Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam odgledao negde oko 150 i nijedna epizoda me nije razocarala .

    Comment


    • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post


      SP je ubedljivo najjaca serija ikada izmisljena ... dok je epizoda WOW najbolja epizoda u istoriji crtane kinematografije .
      Ovo sto oni prze(vidite na TV-u) ja przim na ultimate-guitar.com,ali naravno sa gitarom,ne pevam.

      South Park je bio emitovan na OBN-u pre,pustali su uvek veoma kasno,posle ponoci,ali sam ostajao i gledao.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post


        E al' stvarno vredi odgledati epizodu
        Imam tu 14. sezonu i pogledao sam osmu epizodu onu kad je Cartman u Nascar-u i baš sad ovu 9. treba da pogledam

        A dobro je i ovo što je izbacio T-Mac, What is your condition? How do i know I'im retarded hahahahaha
        Poker face legendarno u izvodjenju Cartman-a, onaj TIME TIME (u kolicima) je isto dobar ...

        Ona epizoda kad su došli oni motoristi u grad kod njih i kad su ih prozvali pederima a oni mislili da trebaju još jače da viču hahaha Ono kad Cartman glumi super heroja je isto urnebesno! Ima još mnogo, legendarna serija...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ovo znate sigurno...

          Fuck you whale! Fuck you dolphin! Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • 0:12 Fuck you, dolphins! Ahahaha, steta sto su moj omiljeni tim u NFL-u

            Comment


            • Ahahaha, to ona epizoda kad su Japanci ubijali kitove jer im ovi bacili bombe u II Svetskom ratu

              Samo ne mogu da se setim koje životinje su stavili na onoj slici na kraju kad su objasnjavali Japancima da to nisu bili kitovi i delfini?
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Cartman je najjaci crtani lik...ikad
                Homer Simpson

                Comment


                • Simpsonovi su se tako usrali sebi u zivot sa poslenjih nekoliko sezone i sa prve pozicije crtanih serija su mi pali na trece mesto,kao i vecini u svetu

                  ali da je Homer Bog,jeste

                  Comment


                  • Slazem se sa tobom, nekoliko zadnjih sezona je sranje, naravno ima po koja epizoda da se izdvoji

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Simpsonovi su se tako usrali sebi u zivot sa poslenjih nekoliko sezone i sa prve pozicije crtanih serija su mi pali na trece mesto,kao i vecini u svetu

                      ali da je Homer Bog,jeste
                      Ko ti je na drugom mestu?
                      sigpic

                      Comment


                      • Family Guy

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Family Guy
                          Nisam to gledao.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mlad si ti jos

                            Comment


                            • Eee sta ti gledas.Koji ti je ovde najjaci lik?

                              sigpic

                              Comment


                              • Ne mogu da se odlucim,ta trojcia su najbolji u seriji...ali biram bebu

                                ali ovo je carski

                                Comment

                                Working...
                                X