Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postavio si znaci ledja,ti si kao Atlas
    Ma kazem ja da si med,tu nema sta da se prica
    sigpic

    Comment


    • Vidi ti tenisere sto su se odomacili, alo bre...

      Comment


      • Ajde, ajde... Ti si vazda dobar domacin bio. Nije ni cudo sto ti je LBJ najmiliji kosarkas.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Vidi ti tenisere sto su se odomacili, alo bre...
          Momci malo izgubili kompas, tenis je juznije.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Vladan View Post


              A da ih stavis na ignore?
              Nema potrebe za tim, mi smo ga vec stavili na ignore.
              Dajemo mu vecu slobodu govora.

              Comment


              • Bez ovoga ubuduce,smatraj se upozorenim!!!
                Last edited by Vladan; 29-05-11, 17:42. Reason: !

                Comment


                • Je li to neki "super ignore"? Nekako mi uvjek procitate postove... pretpostavljam da ste podesili da samo kad vas spominjem vam post bude vidljiv...

                  Comment


                  • Originally posted by Nikola_89 View Post
                    Boli te glava?Ljuljni jedan aspirin!
                    sigpic

                    Comment


                    • ozbiljni ovi administratori ovde

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Boli te glava?Ljuljni jedan aspirin!
                        A sigurno ga vec uzeo, ali migrena zna gadna bit... Ja mu ne htjedoh nista savjetovat, jer ne znam sto su tacno covjekove muke...

                        Comment


                        • upozorenje zato sto sam pitao coveka da li ima urinarne potrebe
                          znaci ti si taj admin koga svi pljuju.

                          @mgs
                          ja te nisam ni stavio na ignore, volim da citam tvoje postove osim kad ne krenes bas puno da seres

                          Comment


                          • Zasto bi ti to nekog pitao?Sto ce ti ta prica?Drugo upozorenje,znas sta se desava posle ovoga ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Majk, ovo je sve bila sala, ali mi je milo sto sam ti toliko gotivan, da brines za moje biopsihofizioloske potrebe... Na svu srecu, i dalje mi je dobra prostata, tako da nema brige, drugar.

                              ps. Realno cu ti reci da malo ko kvalitetno sprovodi administriranje, kao Vladan. Osjetim to i po svojoj kozi cesto, i nije u redu da mu lijepis takve etikete.

                              Comment


                              • nisam ja pitao nikog nista, sami te prozivaju. za to si ti kriv ocigledno.
                                sad mi reci samo zasto upozorenje? onaj tamo dzarmush napljuvao i opsovao sve moguce i njemu niko nista da uradi a ja se ovde malo sprdam i ti se tu odma nesto gubis.

                                Comment

                                Working...
                                X