Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbilja dobar film

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Zbilja dobar film
      Odlican i stvarno je zasluzio Oskar-a iako ja nesto ne postujem tu filmsku nagradu. Potpuno frojdofska prica o uticaju prestrogog vaspitanja i posledice koje ono ostavlja na ljude posle smrti roditelja, tj. koliko roditelji u stvari s jebu decu za zivota. Jesi provalio da je njena keva mrtva i da uopste ne postoji sem u njenoj fikciji? To je kljuc za razumevanje filma.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Pa moze i tako da se gleda...ali ne mozemo biti sigurni (osim ako sam ja nesto prevideo)...to je lepota kvalitetne kinematografije...to je neko moje misljenje

        Comment


        • Originally posted by emil_portnoy View Post
          Bledi bre, na svakoj stranici te pominju!
          Ne daj se Bledi ovim prozivkama , ovi majamijevci ima ih sve vise na ovom forumu ko zombija
          ostaje nam nada da ce Peda i Dirkestajn da ih ohlade bar za ovu titulu .
          GIFSoup

          Comment


          • Ja ga ne prozivam bre, taman posla!

            Comment


            • Off. Ma sto bi rekao LBJmvp, odavno ja cekam ovog Ljubu da sretnem na ulici.

              Comment


              • Originally posted by Bledi View Post
                Off. Ma sto bi rekao LBJmvp, odavno ja cekam ovog Ljubu da sretnem na ulici.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Pa moze i tako da se gleda...ali ne mozemo biti sigurni (osim ako sam ja nesto prevideo)...to je lepota kvalitetne kinematografije...to je neko moje misljenje
                  Ako budes opet gledao film, imas tri puta u toku filma detalje koji se javljaju u mikrosekundi i koji nam pokazuju da njena keva nije medju zivima. Ostalo je klasika prikazana na jedan kvalitetan umetnicki nacin ("krhka umetnicka dusa" koja zeli da se oslobodi stega prestrogih roditeljskih normi ali to ne uspeva na jedan normalan nacin vec kroz smrt - uspeva da dostigne slobodu i prozivi sebe u potpunosti kroz ulogu Crnog labuda ali to placa sopstvenim zivotom).
                  Last edited by Branislav; 25-05-11, 01:32.

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • provalio sam da svi timovi za koje navijam gube tako da, lets go heat, lets go heat

                    Comment


                    • Veceras Bulls-i prave brejk. ;)
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Ernesto, nemoj da te LBJmvp i ja sretnemo na ulici....
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by Bledi View Post
                          Off. Ma sto bi rekao LBJmvp, odavno ja cekam ovog Ljubu da sretnem na ulici.

                          Samo sto ce Ljuba imati ledja na ulici, armija Miami Heat-a mu cuva ledja!

                          Comment


                          • Originally posted by carter985 View Post
                            provalio sam da svi timovi za koje navijam gube tako da, lets go heat, lets go heat
                            Po koji put si to provalio,zar nisi vec jednom?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ernesto, nemoj da te LBJmvp i ja sretnemo na ulici....
                              Hahaha, pa vidim da sve vrvi od navijaca Heat-a, mora neko i za Chicago da navija
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Gledacu ga svakako...i ja sam to naslucivao,ali nisam bio siguran...

                                ako si fan Kubrika(ja sam najveci moguci ) mozes videti jednu slicnost sa nekim njegovim filmovima...a to je untrasnja borba dobra i zla-black swan/white swan ;)

                                Comment

                                Working...
                                X