Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne smem ni da zamislim o cemu se tu radi

    Comment


    • Mozda je saznao da je sam sebi majka

      Comment


      • hahahahahaha, jo soj tu madre

        Comment


        • Hahahaha. Iho mijo, porke vienes tan tarde? Es una ninja o un alcohol de la sangre

          Comment


          • Hahahhahaahhahahah, koje ste vas dvojica legende hahhahaahahhahhahah!!! Sad sam ustao i procitao sta ste lupali i placem od smeha! Ma jutros samo samo prozujao kroz forum i na spavanje, sensei! Nije bilo bahanalija. xD

            Comment


            • Pa da,bio si umoran od raskalasnog zivota

              Comment


              • Klasika, jednog dana ce pantalone doci kuci a njega nece biti.

                Comment


                • Momci da ne zna neko dje mogu da kupim zglobni obruc za kos ispod 100 eura?

                  Comment


                  • Sad naleteh na ovaj stari klip, ovi ko neko lovacko udruzenje, a ne vojska

                    Comment


                    • Originally posted by Bledi View Post
                      Sad naleteh na ovaj stari klip, ovi ko neko lovacko udruzenje, a ne vojska

                      Comment


                      • Umirao čovjek koji je čitav život dobro činio i svima pomagao. I na samrti mu Bog kaže da će mu ispuniti jednu želju, šta god hoće. I misli čovjek, ma kad ja neću imat koristi od toga,nek drugi imaju. I zaže...li on autoput od Europe do Amerike. Kaže Bog:" puno je to, može li nešto lakše?"Opet čovjek razmišlja pa reče:" eto, želio bih da zadnji dan svoga života razumijem žene, da znam kako razmišljaju, zašto mijenjaju raspoloženje u sekundi,itd..." Bog se uhvati za glavu i pa upita čovjeka:" Onaj tvoj autoput, hoćeš da bude sa 2 ili 4 trake?" xD


                        Naisao na vic, pa reko da podelim sa vama, dobar je.

                        Comment


                        • Kakva igrica!!!

                          http://espn.go.com/free-online-games...=ARC11_rm2_300
                          sigpic

                          Comment


                          • sav sam se nesto pogubio di se ono menja avat nikako ne mogu naci, a i vidim u profilu da mi stoji da imam 30 godina(mada ni nisam daleko od toga) di se to ispravlja?

                            edit: sad kad sam pitao sam se setio, ide se u settings a ne u my profile, kao sto sam prvobitno isao.. hvala vam na pomoci u svakom slucaju
                            Last edited by carter985; 24-04-11, 12:20.

                            Comment


                            • Naisao sam na jednu, za mene neverovatnu cinjenicu, da je na draftu 2002. najbolji odraz, ili kako bi to Amerikanci nazvali vertical leap, imao Matt Barnes

                              A na draftu 2009. to je bio Johnny Flynn ( tacnije, bolje bi bilo da sam rekao "ne Griffin" ) .

                              EDIT: Ahaha, a Farmar je bio u toj ulozi 2006.

                              Najbolji ikad Kenny Gregory, cudno ...

                              A 2000. je Igor Rakocevic bio najbolji u necemu zvanom Lane Agility Drill, sa vremenom 10.4 .

                              EDIT 2 : A verovali ili ne, Luke Harangody je dizao najvise u bench-u, iznad Griffina koji je bio na 2. mestu .
                              Last edited by ЕлБиЏеј; 25-04-11, 16:13.

                              Comment


                              • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                                Naisao sam na jednu, za mene neverovatnu cinjenicu, da je na draftu 2002. najbolji odraz, ili kako bi to Amerikanci nazvali vertical leap, imao Matt Barnes

                                A na draftu 2009. to je bio Johnny Flynn ( tacnije, bolje bi bilo da sam rekao "ne Griffin" ) .

                                EDIT: Ahaha, a Farmar je bio u toj ulozi 2006.

                                Najbolji ikad Kenny Gregory, cudno ...

                                A 2000. je Igor Rakocevic bio najbolji u necemu zvanom Lane Agility Drill, sa vremenom 10.4 .

                                EDIT 2 : A verovali ili ne, Luke Harangody je dizao najvise u bench-u, iznad Griffina koji je bio na 2. mestu .
                                koliko?

                                Comment

                                Working...
                                X