Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bledi View Post
    Ne znam ja, znam samo da su one dve kafane tamo kod tebe dobre. Pogotovu ona sa kuvanom jagnjetinom.
    Kažu ljudi da si tamo postao deo inventara, mogu da te postave kao držač kaputa.
    A i gradjen sam kao drzac kaputa, stvoren za taj posa. E sad da si video profi fudbal kako se pici na prasnjavi kod mene, ihaj! A kafane, ima ih koliko hoces u ovom malom mestu, uvek mozes da zagines u nekoj.

    Comment


    • Mislis dovoljno širok da može da stane više kaputa, ili si više onaj tip 'kriv ko čiviluk'?
      Ja sam bio u daščari, i u još jednoj, zaboravih kako se zove. Jeo sam kao zmaj.
      Priznaj, koliko si puta pas'o travu?

      Comment


      • Ma dovoljno sirok da stane vise kaputa.

        Dascara je zakon! Na pravom mestu si jeo! Ni jednom, mnogo sam brz.

        Comment


        • Izvini Klicko nisam te prepoznao.
          Znaci gutaju prasinu ovi iza tebe. I Gatuzo mnogo trci, ali nigde gola.

          Comment


          • bledi car si
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Naravno da je tvoja.
              A jesi gledao TMNT,moras to gledati,znao sam citavu pesmu napamet?!?
              jos pitas, po sto puta kad sam bio mali... a kad smo se igrali ja sam uvek bio mikelandjelo

              Comment


              • Hahahahahah Sta ces bledi, bar sam brz, ako nista drugo.

                Aj, sad cu Bledi da te bodrim i navijam za ove tvoje.

                Comment


                • Aj leba ti, ovi ovamo se povezali ko crevca, i rasirili ko epidemija.

                  Comment


                  • Mnogo sam bre fin, vidis kako pomazem u kriznim situacijama.

                    Comment


                    • Ajde bledi, bicu i ja tu, nisam mogao da odolim kvoti na Boston...
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Pare zblizavaju navijace.

                        Comment


                        • Oduzicu se ja vama, bolje nego sto i pretpostavljate kasnije u finalu konferencije.

                          Comment


                          • Aj i to da vidimo.

                            Comment


                            • Originally posted by Bledi View Post
                              Aj leba ti, ovi ovamo se povezali ko crevca, i rasirili ko epidemija.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Something to say?

                                Comment

                                Working...
                                X