        • Originally posted by Nikola_89 View Post
          Produzili ste mi zivot, plakanje!!

          Ma najbolje su ove sa sela, cim proba, neazisto ufff, da vidis kako se odusevi, kao da joj je zadnji put.

          Pa kada su lepo vaspitane sve dok ne pukne prvi put!

          Btw. sad primetih da u kuci nemam kafe! O cemu li misli ova moja! Od kada sam joj bacio onu so u oci nacisto se smela! Brzo u prodavnicu!

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • E coveka, jesi prs'o k'o borova lajsna.

            Kako prezive ti poraz svojih Bikova u koridi?

            EDIT: Bane obnevidela zena totalno, preter'o si sa dozom, po jedna velika kasika, ne bre "kilo" tuzlanske po jednom oku.
            Last edited by Bledi; 01-06-11, 00:36.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by Branislav View Post

                Pa kada su lepo vaspitane sve dok ne pukne prvi put!

                Btw. sad primetih da u kuci nemam kafe! O cemu li misli ova moja! Od kada sam joj bacio onu so u oci nacisto se smela! Brzo u prodavnicu!
                Nifomajke su sto bi Sojic rekao. Posle ti gledas kako da je se otarasis, neda ni pauzu.

                Auuu Bane, nema kafe? Lose si se ozenio, sad finale jos malo pa pocinje, mora da bude spremljen sendvic, kafa pa onda sve ostalo.

                EDIT: Bledi, puko skroz, sve zbog ovih devojaka, samo guze i grudi rastu, kako covek da ne ode sa glavom.

                Malo se pilo, malo jelo, malo sa zenskom, i prezivi se.
                Last edited by Seoski Terminator; 01-06-11, 00:38.

                Comment


                • Originally posted by Nikola_89 View Post
                  Nifomajke su sto bi Sojic rekao. Posle ti gledas kako da je se otarasis, neda ni pauzu.


                  EDIT: Bledi, puko skroz, sve zbog ovih devojaka, samo guze i grudi rastu, kako covek da ne ode sa glavom.

                  Malo se pilo, malo jelo, malo sa zenskom, i prezivi se.
                  Posle ti ne gine da bezis u kukuruze, i da se krijes iza šaše.

                  Nemoj preterivati posle ces postati sexoman, sa opsesivno kompulzivnim poremecajem. Onda ti ni Frojd ne moze pomoci.

                  Comment


                  • Kao Tigeer Woods.

                    Covek je na klinici za odvikavanje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Bledi View Post
                      Posle ti ne gine da bezis u kukuruze, i da se krijes iza šaše.

                      Nemoj preterivati posle ces postati sexoman, sa opsesivno kompulzivnim poremecajem. Onda ti ni Frojd ne moze pomoci.
                      Dok te njen cale juri sa puskom, opasni su ti roditelji sa sela, losa iskustva sam imao.

                      @ Mamba, sigurno ga leci neka sa velikim grudima.

                      Comment


                      • Originally posted by Nikola_89 View Post
                        Dok te njen cale juri sa puskom, opasni su ti roditelji sa sela, losa iskustva sam imao.

                        @ Mamba, sigurno ga leci neka sa velikim grudima.
                        Nije na odvikavanju od droge ili alkohola pa da ga lece te velikim grudima,vec od...
                        sigpic

                        Comment


                        • Nikola "seoski tigar" 89, poznat u okolnim selima Mladenovca. Dva puta je juren sa gvozdenim vilama i grabuljama, dok nisu uzeli puske, nisu ga mogli oterati.

                          Comment


                          • Znam od cega se odvikava, zato ti i kazem da pazi neka sisata na njega,jer to su gluposti.

                            Comment


                            • Originally posted by Bledi View Post
                              Nikola "seoski tigar" 89, poznat u okolnim selima Mladenovca. Dva puta je juren sa gvozdenim vilama i grabuljama, dok nisu uzeli puske, nisu ga mogli oterati.


                              Ma car je Tiger kad ima takav problem,a toliko poznat.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jbg Bledi, nismo svi iz velikog grada, neko od nas mora i po selima da svrlja. Ali imaju dobro pokrice devojke, dosla danas da mi pokaze slike sa mature, odlicno su ispale slike.

                                Comment

                                Working...
                                X